Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Wodospad Niagara w USA

Zobacz cud natury, zwiedź park stanowy i wyrusz w rejs z amerykańskiej strony wodospadu.

Wodospad Niagara w USA: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara w USA? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara w USA: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4486 opinii

Fantastyczne doświadczenie! Wszystko przebiegało tak sprawnie, zaplanowano wiele przystanków, więc podróż została przerwana. Był genialny, gdy pokazano go po stronie amerykańskiej pierwszego dnia - dodatkowym bonusem był pobyt w hotelu po stronie kanadyjskiej i możliwość zobaczenia wodospadów w nocy z tej strony. Wszystko w tej podróży było fantastyczne i gorąco polecam każdemu, kto rozważa rezerwację.

Wyjeżdżamy o 4.00 z Times Square! Wsiadajmy na pokład komfortowego autobusu ale weźmy ze sobą bluzę!Oprócz bluzy weźcie ze sobą wodę bo pierwszy przystanek jaki zrobicie to po około 2/3h.. męcząca podróż zwłaszcza że wraz z żoną towarzyszyła nam nasza małe dziewczynki w wieku 5 i 3 lat! Bardzo przyjazny i sprawny przewodnik @amigotours! Przybyłem tam, to raj! ZRÓB TO ZA KAŻDY KOSZT

Świetne doświadczenie i wspaniały dzień! Podróż nie jest ciężka, ponieważ przerywana jest różnymi przerwami na posiłek lub skorzystanie z usług. Wycieczka z przewodnikiem i szczegółowa. Zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Największe wrażenie robi podpłyniecie statkiem Maid of the Mist pod wodospad. Niezapomniane. Atrakcją warta 7 h podróży z NYC.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, sprawny transport, czas na śniadanie i lunch, dużo ciekawych informacji.