Wodospad Niagara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wycieczka po Niagara Falls w Kanadzie: rejs i wycieczka za wodospad

1. Wycieczka po Niagara Falls w Kanadzie: rejs i wycieczka za wodospad

Wycieczka z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara. Przeżyj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami na wodospady American Falls i Horseshoe Falls. Zobacz z bliska moc wodospadu Niagara na pokładzie łodzi Niagara City Tours „Voyage to the Falls”. Posłuchaj o pochodzeniu wodospadów i zobacz amerykańskie i kanadyjskie elektrownie, które działają na wodach rzeki Niagara. Zatrzymaj się, aby podziwiać piękny zegar kwiatowy, składający się z ponad 16 000 roślin pościelowych. Dowiedz się więcej o Niagara Glen i polu golfowym Whirlpool oraz ciesz się przystankami z pełną narracją na tarasie obserwacyjnym Whirlpool Rapids i Brink of the Falls. Następnie wejdź na wieżę Skylon Tower, aby podziwiać panoramiczne widoki z lotu ptaka, i zejdź za wodospady, czując kaskadę wodospadu Horseshoe spadającego nad tobą podczas Journey Behind the Falls. Przepłyń obok wodospadów American Falls i Bridal Veil Falls na pokładzie łodzi wycieczkowej Hornblower Niagara. Od grudnia do kwietnia, kiedy wycieczka łodzią jest nieczynna, zamiast tego odwiedź Niagara Parks Butterfly Conservatory i atrakcję Niagara's Fury. Wejdź do kina 4D i odkryj starożytną historię wodospadu Niagara w multisensorycznej symulacji ostatniej epoki lodowcowej

Wodospad Niagara: Oficjalny bilet na podróż za wodospadem

2. Wodospad Niagara: Oficjalny bilet na podróż za wodospadem

Zobacz słynny na całym świecie wodospad Niagara z wyjątkowej perspektywy dzięki biletowi wstępu do „Podróży za wodospadem”. Zejdź 125 stóp i odkryj 130-letnie tunele wykopane w skale. Poczuj grzmiące wibracje wodospadu Horseshoe, zanim je zobaczysz. Podczas spaceru pod ziemią wieszane są plakaty informacyjne, na których dowiesz się zabawnych faktów i informacji o historii i ewolucji korytarzy, przez które przechodzisz. Wznieś się ponad ziemię na taras widokowy u podnóża wodospadu i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na kaskadę wody. Zachowaj suchość, zbliżając się do potężnych wodospadów dzięki bezpłatnemu pamiątkowemu poncho. Spójrz przez portale widokowe wycięte prosto w skale, oferując kolejny wyjątkowy punkt widokowy na wodospady.

Wodospad Niagara: bilet na taras widokowy Skylon Tower

3. Wodospad Niagara: bilet na taras widokowy Skylon Tower

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet z elastyczną datą, aby odwiedzić Skylon Tower zgodnie ze swoimi planami podróży i pogodą. Twój bilet jest ważny przez siedem dni od daty dokonania rezerwacji.Możesz podziwiać panoramiczne widoki na otaczające miasto z wysokości 236 metrów nad wąwozem Niagara przez cały rok, w słońcu i pod gwiazdami. Twoja wizyta rozpocznie się od „wjazdu na szczyt" przeszkloną windą zewnętrzną. Podczas 52-sekundowej przejażdżki wyjedziesz na szczyt wieży, gotowy/gotowa do odkrywania zabytków wewnątrz i na zewnątrz tarasu widokowego. Podziwiaj widoki z lotu ptaka na wodospad Horseshoe Falls, American Falls, Great Gorge i rzekę Niagara. W ciągu dnia, jeśli pogoda będzie sprzyjać, możesz podziwiać region winiarski Niagara oraz drapacze chmur Toronto i Buffalo. Odwiedź Niagarę nocą, by podziwiać wodospad podświetlony kaskadą kolorów i sezonowe pokazy sztucznych ogni.  W restauracjach Revolving Dining Room i Summit Suite Buffet można skorzystać z opcji posiłków (na własny koszt). U podstawy Skylon Tower znajduje się rodzinne centrum rozrywki z interaktywnymi grami i przejażdżkami dla osób w każdym wieku. Obejrzyj halę targową, na terenie której można znaleźć wiele sklepów z typowymi kanadyjskimi pamiątkami, prezentami, ubraniami, biżuterią i rękodziełem mieszkańców.

Wodospad Niagara, Kanada: pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospad

4. Wodospad Niagara, Kanada: pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospad

Zobacz wodospad Niagara z bliska podczas wspaniałego rejsu łodzią, a następnie wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź Journey Behind the Falls. Wybierz jedną z naszych dwóch porannych wycieczek, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Wycieczki o 8 rano rozpoczynają tę ostateczną wycieczkę po wodospadzie Niagara ze specjalnym dostępem do pierwszej windy dnia. Ta podróż prowadzi 19 pięter w dół do wąwozu, wraz z panoramicznymi widokami, co oznacza, że będziesz pierwszym, który zejdzie do doków i osobiście eskortowany na łódź Niagara City Cruises. Możesz wybrać najlepsze możliwe miejsce do oglądania, zanim przybędą tłumy. Wycieczka o 10:00 zjeżdża do przystani pierwszą kolejką tego dnia i oferuje pierwsze spojrzenie na niesamowity wodospad Niagara. Po dotarciu do przystani dla łodzi otrzymasz bezpłatne ponczo. Zaufaj nam, że będzie Ci potrzebne! 20-minutowy rejs wokół wodospadu może zamoczyć każdego, kto znajdzie się wystarczająco blisko. Po rejsie po mieście Niagara przewodnik zanurzy Cię w historię i historie wodospadów podczas pieszej wycieczki po promenadzie. Zobacz miejsce dawnego mostu dla nowożeńców, poznając historię jego zawalenia i posłuchaj o słynnym punkcie widokowym restauracji Queen Victoria Place, gdzie jadła księżna Diana. Nieustanny ruch Bridal Veil Falls i American Falls można zobaczyć w akcji, podczas gdy Twój przewodnik ożywia odważnych śmiałków, którzy rzucili wyzwanie potędze wodospadów, przechodząc przez krawędź. Wyjątkowym momentem i okazją do zrobienia zdjęcia są wodospady Horseshoe, więc nie zapomnij aparatu. Table Rock Visitor Center to kolejne miejsce, w którym będziesz mógł wziąć udział w doświadczeniu Journey Behind the Falls. Z wcześniej zarezerwowanym przedziałem czasowym zejdź po schodach do skalistych jaskiń za wodospadem Niagara, gdzie rozbijająca się woda odbija się echem w tunelach. Ścieżka prowadzi do półki skalnej z boku wodospadu, gdzie można poczuć prawdziwą moc 3160 ton wody na sekundę, spadającej kaskadą w pobliżu. Dla tych, którzy pragną pełnego doświadczenia z Niagara Falls, ta trasa łączy ekskluzywny dostęp, emocje i historię z wyjątkową opowieścią z przewodnika eksperta.

Niagara Falls w Kanadzie: tyrolką do wodospadów

5. Niagara Falls w Kanadzie: tyrolką do wodospadów

Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospad Niagara i poczuj dreszczyk emocji dzięki biletowi na kolejkę tyrolską. Wzbij się 67 metrów nad wąwóz rzeki Niagara i suń 670 metrów obok wodospadu American Falls. Wróć do punktu startowego wygodnym vanem. Weź udział z ekscytującej i unikalnej atrakcji, która umożliwi Ci podziwianie spektakularnych widoków na Niagarę.Skorzystaj z szybkiego wstępu, wypełniając on-line dokument o zrzeczeniu się roszczeń przed przybyciem na miejsce. Udaj się bezpośrednio do punktu startowego, gdzie będzie Ci towarzyszył personel. Załóż kask i uprząż, po czym wysłuchaj zasad bezpieczeństwa, aby móc spokojnie podziwiać widoki podczas zjazdu kolejką. Poczuj niesamowitą moc natury, sunąc 67 metrów nad słynnym wąwozem rzeki Niagara i 670 metrów od wodospadu American Falls. Podziwiaj fantastyczną siłę, ogłuszający huk i cudowną mgłę potężnego wodospadu Horseshoe Falls. Zakończ swoją przygodę na punkcie obserwacyjnym. Podziwiaj najlepsze widoki i skorzystaj z możliwości robienia zdjęć znanego na całym świecie wodospadu Niagara. Następnie powróć na gorę wygodnym, klimatyzowanym busem pasażerskim.

Toronto: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

6. Toronto: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po kanadyjskiej stronie wodospadu Niagara i odkryj potężne wodospady ze wspaniałymi widokami. Ciesz się historycznymi i zakulisowymi komentarzami swojego lokalnego i licencjonowanego przewodnika. Twój dzień rozpocznie się od bezpłatnego odbioru z centralnych hoteli i lokalizacji w centrum Toronto i Mississauga i przylotu w Niagara Falls około 10:00, aby cieszyć się 4 godzinami latem lub 3 godzinami zimą czasu wolnego na zwiedzanie wodospadów. Dodaj atrakcje do swojego pakietu wycieczki, aby zobaczyć to, co najlepsze w wodospadzie Niagara. Wybierz się na tę wycieczkę latem i wybierz się na rejs łodzią Hornblower, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią, formalnie zwaną Służąca Mgły. Zbliż się do wąwozu Niagara, wodospadu American Falls, wodospadu Bridal Veil i poczuj mgłę kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Możesz cieszyć się tą wycieczką nawet zimą, kiedy łódź nie płynie. Dodaj inne słynne atrakcje do swojej wycieczki, w tym Skylon Tower, Journey Behind the Falls lub Niagara's Fury.  Odkrywaj Clifton Hill, by bawić się solo i z całą rodziną, korzystając z atrakcji takich jak Niagara SkyWheel, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zapakuj lunch na piknik nad wodospadami lub zamów w lokalnej restauracji. Następnie wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez Niagara Parkway z narracją. Zatrzymaj się i rób zdjęcia przy kultowych atrakcjach po drodze, takich jak Niagara Whirlpool Rapids, kwiatowy zegar i elektrownia Niagara. Następnie wybierz się na wycieczkę i degustację syropu klonowego i spróbuj Przysmaki inspirowane kuchnią kanadyjską, takie jak domowe krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara. Wróć do swojego pierwotnego miejsca w Toronto około 17:00 i ciesz się pełnym wieczorem w miasta z czasem na obiad i czasem na zaplanowanie wieczornej imprezy dla siebie.

Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem łodzią

7. Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara z opcjonalnym rejsem łodzią

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po wodospadzie Niagara i podziwiaj wspaniałe wodospady z zapierającymi dech w piersiach widokami. Rozkoszuj się historycznym komentarzem swojego doświadczonego i licencjonowanego lokalnego przewodnika. Wycieczka rozpoczyna się od bezpłatnego odbioru z wybranych centralnych lokalizacji w centrum Toronto. Zacznij od malowniczej przejażdżki wzdłuż rzeki Niagara i zobacz Queenston Heights i Brock's Monument. Ciesz się postojem i zobacz elektrownię wodną, Whirlpool Rapids i Floral Clock. Dotrzesz do wodospadu Niagara, aby zwiedzać wodospady w czasie wolnym przez 4 godziny. Możesz dostosować swój pakiet wycieczek, dodając atrakcje, aby w pełni wykorzystać swoje wrażenia z wodospadu Niagara. Ciesz się bezpłatną wycieczką i degustacją syropu klonowego, podczas której możesz delektować się smakołykami, takimi jak krówki, poutine, piwo klonowe lub słynne wino lodowe Niagara (opcjonalnie). Po przybyciu do wodospadu Niagara skorzystaj z 4 godzin wolnego czasu, podczas których możesz wybrać się na rejs Hornblower Niagara „Voyage to the Falls”. Ta znana na całym świecie przejażdżka łodzią zabierze Cię blisko wąwozu Niagara, wodospadów American Falls, wodospadów Bridal Veil Falls i mgły kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Spraw, aby Twoja wycieczka była bardziej niezapomniana, czując grzmot Journey Behind the Falls lub podziwiając panoramiczne widoki ze Skylon Tower. Odwiedź Niagara's Fury, Zipline, fabrykę czekolady Hershey's, ogród botaniczny i oranżerię motyli. Przeglądaj Clifton Hill i weź udział w zajęciach, takich jak Niagara SkyWheel, kasyno, Ripley's Wierzcie lub nie i arkady. Zrób sobie przerwę i kup pyszny lunch w jednej z różnych restauracji lub barów szybkiej obsługi w pobliżu wodospadu Niagara. Po przerwie usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie podczas podróży autobusem z powrotem do Toronto.

Wodospad Niagara: wycieczka piesza, podróż za wodospady i rejs

8. Wodospad Niagara: wycieczka piesza, podróż za wodospady i rejs

Poznaj najlepszy sposób, aby zobaczyć wodospad Niagara na piechotę dzięki naszej pieszej wycieczce Best of Niagara Falls Canada! Nie będziesz chciał przegapić tej jedynej w swoim rodzaju okazji. Twoja pełna wrażeń wycieczka po wodospadzie Niagara rozpoczyna się od spotkania lokalnego przyjaznego przewodnika przed Skylon Tower. Będąc tam, wjedziesz szklaną windą na wysokość 520 stóp na taras widokowy, gdzie będziesz mógł podziwiać niesamowity widok z lotu ptaka na wszystkie trzy wodospady Niagara (Bridal Veil Falls, Horseshoe Falls i American Falls) , a także rzekę Niagara i okolice. Po powrocie na ziemię następnym przystankiem będzie zejście 125 stóp (około 40 m), aby zbadać przypominające jaskinie tunele za wodospadami w Journey Behind the Falls. To doświadczenie jest ucztą dla zmysłów, ponieważ będziesz mógł nie tylko usłyszeć upadki, ale także je poczuć. Tunele prowadzą na dwa tarasy widokowe, co daje idealną okazję do zrobienia zdjęcia. Po wizycie w Journey Behind the Falls zabierzemy Cię na pokład rejsu łodzią Voyage To The Falls. Podczas rejsu popłyniesz wokół wąwozu Niagara i zbliżysz się jak najbliżej wodospadu. Możesz spodziewać się odświeżającej mgiełki na skórze podczas tej przejażdżki łodzią, ale nie martw się, otrzymasz nadające się do recyklingu ponczo przeciwdeszczowe. Po zakończeniu niesamowitej przejażdżki łodzią wycieczka dobiegnie końca, a Ty i Twój przewodnik rozstaniecie się.

Wodospad Niagara, Kanada: Clifton Hill 6 Attraction Fun Pass

9. Wodospad Niagara, Kanada: Clifton Hill 6 Attraction Fun Pass

Zrób sobie przerwę od zwiedzania wspaniałych kaskad wodospadu Niagara i ciesz się mnóstwem atrakcji na ulicy Clifton Hill pełnej zabawnych atrakcji turystycznych. Wypróbuj ekscytujące przejażdżki, gry i atrakcje, a wszystko to w ramach karnetu rozrywkowego. Najpierw odwiedź 6 najlepszych rodzinnych atrakcji, w tym Niagara SkyWheel z zapierającymi dech w piersiach widokami na wodospad Niagara w dzień lub w nocy. Następnie zmierz się z wielozmysłową przygodą Zombie Attack z grafiką 6D lub zagraj w golfa z czarodziejami lub dinozaurami. After, w Movieland Wax Museum można zobaczyć gwiazdy klasyki kina i aktualne hity. Wybierz się na kołyszącą przejażdżkę przez kosmos na Cosmic Coaster i wystrzel duchy na Ghostblasters Dark Ride.

Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

10. Toronto: Falls Day Tour z rejsem łodzią i jeziorem Niagara

Wyrusz z Toronto na całodniową wycieczkę z przewodnikiem nad wodospad Niagara. Podziwiaj majestatyczne wodospady z różnych stron i korzystaj z czasu wolnego na zwiedzanie w swoim tempie. Spraw, by wycieczka była jeszcze ciekawsza, i weź udział w rejsie statkiem. Wyjedź z Toronto wcześniej rano i wróć szybciej, biorąc udział w zabawnej i spokojnej wycieczce nad wodospad Niagara. Odpręż się w komfortowym, klimatyzowanym autokarze pod opieką doświadczonego lokalnego przewodnika. Twoja przygoda rozpoczyna się od spotkania z przewodnikiem w dogodnie położonym miejscu zbiórki w centrum. Po tym wyruszysz w 90-minutową podróż do regionu Niagara. Po drodze kierowca autokaru podzieli się ciekawostkami na temat okolicy. Zatrzymaj się w Niagara-on-the-Lake i samodzielnie zwiedź to zabytkowe miasto. Podziwiaj widoki na rzekę Niagara i luksusowe domy wzdłuż malowniczej drogi Niagara Parkway.  W drodze do wodospadu Niagara zatrzymaj się na robienie zdjęć przy zegarze kwiatowym, elektrowni wodnej, bystrzy Whirlpool Rapids i przełomie Niagary. Podnieś standard biletu, by wyruszyć w dostępny tylko w sezonie rejs „Voyage to the Falls” statkiem pod sam wodospad (musisz wybrać opcję Wycieczka z przewodnikiem i rejs Voyage to the Falls, aby rejs był wliczony w cenę). Przewodnik zaprowadzi Cię do miejsca rozpoczęcia rejsu, dzięki czemu będziesz mieć priorytetowy dostęp do strefy wejścia na pokład.  W okresie, gdy rejs jest niedostępny, w zamian wjedziesz na taras widokowy wieży Skylon Tower, z którego można podziwiać wspaniałe widoki.  W zależności od wybranej opcji możesz skorzystać z 3 godzin czasu wolnego na zwiedzenie pobliskich atrakcji. Do Toronto wrócisz w sam raz na odpoczynek przed wieczornymi planami.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wodospad Niagara

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 100
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Wodospad Niagara: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Wodospad Niagara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 337 opinii

Nasz przewodnik, Bernard, przywitał nas punktualnie i uprzejmie w Toronto, zanim udaliśmy się do Niagara on the Lake, gdzie mieliśmy godzinę wolnego czasu. Niestety tego ranka pogoda nie sprzyjała, ale Bernard był bardzo pomocny i dał nam dobre wskazówki. Potem był na Niagara Falls. Wszystko było dobrze zorganizowane przez Bernarda i zostaliśmy wypuszczeni bezpośrednio nad wodospadem Niagara. Kto chciał, mógł również wspiąć się na wieżę widokową. Ze względu na pogodę nasz przewodnik wycieczki nawet tam zawiózł gości. Bernard dostał bilety na wycieczkę łodzią w ciągu 45 minut wolnego czasu, więc nie musieliśmy stać w kolejce i mogliśmy iść prosto na łódź. Potem było trochę czasu na zwiedzanie wodospadu Niagara przed powrotem do Toronto. Mogę polecić tę wycieczkę, a zwłaszcza przewodnika Bernarda, każdemu, kto chce wybrać się na jednodniową wycieczkę do wodospadu Niagara. 5 gwiazdek!

Moim przewodnikiem był Daniel. Jest naprawdę dobry. Dla wszystkich wchodzących do tunelu. Jest to długa kolejka do najdalszego dołka (terminalu?), zostałem tam 40 minut. Pierwszy otwór to ten sam widok. A przed tobą 10 osób. Nie czekaj i nie trać czasu. Na zewnątrz, zapomniałem, jak nazywają, jest najlepszy. Ale przez zaledwie 6 godzin to za dużo, Łódź i Tunel

Naszym przewodnikiem był Daniel W. Był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek miałem. Trzymał grupę razem i organizował. W każdym punkcie spaceru miał wspaniałe historie i opowiadał nam o historii parku. Daniel był hojny w odpowiadaniu na pytania i robieniu nam zdjęć. Bardzo polecam rejs i spacer!

Nasz przewodnik Hassium był bardzo kompetentny i przychylny. Miło było nie jechać i znaleźć parking. Spodziewaj się zmoknąć na trasie Hornblower. Pomocne jest zabranie suchych skarpet i ręcznika do wyschnięcia.

Przewodnik mówił po niemiecku i był bardzo miły. Wszystko było dobrze. Mogę tylko polecić!!