Wodospad Niagara

Wodospad Niagara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Niagara? Kliknij tutaj.

Wodospad Niagara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8572 opinii

Nasz przewodnik, Bernard, przywitał nas punktualnie i uprzejmie w Toronto, zanim udaliśmy się do Niagara on the Lake, gdzie mieliśmy godzinę wolnego czasu. Niestety tego ranka pogoda nie sprzyjała, ale Bernard był bardzo pomocny i dał nam dobre wskazówki. Potem był na Niagara Falls. Wszystko było dobrze zorganizowane przez Bernarda i zostaliśmy wypuszczeni bezpośrednio nad wodospadem Niagara. Kto chciał, mógł również wspiąć się na wieżę widokową. Ze względu na pogodę nasz przewodnik wycieczki nawet tam zawiózł gości. Bernard dostał bilety na wycieczkę łodzią w ciągu 45 minut wolnego czasu, więc nie musieliśmy stać w kolejce i mogliśmy iść prosto na łódź. Potem było trochę czasu na zwiedzanie wodospadu Niagara przed powrotem do Toronto. Mogę polecić tę wycieczkę, a zwłaszcza przewodnika Bernarda, każdemu, kto chce wybrać się na jednodniową wycieczkę do wodospadu Niagara. 5 gwiazdek!

Passeio muito legal, super vale a pena ir. Primeira parada é na cidade Niágara nad jeziorem, super charmosa, um encanto. Depois fomos diretos para as cataratas, INCRÍVEL. Mas o que me surpreendeu w Cidade de Niágara Falls. É um local temático, com muitas atrações. O guia foi super gentil e atencioso. Nota 10 para o passeio.

Nasz przewodnik Hassium był bardzo kompetentny i przychylny. Miło było nie jechać i znaleźć parking. Spodziewaj się zmoknąć na trasie Hornblower. Pomocne jest zabranie suchych skarpet i ręcznika do wyschnięcia.

Świetna wycieczka do Niagara dzisiaj z mnóstwem do zrobienia i zobaczenia plus dodatkowa godzina w Niagara on the Lake. Bernard, nasz przewodnik i kierowca, był bardzo pouczający i entuzjastyczny?

Przewodnik mówił po niemiecku i był bardzo miły. Wszystko było dobrze. Mogę tylko polecić!!