Wisła w Krakowie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wisła w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wisła w Krakowie? Kliknij tutaj.

Wisła w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.7 / 5

na podstawie 502 opinii

Całkiem w porządku, trochę trudno było znaleźć miejsce docelowe, po zadzwonieniu na numer kontaktowy pani spytała gdzie jestem i rozłączyła się bez odpowiedzi. Brakowało też przewodnika, a przecież w rezerwacji wybierałam język przewodnika, więc spodziewałam się, że będzie. Ogólnie polecam, pomimo pewnych niedociągnięć.

Okazało się, że na statku byliśmy sami. Zamiast lampki wina - czekała na nas cała butelka, niesamowicie sympatyczny Pan Sternik, świetny kontakt i przepiękne widoki. Będę polecać każdemu, zdecydowanie warto. Bardzo dziękujemy za przecudowny wieczór ♥️

Bardzo przyjemna wycieczka. Pani przewodnik bardzo ciekawie mówiła, a do tego jeszcze znalazła zajęcie dla dzieci, których było całkiem sporo. Narowadziła nas na to co można dalej zwiedzać, po rejsie statkiem, gdzie warto pójść. Gorąco polecam!

Wszystko nastawione na obcokrajowcow. Na stateczku dwóch Finów reszta Polacy ale i tak włączył przewodnika po angielsku. Z reszta trudno zorientować się który to statek bo jest ich tam sporo.

Kraków oglądany z Wisły pozwala spojrzeć inaczej na wiele aspektów jego funkcjonalności, architektury i historii.