Wybierz daty

Wodospad Banyumala

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Wodospad Banyumala: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Banyumala? Kliknij tutaj.

Wodospad Banyumala: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 475 opinii

Łał! Jaki wspaniały dzień! Dla mnie osobiście Lake Bratan i Twin Waterfalls są koniecznością, naprawdę niesamowite miejsca. Brama Handara jest również całkiem fajna, ale nie imponująca w porównaniu z Lempuyang, ale jest miła z dobrą atmosferą, szczególnie gdy wyrusza się wcześnie rano. Huśtawka jest świetna do zdjęć. Poszliśmy bardzo wcześnie, aby uniknąć tłumów, więc było to plus, ogólnie bardzo dobre doświadczenie, nasz przewodnik Dika był naprawdę przyjazny i zabawny, z dobrą energią, aby zapewnić nam rozrywkę i dobrą wiedzę na temat wszystkiego, co związane z Bali.

Przewodnik był bardzo pomocny i robił wszystko, aby upewnić się, że czujemy się komfortowo i szczęśliwi. Oferowany, aby dodać dodatkowe zajęcia do trasy (herbata i kawa), a także działał jako fotograf dla mojego przyjaciela i mnie. Świetna wycieczka, która oferowała te same wrażenia, które można zobaczyć podczas innych wycieczek, ale mniej zatłoczona i turystyczna.

Mój przewodnik, Wayan, był bardzo miły! Zrobiła mi zdjęcia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Zjedliśmy lunch wraz z niesamowitym widokiem na jeziora. Zwykła huśtawka została zerwana, więc zrobiłem mniejszą, ale nadal było fajnie! Byliśmy wystarczająco wcześnie, aby wszędzie ominąć kolejki.

Niesamowity i bardzo kompetentny przewodnik. Bardzo uprzejmy i zawsze chętny do pomocy. Dużo opowiadał o historii Bali i współczesnym życiu na wyspie. Mieliśmy ładny samochód z klimatyzacją i wystarczającą ilością wody, a także piwa, aby cieszyć się w drodze powrotnej!

Ketut Arkawa był doskonałym, przyjaznym, życzliwym i kompetentnym przewodnikiem i to była nasza ulubiona trasa! Każdy z przystanków był naprawdę przyjemny i mieliśmy okazję nakarmić małpy, co było niesamowite i nie było częścią planu podróży.