Wodospad Niagara w Kanadzie
atrakcje dla całej rodziny

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Wodospad Niagara w Kanadzie

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wodospad Niagara w Kanadzie?

W: Wodospad Niagara w Kanadzie są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Wodospad Niagara w Kanadzie obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wodospad Niagara w Kanadzie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara w Kanadzie? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara w Kanadzie: Co mówią inni?

NAJLEPSZA trasa, na jakiej kiedykolwiek byłem! Wszystko było idealne. Od transportu do miejsca przeznaczenia. Zdecydowanie polecam wszystkim. Specjalne podziękowania dla naszego przewodnika Vinny'ego (Pedro), który był niesamowity. Nie tylko przywiózł nas do celu, ale także opowiedział nam historię każdego miejsca. Jego rekomendacje również były znakomite! Mój chłopak i ja uwielbialiśmy restaurację, którą zasugerował. Chętnie przyjadę tu latem z rodziną i na pewno pojadę z nimi w trasę. Świetnie się bawiłem z trasą. Czułam się bezpieczna i zrelaksowana❤️

Vinnie, niesamowity przewodnik. Słowo niesamowite mówi wszystko. Helikopter był zrzucony do chwili, gdy chmury się oczyściły, i upewnił się, że pokaże nam dodatkowe miejsca, dopóki helikopter będzie gotowy do lotu. Następnego dnia wyjeżdżaliśmy z miasta i zatrzymaliśmy się przy nim przy świetle. I pożegnaliśmy się. Najlepsze było. Wybraliśmy się rano. 1/4 cala lodu, a on pokazywał trasę. To się nazywa poświęcenie. Kciuki do góry Vinnie. Do zobaczenia za rok.

Nasz przewodnik Vinny był niesamowity! ! ! Przekazał tak wiele informacji i historii o okolicy, a wycieczka była lekka i przyjemna. Najlepszą częścią wycieczki jest zdecydowanie łódź i zbliżenie się zarówno do amerykańskich, jak i kanadyjskich upadków i przemoknięcia, ale każdy przystanek na trasie miał również swoje specjalne widoki z różnych perspektyw. Nie mogę uwierzyć, że czekaliśmy na to tak długo. Wysoce zalecane! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.

Niesamowite wrażenia, ale czas oczekiwania jest absolutnie niedorzeczny. Należy się jednak spodziewać, ponieważ jest to wodospad Niagara. Informacje są mylące, ponieważ założyliśmy, że musimy być tam dokładnie o 10, co jest fałszywe. Powinni mieć przedziały czasowe. Poza tym niesamowitym doświadczeniem i najprawdopodobniej zrobiłbym to ponownie?

Nasz przewodnik Bob był doskonały. Był dobrze zorientowany w historii i oferował wiele wglądu podczas naszej podróży. Spędziliśmy z nim dzień naprawdę dobrze. Kiedy wrócimy, aby zrobić to ponownie, na pewno zarezerwujemy i poprosimy Boba, jeśli nie kogoś tak wspaniałego.