Atrakcje i wycieczki Wisła w Krakowie

Często zadawane pytania dotyczące: Wisła w Krakowie

Wisła w Krakowie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wisła w Krakowie? Kliknij tutaj.

Wisła w Krakowie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 967 opinii

Cudowna godzina rejsu po rzece. Przyjechaliśmy trochę wcześnie, ponieważ nie byliśmy pewni miejsca spotkania, ponieważ e-mail nie był w pełni jasny. Po przejściu wzdłuż rzeki i zapytaniu kogoś udało nam się znaleźć naszą łódź. Nasza podróż odbyła się początkowo na mniejszej łodzi dla angielskich turystów, ale zaoferowano nam łódź parowca na niemieckiej trasie, którą zaakceptowaliśmy. Chociaż nie mieliśmy komentarza, nadal była to cudowna wycieczka, ponieważ poszliśmy w dół rzeki, a potem zawróciliśmy i z powrotem, mijając piękne mosty. Łódź była bardzo wygodna z dużą ilością miejsc siedzących zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Bałam się, że będzie tak dużo osób, że nie będzie gdzie tańczyć, w kolejce bo baru będę stać pół godziny ale wcale tak nie było! Ilość osób na rejsie powiedziałabym że idealna, ponieważ dla każdego było miejsce na parkiecie, osoby pracujecie w tej firmie bardzo wesołe, otwarte, robiące atmosferę:D Taki rejs to świetna alternatywa zwykłej oklepanej imprezy na mieście. Polecam bardzo!

Vi kom forsinket, men en hyggelig kaptein viste oss til båten. Liten og sjarmerende Båt. Enkel liten tur med prowadzący podwładnych. Spesielt fint da det ble slumring underveis i turen.

Spotkanie i pozdrowienie było doskonałe, a sam rejs po rzece był bardzo pouczający, a kapitan był bardzo przyjazny?

Zdumiewający! Wysoce rekomendowane. Kapitan był bardzo miły, a łódź jest w świetnym stanie.