Atrakcje i wycieczki
Włochy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Włochy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Włochy? Kliknij tutaj.

Włochy: Co mówią inni?

Najlepsza wycieczka na wyspie do zrobienia. Personel był uroczy i dobrze poinformowany i wyjaśnił całą historię i punkty orientacyjne we wszystkich językach. Plaże były absolutnie oszałamiające, jedne z najlepszych na świecie, jakie sobie wyobrażam. Na pewno warte swojej ceny?

Wygodne buty to podstawa, trzeba mieć niezłą kondycję by to wszystko ogarnąć. Warto rozważyć, czy jesteśmy na to gotowi, bo to bite trzy godziny chodzenia. Samo Muzeum przepiękne, bogate i pełne zadziwiających, antycznych i prehistorycznych eksponatów.

Doskonała obsługa, bardzo wygodna przy opuszczaniu lotniska i wysadzenie przy wejściu do laguny, a następnie skorzystanie z vaporetto, w skrócie nic więcej do powiedzenia

Dzieci nieco się nudziły, ale na nas dorosłych wrażenie zrobiły przede wszystkim wnętrza. Coś pięknego. Polecamy też wycieczkę po ogrodach Watykańskich - piękne!

Z powodu opóźnienia przegapiliśmy rzeczywisty dzień trasy i mogliśmy bez problemu zmienić rezerwację na następny dzień! Bardzo pomocna obsługa klienta!