Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wodospad Amerykański

Wodospad Amerykański – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, Kanada: Pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospadem

1. Wodospad Niagara, Kanada: Pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospadem

Zobacz wodospad Niagara z bliska podczas wspaniałego rejsu łodzią, a następnie wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź Journey Behind the Falls. Wybierz jedną z naszych dwóch porannych wycieczek, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Wycieczki o 8 rano rozpoczynają tę ostateczną wycieczkę po wodospadzie Niagara ze specjalnym dostępem do pierwszej windy dnia. Ta podróż prowadzi 19 pięter w dół do wąwozu, wraz z panoramicznymi widokami, co oznacza, że będziesz pierwszym, który zejdzie do doków i osobiście eskortowany na łódź Niagara City Cruises. Możesz wybrać najlepsze możliwe miejsce do oglądania, zanim przybędą tłumy. Wycieczka o 10:00 zjeżdża do przystani pierwszą kolejką tego dnia i oferuje pierwsze spojrzenie na niesamowity wodospad Niagara. Po dotarciu do przystani dla łodzi otrzymasz bezpłatne ponczo. Zaufaj nam, że będzie Ci potrzebne! 20-minutowy rejs wokół wodospadu może zamoczyć każdego, kto znajdzie się wystarczająco blisko. Po rejsie po mieście Niagara przewodnik zanurzy Cię w historię i historie wodospadów podczas pieszej wycieczki po promenadzie. Zobacz miejsce dawnego mostu dla nowożeńców, poznając historię jego zawalenia i posłuchaj o słynnym punkcie widokowym restauracji Queen Victoria Place, gdzie jadła księżna Diana. Nieustanny ruch Bridal Veil Falls i American Falls można zobaczyć w akcji, podczas gdy Twój przewodnik ożywia odważnych śmiałków, którzy rzucili wyzwanie potędze wodospadów, przechodząc przez krawędź. Wyjątkowym momentem i okazją do zrobienia zdjęcia są wodospady Horseshoe, więc nie zapomnij aparatu. Table Rock Visitor Center to kolejne miejsce, w którym będziesz mógł wziąć udział w doświadczeniu Journey Behind the Falls. Z wcześniej zarezerwowanym przedziałem czasowym zejdź po schodach do skalistych jaskiń za wodospadem Niagara, gdzie rozbijająca się woda odbija się echem w tunelach. Ścieżka prowadzi do półki skalnej z boku wodospadu, gdzie można poczuć prawdziwą moc 3160 ton wody na sekundę, spadającej kaskadą w pobliżu. Dla tych, którzy pragną pełnego doświadczenia z Niagara Falls, ta trasa łączy ekskluzywny dostęp, emocje i historię z wyjątkową opowieścią z przewodnika eksperta.

Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

2. Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist, a następnie zwiedzaj park stanowy Niagara Falls podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj opowieści o legendach i ekscytującej stronie wodospadu Niagara, od tych, którzy go odkryli, po tych, którzy rzucili mu wyzwanie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed Hard Rock Café i rozpocznij swoją przygodę z wodospadem. Wskocz na pokład Maid of the Mist i zobacz mgłę, która unosi się pod wpływem spadającej wody. Poszukaj tęczy, które pojawiają się w słoneczne dni. Wyznacz kurs od Wieży Obserwacyjnej do podstawy wodospadu American Falls i do basenu wodospadu Horseshoe. Podziwiaj ryczące wodospady i masywne formacje skalne, sunąc po wodzie. Wybierz się na malowniczą pieszą wycieczkę od historycznego punktu w Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point. Po drodze podziwiaj rozległe widoki, bujne drzewa i zabytki. Wróć do punktu początkowego na koniec wycieczki.

Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

3. Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wyjedź z Nowego Jorku i udaj się do wodospadu Niagara w stanie Nowy Jork, aby zobaczyć cud natury z wielu perspektyw. Popłyń słynną łodzią Maid of the Mist i zbliż się do takich atrakcji, jak Horseshoe Falls i American Falls. Wyjedź z Nowego Jorku późno w nocy, by dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, by podziwiać tęcze w porannej mgle i wspaniały szum wodospadów. Możesz też wyjechać z Nowego Jorku rano, aby zobaczyć wodospady zmieniające się z dnia na noc oraz zobaczyć pokaz świateł i fajerwerków. Usłysz szum wodospadów i zobacz magiczne tęcze, które zapierają dech w piersiach wczesnym rankiem, zanim nadejdą tłumy. Wejdź na pokład słynnej łodzi Maid of the Mist, aby zbliżyć się do ogromnego wodospadu Horseshoe. Odwiedź atrakcje, takie jak niezamieszkana Wyspa Kozia i Wyspa Luna na rzece Niagara. Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospady American Falls i Bridal Veil Falls i podziwiaj bystrza rzeki Niagara, która spada w kierunku niesamowitych kaskad.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

4. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara: Wycieczka piesza, podróż za wodospad i rejs

5. Wodospad Niagara: Wycieczka piesza, podróż za wodospad i rejs

Doświadcz najlepszego sposobu na zobaczenie wodospadu Niagara na piechotę dzięki naszej wycieczce pieszej Best of Niagara Falls Canada! Nie będziesz chciał przegapić tej jedynej w swoim rodzaju okazji. Twoja pełna zabawy wycieczka po wodospadzie Niagara rozpocznie się od spotkania z lokalnym przewodnikiem przed wieżą Skylon. Na miejscu wjedziesz szklaną windą na wysokość 520 stóp na taras widokowy, skąd będziesz mógł podziwiać niesamowity widok z lotu ptaka na wszystkie trzy wodospady Niagara (Bridal Veil Falls, Horseshoe Falls i American Falls), a także na rzekę Niagara i okolicę. Po powrocie na ziemię, następnym przystankiem będzie zejście na wysokość 125 stóp (ok. 40 m), aby zbadać przypominające jaskinie tunele za wodospadem w Journey Behind the Falls. To doświadczenie jest ucztą dla zmysłów, ponieważ będziesz w stanie nie tylko usłyszeć wodospady, ale także je poczuć. Tunele prowadzą do dwóch tarasów widokowych, dając Ci doskonałą okazję do zrobienia zdjęcia. Po wizycie w Journey Behind the Falls zabierzemy Cię na pokład Voyage To The Falls Boat Tour. Podczas rejsu popłyniesz wokół wąwozu Niagara i zbliżysz się jak najbliżej wodospadu. Możesz spodziewać się orzeźwiającej mgiełki na skórze podczas tej przejażdżki łodzią, ale nie martw się, otrzymasz poncho przeciwdeszczowe nadające się do recyklingu. Po zakończeniu niesamowitej przejażdżki łodzią wycieczka dobiegnie końca, a Ty i Twój przewodnik rozstaniecie się. Od grudnia do kwietnia, gdy wycieczka łodzią jest nieaktywna, odwiedź zamiast tego atrakcję Niagara SkyWheel i Niagara's Fury. Wejdź do kina ruchu 4D i odkryj starożytną historię wodospadu Niagara w wielozmysłowej symulacji ostatniej epoki lodowcowej

Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

6. Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

Weź udział w 2-dniowej wycieczce nad wodospad Niagara i zapomnij o zgiełku Nowego Jorku. Udaj się w podróż na amerykańską stronę wodospadu i weź udział w rejsie słynną łodzią Maid of the Mist. Po drodze spędź trochę czasu na zakupach w outlecie. Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki położonego w centrum Nowego Jorku klimatyzowanym vanem lub busem na północ. Miń piękny Delaware Gap i park stanowy Watkins Glen w sercu regionu Finger Lakes. Rozprostuj nogi, spacerując po kanionie Watkins Glen i zrób zdjęcia wodospadów. Przejedź obok oszałamiającego jeziora Seneca i późnym popołudniem dotrzyj do wodospadu Niagara. Zwiedź amerykańską stronę Niagary, w tym wodospad American Falls oraz wyspy Goat Island i Sister Island. Ciesz się nocną wycieczką po wodospadzie Niagara, podziwiając kolorowe oświetlenie, a następnie rozgość się w wygodnym pokoju hotelowym na noc. Dzień 2.: Zjedz obfite śniadanie kontynentalne w hotelu. Zobacz z bliska wodospady Niagara i Horseshoe Falls z pokładu łodzi Maid of the Mist (dostępnej od maja do października). Gdy łódź Maid of Mist nie będzie kursowała, weź udział w wycieczce po elektrowni wodnej Power Vista i odwiedź Cave of the Winds. Wsiądź do autobusu lub vana i jedź na południe z powrotem do Nowego Jorku. Po drodze rozprostujesz nogi w miejskim otoczeniu i wybierzesz się na zakupy w jednym z dużych outletów. Wróć do miasta na czas, by zjeść późną kolację.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

7. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbierz z komfortu swojego hotelu w wodospadzie Niagara w USA i ciesz się malowniczymi widokami podczas rejsu łodzią Maid of the Mist, wodospadów American Falls i wieży obserwacyjnej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Jedź dalej do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na Goat Island pomiędzy wodospadem Bridal Veil i malowniczym widokiem na wodospad Horseshoe od strony amerykańskiej. Wybierz się do Parku Stanowego Niagara Falls na pół godziny przed wizytą na wyspie Luna na krótki przystanek. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin, w zależności od wielkości parku i ruchu.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

8. Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wybierz się na całodniową wycieczkę komfortowym autobusem nad słynny wodospad Niagara. Wycieczka obejmuje spokojną podróż w obie strony, różne punkty widokowe, z których można podziwiać wodospad, czas wolny oraz rejs łodzią Maid of the Mist (tylko w sezonie). Rozpocznij swój dzień porannym wyjazdem z Times Square na Manhattanie. Podróżuj komfortowym autokarem w towarzystwie swojego przewodnika. Podziwiaj malownicze krajobrazy północnej części stanu Nowy Jork podczas podróży. Korzystaj z sieci Wi-Fi w pojeździe. Czas podróży to w przybliżeniu 7–8 godzin w jedną stronę z jednym postojem. Przeżyj przygodę i podziwiaj piękno cudu przyrody, jakim jest wodospad Niagara, w trakcie rejsu zabytkową łodzią Maid of the Mist lub, gdy rejsy nie są dostępne, z różnych punktów widokowych, takich jak Gorge Walk. Dowiedz się więcej o ciekawej historii tych potężnych wód i podziwiaj spektakularne widoki na wodospady z różnych punktów obserwacyjnych. Zjedz lunch na własną rękę, kup pamiątki i odkryj piękny park stanowy Niagara Falls. Po niezapomnianym przeżyciu i ze wspaniałymi wspomnieniami zrelaksuj się na pokładzie komfortowego luksusowego autokaru i wróć na Times Square na Manhattanie pomiędzy godz. 23.00 a północą.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

9. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist i zapierającymi dech w piersiach widokami! Udaj się do serca wodospadu Horseshoe Falls i poczuj mgłę na twarzy, obserwując, jak 675 000 galonów wody spływa w dół wodospadu do rzeki poniżej. Podziwiaj widoki z chodnika Crows nest i z tarasu widokowego. Zobaczysz niesamowite widoki wodospadu Niagara i poznasz historię oraz okoliczne atrakcje. Nasz przewodnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli informacji, jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodospadzie Niagara.

Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

10. Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

Poznaj wizjonerów i śmiałków, którzy ukształtowali wodospad Niagara podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Parku Stanowym Wodospadu Niagara, w tym wstępu do Jaskini Wiatrów. Ciesz się doskonałymi widokami na wodospad Horseshoe Falls, Bridal Veil Falls i nie tylko. Doświadcz najbardziej niesamowitych wrażeń, jakie ma do zaoferowania ten park stanowy w Nowym Jorku. W Jaskini Wiatrów wjedź 150-metrową windą do wąwozu Niagara. Weź pamiątkowe poncho przeciwdeszczowe i stań pod wodospadem Bridal Veil na Hurricane Deck i dowiedz się o życiu przed powstaniem Parku Stanowego Wodospadu Niagara w pawilonie World Changed Here. Spotkaj się z przewodnikiem Adventure Tour na Goat Island przy Power Portal Archway. Stamtąd udaj się na 1-godzinną pieszą wycieczkę po Parku Stanowym Wodospadu Niagara. Dowiedz się o innowacjach, wydarzeniach naturalnych, bohaterskich akcjach ratunkowych i śmiałych próbach, które miały miejsce nad wodospadem Niagara. Udaj się do Horseshoe Falls i Terrapin Point, a następnie zatrzymaj się na Luna Island, Bridal Veil i American Falls. Ta przyjazna rodzinom piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj wg::

Wodospad Amerykański: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Amerykański? Kliknij tutaj.

Wodospad Amerykański: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3909 opinii

Jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara była naprawdę świetna! To był mały autobus (miał nawet WiFi), regularnie zatrzymywaliśmy się, żeby zjeść lub pójść do toalety i było czysto. Przewodnicy po wodospadzie Niagara byli naprawdę wspaniali, mieli odpowiedzi na wszystkie pytania i byli w stanie wszystko bardzo dobrze wyjaśnić. Na miejscu mieliśmy też wystarczająco dużo czasu, aby udać się na stronę kanadyjską i uzyskać inny widok na wodospady.

Aktywność jest świetna, widoki są niesamowite, a jazda doskonała, miałem bardzo dobrego przewodnika Roberto i kierowcę Hugo, którzy naprawdę sprawili, że jazda była przyjemna, a przewodnik zawsze wszystko wyjaśniał, co było doskonałe!

Świetny dzień, jeśli nie masz nic przeciwko długim czasom podróży, Roberto był doskonałym przewodnikiem, a wodospady były absolutnie fantastyczne.

Mieliśmy bardzo charyzmatycznego kierowcę. No cóż, same wodospady Niagara są najbardziej imponującą rzeczą jaką widziałam w życiu ❤️

To było niesamowite. To też było męczące, ale zdecydowanie polecam. .