Wodospad Niagara w Kanadzie
Wycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Wodospad Niagara w Kanadzie

Wodospad Niagara w Kanadzie

Wodospad Niagara w Kanadzie: Najciekawsze atrakcje

Wodospad Niagara w Kanadzie: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Wodospad Niagara w Kanadzie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara w Kanadzie? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara w Kanadzie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3379 recenzji)

Kaleb (mam nadzieję, że mam właściwe imię) był naszym przewodnikiem tego dnia i był niesamowity. Od jazdy po ciekawostki, które podawał przez całą podróż, miały fundamentalne znaczenie, aby dowiedzieć się więcej o Kanadzie i zapewnić sobie lepsze wrażenia. Samo miasto nieco odbiegało od oczekiwań. Nie spodziewaliśmy się miasta typu park rozrywki, w którym wszystko jest plastikowe lub blisko. Mam nadzieję, że miasto położone w pobliżu tak niesamowitego miejsca przyrodniczego było bardziej dopasowane do otoczenia, ale po raz kolejny tego oczekiwaliśmy. Po stronie wycieczki 10/10 dla przewodnika, niestety przyjechaliśmy w czasie, gdy łodzie nie działały, ale zobaczenie wodospadów w zupełności wystarczy, ponieważ są niesamowite. Zrobiłbym to jeszcze raz w mgnieniu oka.

Moja wizyta w wodospadzie Niagara była niezapomnianym przeżyciem, które pozostawiło mnie z zachwytem i zachwytem. Od chwili, gdy po raz pierwszy ujrzałem ogromne masy wody spadające nieustannie po skałach z imponującą siłą, wiedziałem, że to widok, którego nigdy nie zapomnę. Surowa energia i ogrom wodospadów były przytłaczające, ale jednocześnie w tym naturalnym spektaklu było niesamowite piękno.

Jest to wygodne, ponieważ cię odbierają i wywożą, ale przewodnik skupia się głównie na rozmowach o samych tamach i szczegółach technicznych, które marnują czas na cieszenie się naturalnym pięknem wodospadów, co mówi samo za siebie. Musisz także pokonać duże odległości od miejsca, w którym cię wywożą do centrów handlowych.

BARDZO DOBRA wycieczka! Szczególnie polecam Bernarda jako przewodnika, który ma cudowną osobowość, ogromną widzę i poczucie humoru. Polecam, Krzysztof

Doskonały przewodnik, piękne widoki, wystarczająco dużo czasu, aby zrobić zdjęcia i cieszyć się miejscem