Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Wodospad Niagara w USA

Zobacz cud natury, zwiedź park stanowy i wyrusz w rejs z amerykańskiej strony wodospadu.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Rejsy przy wodospadzie Niagara
  • Wodospad nocą
  • Zwiedzanie Niagara Falls pieszo
  • Wycieczki z Nowego Jorku
Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Wodospad Niagara w USA

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wodospad Niagara w USA?

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Wodospad Niagara w USA na deszczowe dni?

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Wodospad Niagara w USA?

Wodospad Niagara w USA: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara w USA? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara w USA: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4413 opinii

Absolutnie nie do pominięcia! Poważnie, jestem prawie pewien, że to był najlepszy dzień w moim życiu. Autobusowa przejażdżka była spokojną i spokojną (weźcie książkę albo coś, to długie) ale kiedy wy trafiacie tam…O mój Boże ja nigdy nie zobaczyłem czegoś bardziej zdumiewającego!! Mieliśmy dwóch przewodników, Briana i Richarda, którzy byli niesamowici. Znał swoje rzeczy, bardzo pomocny, upewniał się, że wszyscy wiemy, co się dzieje w danym momencie. Po Maid of the Mist (i kilku minutach w sklepie z pamiątkami) zabierają cię na wycieczkę po parku narodowym i pokazują najlepsze widoki i miejsca do robienia zdjęć. Brian nawet zrobił mi zdjęcie, na którym wyglądam, jakbym wpadał do wodospadu. Następnie masz dwie godziny wolnego czasu, aby pójść i zjeść obiad (lub pojechać do Kanady, tak jak ja), zanim wskoczysz z powrotem do autobusu z powrotem do Nowego Jorku. Protip, jeśli chcesz jechać do Kanady, zostaw sobie przynajmniej 1,5h i spójrz na kolejkę do powrotu do USA przed przekroczeniem g

Piękne wrażenia, wodospady są niesamowite, otaczająca przyroda, tym bardziej jesienią, nabiera niesamowitych kolorów. Podróż (8 godzin na wyjazd i tyle samo na powrót) mija szybko, bo wyjazd, czyli nocleg, mija szybko, a w drodze powrotnej można podziwiać ciągle zmieniający się krajobraz, mijając przedmieścia typowe dla amerykańskiej prowincji. Wizyta w wodospadach koncentruje się na trzech godzinach, co jest najkrótszym czasem na przejście przez park i spędzenie około dziesięciu minut w każdym z czterech punktów widokowych; przewodnik jest obecny, dobrze zorganizowany i przekazuje wiele informacji. Zalecana.

Wycieczka była dobrze zorganizowana, po drodze było wystarczająco dużo przystanków, wodospady z Maid of the Mist były wspaniałym przeżyciem! Jest to jednak bardzo wyczerpujące 24 godziny non-stop w trasie, ale o tym wiesz z góry. Powinien to zrobić każdy, kto był w Nowym Jorku wystarczająco długo!!!

wszystko zorganizowane w najlepszy możliwy sposób: robiliśmy wiele przerw w podróży; bardzo dobry przewodnik, nawet jeśli mówił trochę za szybko jak na mój angielski (powinieneś mieć również przewodnika po włosku, ponieważ było nas wielu); przejażdżka łodzią nie tak długa, ale fantastyczna!

Muy buen trabajo de los guías. Muy bien explicado, didáctico, y sobre todo ameno. Estos comentarios los hacemos no por el cupón, sino porque es verdad, yes lo que sentimos después de esta asombrosa escurríos a las Cataratas Del Niágara. Muchas gracias por toda su amabilidad y ayuda.