Witte Huis

Witte Huis

Witte Huis – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

1. Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

Poznaj Rotterdam we własnym tempie dzięki tej interaktywnej pieszej wycieczce, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć na piechotę do 10 najważniejszych atrakcji Rotterdamu. Możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, wciąż czekają na Ciebie dziwne domy z kostki. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

2. Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, a wciąż czekają na Ciebie dziwne Cube Houses. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zatracić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie istotne osie miasta. Muzeum Wereldmuseum z eksponatami historycznymi zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który ze swoją niesamowitą historią będzie wisienką na torcie tej wycieczki!

Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

3. Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Rotterdamu, Delft i Hagi

Odkryj jedne z najbardziej historycznych i malowniczych miejsc w Holandii podczas jednodniowej wycieczki z Amsterdamu. Po odebraniu z hotelu posłuchaj opowieści o historii kraju od swojego przewodnika, podróżując luksusowym minivanem podczas wycieczki w małej grupie lub prywatnej. Rozpocznij swoją podróż od Rotterdamu, największego portu morskiego w Europie, znanego z dziedzictwa morskiego i nowoczesnej architektury. Dowiedz się o niemal całkowitym zniszczeniu centrum miasta podczas II wojny światowej, które zaowocowało zróżnicowanym krajobrazem architektonicznym. Następnie udaj się do Delft, słynącego z niebieskiej ceramiki. Ciesz się czasem, aby usiąść na rynku i zjeść lunch. Wzbogać swoje doświadczenie, decydując się na wizytę w Royal Delft, jedynej zachowanej fabryce ceramiki z XVII wieku, w której nadal produkowana jest niebieska ceramika Delft. Po południu kontynuuj podróż do politycznego miasta Haga. Poznaj administracyjną i królewską stolicę Holandii i jej siedzibę rządu. Wybierz się do parku miniatur Madurodam, w którym znajdują się repliki holenderskich zabytków i historycznych miast w skali 1:25.

Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

4. Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Rotterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od malowniczego ratusza. Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie i dziwne domy z kostkami. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Przejdź obok Narodowego Pomnika Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki.

Rotterdam: Rejs otwartą łodzią po dzielnicy morskiej

5. Rotterdam: Rejs otwartą łodzią po dzielnicy morskiej

Przepłyń przez serce Rotterdamu podczas tej otwartej wycieczki łodzią z dzielnicy Oude Haven. Skorzystaj z opcji zakupu napojów acholicznych i nieacholicznych, podziwiając widoki nad wodą. Przejdź obok atrakcji, takich jak City Grain Elevator 19, ostatni działający elewator zbożowy na świecie. Udaj się na molo w pobliżu kultowych domów-kostek i wskocz na pokład wygodnej łodzi. Zrób zdjęcie domów kostek z wody, gdy wyruszasz w rejs po centrum miasta. Uzyskaj od swojego kapitana fascynujący wgląd w zabytki, które widzisz na trasie. Podziwiaj wyjątkowe otoczenie architektoniczne, przesuwając się po secesyjnym, strzelistym Białym Domu i miejskiej windzie zbożowej 19. Przeżyj podróż pod historycznymi mostami. Wróć do punktu początkowego pod koniec rejsu.

Rotterdam: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

6. Rotterdam: Wycieczka piesza z audioprzewodnikiem w aplikacji

Odkryj Rotterdam na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. "Manhattan nad Mozą", tylko Amsterdam jest większy niż to miasto pełne drapaczy chmur. Kiedy myślisz o Rotterdamie, porty, Euromast, Feyenoord, Koopgoot i most Erasmusa, szpital i uniwersytet są często pierwszymi myślami, które przychodzą do głowy. Wszystkie te cechy nadają Rotterdamowi jego własną atmosferę i tożsamość. Zasmakuj tej atmosfery podczas wycieczki z przewodnikiem audio po mieście i odkryj typowe atrakcje Rotterdamu, takie jak Wielki lub St. Laurens Church, Cube Houses, piękny Biały Dom na Starym Porcie i Schieland House z hrabią Henegouwen. Ponadto zobaczysz hotel unoszący się na wodzie i wieżę w kształcie ołówka. Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 45 wciągających i interesujących historii. Miniesz wszystkie dobrze znane punkty orientacyjne, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Rotterdamu, poznaj jego tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Rotterdam: Ekskluzywna wycieczka po dachach z widokiem 360

7. Rotterdam: Ekskluzywna wycieczka po dachach z widokiem 360

Podziwiaj panoramiczne widoki Rotterdamu podczas ekskluzywnej wycieczki po dachach. Odwiedź cztery dachy i podziwiaj oszałamiającą panoramę miasta. Zacznij na Dworcu Głównym w Rotterdamie, gdzie spotkasz swojego przewodnika i dowiesz się, dlaczego miasto ma ponad 18 milionów m2 płaskich dachów. Po około 10-minutowym wprowadzeniu udasz się na swój pierwszy dach. Po krótkim spacerze dotrzesz na dach DakAkker. Dach ten był pierwszym ekologicznym rolniczym dachem w Europie w 2011 roku. Zarządzany przez rolnika, wolontariusze utrzymują dach, na którym uprawiane są warzywa, owoce i jadalne kwiaty na sprzedaż do okolicznych restauracji. Na dachu znajduje się również kawiarnia-restauracja z buforem wody deszczowej na dachu. Drugi dach, znajdujący się w hotelu przy Coolsingel, zapewnia wspaniały widok na Coolsingel i wschodnią część centrum miasta. Dowiedz się o kluczowej roli wielofunkcyjnych dachów i o tym, co miasto Rotterdam robi, aby rozwijać więcej dachów. Trzeci dach znajduje się w magicznym miejscu w samym środku centrum miasta, naprzeciwko kościoła Sint Laurenschurch. Uzyskaj niesamowity widok 360˚ na panoramę Rotterdamu, Laurenschurch, Markthal i nie tylko. Następnie Twój przewodnik zabierze Cię wzdłuż Markthal, Cube Houses i Old Harbor, aby zakończyć w Białym Domu. Twój ostatni dach znajduje się w Białym Domu, niegdyś pierwszym drapaczu chmur w Europie. Podziwiaj imponujący widok na rzekę Meuse, most Erasmusa, domy Cube ze szczytu i nie tylko.

Wycieczka audio po Rotterdamie na Twoim telefonie (ENG)

8. Wycieczka audio po Rotterdamie na Twoim telefonie (ENG)

Pobierz aplikację WeGoTrip i wyrusz w historyczną wycieczkę po Rotterdamie z audioprzewodnikiem, dostosowaną do potrzeb entuzjastów historii i odkrywców kultury. Wciel się w rolę osoby, która po raz pierwszy odwiedza Rotterdam i chce poznać jego przeszłość, odkrywając zabytki, które opowiadają o jego burzliwej historii i niezachwianym duchu. Zaczynając od wielkiego ratusza, wycieczka prowadzi przez historyczny Trójkąt Miejski, łącząc trwałą architekturę z nowoczesnym designem. Trasa przedstawia historie zniszczenia i odrodzenia w ratuszu, przemiany religijne w St. Laurenskerk, spotkania z innowacyjnymi domami Cube Houses, widoki na niegdyś górujący Witte Huis, przejście przez port Muzeum Morskiego i zakończenie z powrotem w ratuszu. Każdy przystanek rozwija rozdział w narracji Rotterdamu, tworząc krąg pouczających i inspirujących doświadczeń. W miarę postępów zanurz się w opowieściach o odporności Rotterdamu, zwłaszcza o jego odrodzeniu po II wojnie światowej. Uzyskaj wgląd w globalną fascynację portem w Rotterdamie i spuścizną jego wybitnych mieszkańców. Wycieczka łączy te elementy, tworząc niezapomnianą eksplorację miasta, które jest symbolem odnowy i postępu. JAK PRZEBIEGA WYCIECZKA? - Zachowaj elastyczność: dołącz do wycieczki, kiedy tylko chcesz i zwiedzaj zabytki tak długo, jak chcesz. - Ciesz się wycieczką nawet w trybie offline: wszystkie wycieczki audio są testowane pod kątem wysokiej jakości i łatwej nawigacji.

Rotterdam: Ucieczka z miasta - gra miejska z przewodnikiem w języku niderlandzkim

9. Rotterdam: Ucieczka z miasta - gra miejska z przewodnikiem w języku niderlandzkim

Podczas tej gry cofniesz się w czasie do I wojny światowej. W tym okresie Rotterdam był siedzibą szpiegowską ze względu na swój neutralny status i strategiczne położenie. Profesor Van Veen natknął się na stary list z tamtych czasów, który wspomina o cennej skrzyni ukrytej gdzieś w mieście. Bądź jednak ostrożny, ponieważ informacje wyciekły. Musisz znaleźć skrzynię, zanim zrobią to inni. Pomóż profesorowi Van Veenowi odkryć i otworzyć tajemniczą skrzynię! Escape the City to zabawne połączenie escape roomu i spaceru po mieście. Odkryj ukryte skarby i atrakcje turystyczne Rotterdamu, rozwiązując zadania i łamigłówki, aby zbliżyć się do rozwiązania tajemnicy. Po zakupie otrzymasz dane logowania i instrukcje dotyczące rozpoczęcia gry. Wybierz, kiedy chcesz grać. Aplikacja automatycznie poprowadzi Cię przez całą historię. Lokalizacja początkowa to ratusz w Rotterdamie, znajdujący się na Coolsingel, a kończysz w centralnej lokalizacji. Gra jest prowadzona samodzielnie przez aplikację.

Rotterdam: Wycieczka piesza z ekspertem i profesjonalne zdjęcia

10. Rotterdam: Wycieczka piesza z ekspertem i profesjonalne zdjęcia

Dołącz do Yoreha, lokalnego przewodnika i fotografa, i poznaj Rotterdam podczas wycieczki pieszej. Odkryj godne uwagi zabytki i ukryte skarby, podczas gdy Twój przewodnik zrobi Ci zdjęcie w jednych z najpiękniejszych miejsc w mieście. Spotkamy się na Eendrachtsplein i wyruszymy na Twoją pieszą wycieczkę. Poznaj historię, teraźniejszość i przyszłość historycznego miasta portowego. Podziwiaj niektóre z najbardziej znanych zabytków miasta, w tym Oude Haven, Markthal i kultowe Cube Houses. Poznaj mniej znany obszar Veerhaven i zajezdnię Boijmans. Odkryj niektóre z ukrytych perełek dzięki fachowym spostrzeżeniom lokalnego przewodnika podczas całej wycieczki.

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg::

Witte Huis: najlepsze atrakcje w pobliżu

Witte Huis: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Witte Huis? Kliknij tutaj.