Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wioska Ngong Ping

Wioska Ngong Ping

Wioska Ngong Ping – nasze najbardziej polecane atrakcje

Ngong Ping 360: bilety powrotne na kolejkę linową i pakiety

1. Ngong Ping 360: bilety powrotne na kolejkę linową i pakiety

Kolejka linowa Ngong Ping to spektakularna pod względem wizualnym kolej linowa o długości 5,7 km. Pierwsza tego rodzaju kolejka w Hongkongu, kolejka linowa rozpoczyna się w Tung Chung, przecina zatokę Tung Chung, dociera do stacji kątowej na Airport Island i skręca w powietrzu o około 60 stopni w kierunku North Lantau. Jeśli szukasz czegoś, co uzupełni listę atrakcji w Hongkongu, zdecydowanie powinieneś cieszyć się niektórymi z oszałamiających widoków oferowanych podczas tej radosnej 25-minutowej przejażdżki: widokami odległego i rozległego Morza Południowochińskiego oraz falistych trawiastych zboczy North Lantau Country Park z kolejki linowej powoli przejmuje od zgiełku miasta. Podróż oferuje również zapierającą dech w piersiach panoramę międzynarodowego lotniska w Hongkongu, górzysty teren wyspy Lantau, Buddę Tian Tan i 360-stopniowe widoki na płaskowyż Ngong Ping oraz most HKZM, który jest najdłuższym na świecie mostem morskim. Po dotarciu na drugi koniec wioski Ngong Ping wybierz się na spacer po pobliskich atrakcjach Buddy Tian Tan, klasztoru Po Lin, Ścieżki Mądrości Zwiększ wrażenia, dodając kupon na posiłek przed wymeldowaniem. Kabina standardowa Przejażdżka kolejką linową Standard Cabin to idealny początek jednodniowej wycieczki po Hongkongu. Kryształowa kabina Wyposażona w szklane dno, całkowicie nowa kabina Ngong Ping 360 Crystal Cabin została zaprojektowana tak, aby zapewniać niesamowity widok z lotu ptaka. Poczuj magię bezkresnego morza i falujących trawiastych zboczy tuż pod twoimi stopami. Nowa perspektywa pozwala spojrzeć na niezwykle uporządkowane krajobrazy, w tym majestatyczny Budda Tian Tan, jakbyś leciał. Kabina Crystal+Kabina „Crystal+” oferuje zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na wyspę Lantau dzięki całkowicie przezroczystemu przeszkleniu od podłogi do sufitu. Dzięki temu, że ponad 80% wnętrza kabiny zapewnia niezakłócony widok, goście mogą podziwiać wspaniałe widoki na góry i robić doskonałe zdjęcia panoramiczne pod dowolnym kątem.

Wyspa Lantau: łódź i kolejka linowa NP360 lub bilet dzienny Tai O

2. Wyspa Lantau: łódź i kolejka linowa NP360 lub bilet dzienny Tai O

Ciesz się najwyższą swobodą, jaką zapewnia bilet 360 Sky-Land-Sea Day Pass lub Tai O Pass, który oferuje kompleksowy dostęp do transportu lotniczego, lądowego i morskiego. Zobacz 360-stopniowe widoki podczas podróży kolejką linową, podróżuj nowym autobusem Lantau i wybierz się na wycieczkę łodzią Tai O. Dlaczego nie odkryć legendarnej wioski rybackiej Tai O, a następnie doświadczyć spokoju plaż w Pui O i Cheung Sha. Możesz mieć szczęście zobaczyć jedno z najrzadszych zwierząt na świecie, chińskiego delfina. Ciesz się wspaniałym widokiem Wielkiego Buddy lub odwiedź różne stworzenia. Podziwiaj zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki z kolejki linowej Ngong Ping 360, jednej z najbardziej wyjątkowych atrakcji w Hongkongu. Zwiedź wyspę dzięki jednodniowej przepustce i odkryj wiele unikalnych cech Lantau. Będziesz także korzystać ze zniżek przy zakupie pamiątek dla przyjaciół i rodziny lub lokalnych przekąsek podczas zwiedzania Tai O.

Hongkong: Rejs z delfinami, Wielki Budda i wycieczka na wyspę Lantau

3. Hongkong: Rejs z delfinami, Wielki Budda i wycieczka na wyspę Lantau

Odkryj bujne piękno wyspy Lantau podczas jednodniowej wycieczki z Hongkongu. Odkryj najważniejsze zabytki, takie jak Wielki Budda i wioska rybacka Tai O. Podróżuj na wyspę pociągiem ekspresowym, zobacz wyspę łodzią podczas wycieczki z delfinami i podróżuj między zabytkami wygodnym autobusem. Zostań odebrany ze stacji Tung Chung MTR, która jest dogodnie zlokalizowana w centrum Hongkongu. Możliwość odbioru w innych lokalizacjach na życzenie. Odwiedź duży posąg Buddy z brązu, który symbolizuje harmonijny związek między człowiekiem a naturą. Możesz kupić bilet na kolejkę linową i podziwiać widoki na góry i wodę. Zrób zdjęcia, zatrzymując się na tarasie widokowym. Po drodze zjedz smaczny wegetariański lunch. Poszukaj figlarnych delfinów w ich naturalnym środowisku podczas rejsu widokowego. Zatrzymaj się w wiosce rybackiej Tai O, gdzie możesz spróbować słynnych kulek rybnych. Zrób zakupy w Citygate Outlet.

Jednodniowa wycieczka na wyspę Lantau - zwiedzanie zabytków

4. Jednodniowa wycieczka na wyspę Lantau - zwiedzanie zabytków

Nasza wycieczka pokaże Ci wszystkie najważniejsze atrakcje wyspy Lantau. Odkryj z nami rodzime obszary i kultury!!!! Gdzie się udać: Tai O : To lokalna wioska. Jest to również siedlisko chińskich różowych delfinów. Będziemy odkrywać różne rynki, podziwiać lokalną architekturę i popłyniemy łodzią, aby znaleźć delfiny. Bid Budda: Jest to jeden z największych na świecie. Zjemy tam lunch i będziemy podziwiać wspaniały krajobraz wyspy Lantau. Klasztor Po Lin: Poznaj buddyzm i miejsce, w którym żyją mnisi. Przejażdżka autobusem i kolejką linową (opcjonalnie) Będziemy mieli zabawną przejażdżkę autobusem i możesz dodać doświadczenie kolejki linowej (opcjonalnie). Fantastyczna wycieczka. Zasługujesz na nią!

Wielki Budda: spacer kolejką linową NP360 bez kolejki

5. Wielki Budda: spacer kolejką linową NP360 bez kolejki

Ta dwugodzinna wycieczka zabierze Cię do buddyjskiego klasztoru Ngong Ping i powiązanych atrakcji. Doceń architekturę i zostań oświecony, słuchając buddyjskich opowieści i dowiadując się więcej o sobie. Rozpocznij swoją wycieczkę przy kolejce linowej Ngong Ping o godzinie 13:00 i ciesz się widokiem falujących zieleni, bezkresnego błękitu nieba i rozległego oceanu z kabiny kolejki linowej najdłuższej kolejki linowej w Azji. Rozpocznij swoją podróż do oświecenia, oglądając z lotu ptaka zapierającą dech w piersiach panoramę ze wszystkich 360 stopni. Następnie udaj się na cokół Wielkiego Buddy na pokładzie wygodnego autokaru. Odwiedź słynny na całym świecie posąg Buddy z brązu siedzący na zewnątrz o 13:50 i podziwiaj jego spokój. Mierząca 30 metrów kwadratowych uroczysta twarz posągu Buddy z brązu została odlana z jednego kawałka. Odwiedzający mogą docenić relikwię Buddy, najświętszy przedmiot buddyzmu, i oddać cześć Buddzie w sali wystawowej wewnątrz cokołu. Przejdź do Ścieżki Mądrości, układu 38 gigantycznych drewnianych kolumn o wysokości 8-10 metrów i szerokości 1 metra, aby zaprezentować prace kaligraficzne autorstwa mistrza studiów chińskich, profesora Jao Tsung-I. Te drewniane kolumny są ułożone we wzór „∞”, a słowa pochodzą ze słynnego buddyjskiego klasyka zwanego Sutrą Serca. Ścieżka Mądrości symbolizuje głębię i mądrość nauk buddyjskich. Następnie udaj się do Wielkiej Sali Dziesięciu Tysięcy Buddów, pięciopiętrowego kompleksu o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych. Składa się z Głównej Sali Sanktuarium Buddy, biblioteki pism świętych, komnaty opata, sali medytacyjnej, stałego ołtarza, sali wystawowej buddyjskich artefaktów oraz sali wielofunkcyjnej. Jest ważną bazą edukacyjną dla kultury tradycyjnej i kompleksem łączącym nauczanie buddyjskie, mediację religijną, historię, kulturę i turystykę. Wróć do klasztoru Po Lin o 16:00 i ciesz się poczęstunkiem i czasem na samodzielne zwiedzanie. Wycieczka kończy się powrotem kolejką linową do Tung Chung.

Hongkong: Tai O, Ngong Ping 360 i wycieczka śladami dziedzictwa Wielkiego Buddy

6. Hongkong: Tai O, Ngong Ping 360 i wycieczka śladami dziedzictwa Wielkiego Buddy

Rozpocznij swoją wycieczkę Tai O z Tung Chung, wsiadając do spektakularnej kolejki linowej Ngong Ping 360, jednej z najlepszych atrakcji kolejki linowej na świecie. W drodze do wioski Ngong Ping obok Wielkiego Buddy Tian Tan i klasztoru Po Lin, zachwycony niezakłóconym widokiem na międzynarodowe lotnisko w Hongkongu oraz lądujące i odlatujące samoloty. Można też podziwiać najdłuższy most na świecie - HKZM Bridge i jego koniec w Hongkongu. Ciesz się transferem klimatyzowanym autokarem do wioski rybackiej Tai O, gdzie wejdziesz do tradycyjnego autentycznego domu na palach. Twój przewodnik przeprowadzi Cię przez pomysłową konfigurację tych jedynych w swoim rodzaju budynków i wyjaśni, w jaki sposób optymalizuje się przestrzeń pod kątem wygody i praktyczności. Wybierz się na przejażdżkę łodzią w Tai O i poznaj spokojne życie najstarszej wioski rybackiej w Hongkongu. Ciesz się uroczymi widokami domów na palach zbudowanych wzdłuż brzegów dróg wodnych Tai O i obserwuj Skałę Generała z bliskiej odległości. Po drodze możesz nawet zobaczyć chińskiego białego delfina! Zanurz się w szerokiej gamie lokalnych przysmaków, takich jak pączki z cukrem, gigantyczne kulki rybne i słodkie tofu, aby zakończyć wycieczkę. Ciesz się czasem wolnym na zakupy w wiosce rybackiej. Jedź z powrotem do Ngong Ping, wioski o tematyce kulturowej, zaprojektowanej i zagospodarowanej z chińskimi elementami architektonicznymi. Odwiedź Wielkiego Buddę, drugi co do wielkości na świecie posąg Buddy z brązu na zewnątrz. Zobacz jeden z głównych punktów pielgrzymkowych buddystów z Hongkongu – klasztor Po Lin. Ciesz się resztą czasu na Ngong Ping Piazza. Możesz dodać bilety ze zniżką do Motion 360 (zanurzenie w 4D), Art of Chocolate Museum, aby podziwiać dzieła sztuki z czekolady lub dodać kupon na posiłek, aby zwiększyć swoje wrażenia. Ulepsz swoje wrażenia dzięki kryształowej kabinie ze szklanym dnem, z której możesz zobaczyć ocean i szlak podczas podróży kolejką linową. Elastyczność w przypadku kameralnej i elastycznej wycieczki prywatnej lub niedrogiej wycieczki grupowej.

Hongkong: karnet miejski - wybierz od 4 do 7 atrakcji

7. Hongkong: karnet miejski - wybierz od 4 do 7 atrakcji

Chcesz zobaczyć to, co najlepsze w Hongkongu ORAZ zaoszczędzić pieniądze podczas zwiedzania? Karnet miejski Go City Explorer Pass zapewnia dostęp do od 4 do 7 atrakcji za jedną niską cenę i obejmuje wszystko, co chcesz zrobić, zobaczyć i doświadczyć. Jest ważny przez 60 dni od pierwszego użycia, więc możesz też iść we własnym tempie. Dzięki ponad 20 atrakcjom, wycieczkom, aktywnościom i doświadczeniom do wyboru, możesz wybierać spośród wielu opcji. Od historycznych i kulturalnych po zabawne i nowoczesne - każdy znajdzie coś dla siebie. Po zakupie, Twój Explorer Pass jest dostarczany natychmiast - po prostu pobierz go na swój telefon lub zsynchronizuj z aplikacją Go City, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Znajdziesz tam poręczny przewodnik po mieście, informacje o atrakcjach i instrukcje dotyczące rezerwacji. Atrakcje, z których możesz wybierać, obejmują: - Hong Kong Disneyland bilet 1-dniowy - Ngong Ping 360: Kolejka linowa i doświadczenie w wiosce Ngong Ping - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off - bilet Discover Ticket - Taras widokowy Sky100 w Hongkongu - Arka Noego - Bilet wstępu do muzeum M+ - Dziedzictwo rybołówstwa Aberdeen 1773: Sampan i łódź mieszkalna - wycieczka audio - Muzeum Morskie w Hongkongu - Peak Tram Special Combo (Peak Tram i Sky Terrace 428) - Wycieczka nocna dużym autobusem - Monopoly Dreams - Zajęcia malowania chińskim tuszem dla początkujących - Warsztaty doceniania chińskiej herbaty - Wycieczka piesza po ciemnej stronie Hongkongu - Taras widokowy Macau Tower - Wędrówka po pubach Lan Kwai Fong - Menu Dim Sum w chińskiej restauracji Serenade I nie tylko! Niektóre wycieczki i atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji - sprawdź aplikację Go City lub cyfrowy przewodnik PDF, aby uzyskać instrukcje. Możesz zarezerwować 1-dniowy bilet do Disneylandu w Hongkongu tylko w dniu, w którym chcesz go odwiedzić. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji Go City, aby dokonać rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Hongkong: karnet miejski all inclusive z ponad 20 atrakcjami

8. Hongkong: karnet miejski all inclusive z ponad 20 atrakcjami

Cyfrowy karnet miejski Go City All-Inclusive Pass zapewni Ci bezgotówkowy wstęp do najważniejszych atrakcji Hongkongu na okres od 2 do 7 dni. Wybieraj spośród ponad 20 atrakcji, wycieczek i przeżyć, w tym ekscytujący dzień w Ocean Park, rejs sampanem po historycznej wiosce rybackiej Aberdeen, obowiązkowa przejażdżka Peak Tram na Victoria Peak, wycieczka autobusowa hop-on hop-off po mieście z Big Bus Tours i wiele więcej! Kup swój karnet już dziś i wiedz, że Twoje zwiedzanie jest pokryte - nie musisz nic więcej płacić za atrakcje. Twój karnet jest aktywowany po pierwszym zeskanowaniu, a następnie masz 14 dni na wykorzystanie liczby dni, na które jest ważny. Uwzględnione atrakcje i wycieczki: - Ocean Park Hong Kong - Ngong Ping 360: Kolejka linowa i doświadczenia w wiosce Ngong Ping - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off - bilet Discover Ticket - Taras widokowy Sky100 Hong Kong - Muzeum M+ - Arka Noego - Dziedzictwo rybołówstwa Aberdeen 1773: Sampan i łódź mieszkalna - wycieczka audio - Muzeum Morskie w Hongkongu - Peak Tram Special Combo (Peak Tram i Sky Terrace 428) - Wycieczka autobusowa nocą - Zwiedzanie Hongkongu z historią i dziedzictwem - Zajęcia malowania chińskim tuszem dla początkujących - Wycieczka piesza po ciemnej stronie Hongkongu - Taras widokowy Macau Tower - Wędrówka po pubach Lan Kwai Fong - Menu Dim Sum w chińskiej restauracji Serenade i nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź przewodnik cyfrowy lub aplikację Go City, aby uzyskać aktualne informacje o atrakcjach, w tym godziny otwarcia i instrukcje, jak uzyskać dostęp do każdej atrakcji za pomocą karnetu. * Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie internetowej Go City.

Wycieczka po wyspie Lantau - jak miejscowy (z licencjonowanym przewodnikiem)

9. Wycieczka po wyspie Lantau - jak miejscowy (z licencjonowanym przewodnikiem)

Dołącz do naszej pamiątkowej wycieczki po wyspie Lantau !!! Ta wycieczka pozwoli Ci poznać historię, odkryć przyrodę i skosztować lokalnych potraw w tym samym czasie. Najważniejsze atrakcje, takie jak : Wielki Budda, kolejka linowa (opcjonalnie), podziwianie widoków natury, lokalne rynki, przejażdżka autobusem, Tung Chung, rodzima wioska rybacka i Citygate Outlet itp. ** Atrakcje: Big Buddha: Jest to jeden z największych posągów Buddy na świecie. Poznaj świątynie i religię Hongkongu! Skosztuj również wyjątkowego wegetariańskiego lunchu w tej okolicy. Niesamowite!!! Wioska rybacka Tai o: Nazywana jest Wschodnią Wenecją. Poznaj tradycyjne przepisy kulinarne na lokalnych rynkach. Będziesz mieć okazję do interakcji z mieszkańcami. Podziwiaj widoki..: Przewodnik pokaże Ci najlepsze miejsce lub punkt widokowy, aby podziwiać wspaniały naturalny krajobraz wyspy Lantau. Outlet Citygate: Jest to największy outlet w Hongkongu! Znajdziesz tu ponad kilkaset sklepów z obniżonymi cenami. Pozwól sobie na wyjątkowe zakupy Pełne doświadczenie! Nie możesz tego przegapić! Zasługujesz na to!!!!

Lantau: Prywatny bilet na kolejkę linową Ngong Ping z pominięciem kolejki

10. Lantau: Prywatny bilet na kolejkę linową Ngong Ping z pominięciem kolejki

Podróż kolejką linową rozpoczyna się w Tung Chung, przecina zatokę Tung Chung, dociera do stacji kątowej na Airport Island i zakręca w powietrzu pod kątem około 60 stopni w kierunku północnego Lantau. Z tym biletem będziesz mógł cieszyć się komfortem podczas 5,7-kilometrowej przejażdżki dwulinową kolejką linową i podziwiać spektakularne widoki na wyspę Lantau, lotnisko, pejzaż morski i wioskę Ngong Ping. Dzięki biletom bez kolejki i pierwszeństwu wejścia na pokład możesz cieszyć się wygodną jazdą w ekskluzywnej prywatności. Podczas 25-minutowej podróży kolejką linową do wioski Big Budda/Ngong Ping zobaczysz zapierający dech w piersiach widok na międzynarodowe lotnisko w Hongkongu oraz lądujące lub odlatujące samoloty. Zachwycony najdłuższym mostem przecinającym morze, mostem Hong Kong-Zhuhai-Macau, który z góry wygląda jak mały biały wąż. Będąc na szczycie, odwiedź Buddę Tian Tan - najwyższy, odkryty posąg siedzącego Buddy. Odwiedź wioskę Ngong Ping, w której znajduje się także klasztor Po Lin i gigantyczne drewniane stele na Ścieżce Mądrości, dające wiele do odkrycia. Zobacz 360-stopniowy widok na płaskowyż Ngong Ping i odkryj tematyczną atrakcję Walking with Buddha za darmo dzięki temu biletowi. Kabina standardowa Przejażdżka kolejką linową Standard Cabin to idealny początek jednodniowej wycieczki po Hongkongu. Kryształowa kabina Wyposażona w szklane dno kabina Ngong Ping 360 Crystal Cabin została zaprojektowana tak, aby cieszyć oczy niesamowitym widokiem z lotu ptaka. Poczuj magię bezkresnego morza i falujących trawiastych zboczy tuż pod twoimi stopami. Nowa perspektywa pozwala spojrzeć na niezwykle uporządkowane krajobrazy, w tym majestatyczny Budda Tian Tan, jakbyś leciał. Kabina Crystal+Kabina „Crystal+” oferuje zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na wyspę Lantau dzięki całkowicie przezroczystemu przeszkleniu od podłogi do sufitu. Dzięki temu, że ponad 80% wnętrza kabiny zapewnia niezakłócony widok, goście mogą podziwiać wspaniałe widoki na góry i robić doskonałe zdjęcia panoramiczne pod dowolnym kątem.

Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Wioska Ngong Ping

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wioska Ngong Ping

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wioska Ngong Ping to:

Tai O

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Wioska Ngong Ping?

Wioska Ngong Ping: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wioska Ngong Ping? Kliknij tutaj.

Wioska Ngong Ping: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(479 recenzji)

Wybraliśmy opcję kryształową, jedyną różnicą jest szklana podłoga, ale widok z boku jest lepszy niż ten poniżej. Zaletą jest to, że w drodze powrotnej pod koniec popołudnia jest dużo ludzi, a krystaliczna linia jest prawie pusta, oszczędzamy dużo czasu. Nie podobało nam się jednak, że trzeba było dłużej czekać na odbiór biletów, gdyż tym, którzy kupili je na miejscu, poszło szybciej (2 stanowiska w porównaniu z 1 dla wszystkich, którzy mieli „kupon”)! Brak kolejki dla osób, które złożyły zamówienie w przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej oraz na Klook (kolejka VIP)! Irytujące dla wszystkich innych, którzy kupili na wszystkich innych platformach, w tym „pobierz swój przewodnik”! Spacer po wiosce, wizyta w świątyni i wspinaczka na wielkiego Buddę jest przyjemna.

Pociąg jest wart podróży. Szklane dno jest świetne, ale wystarczy na jeden wyjazd. Ale jeśli w drodze powrotnej masz również szklaną podłogę, możesz zaoszczędzić czas oczekiwania. Jednak stwierdzenie „bez kolejek” nie jest prawdziwe. Były dwie kolejki. Jedna dla gości z voucherem i druga dla gości bez. Na wymianę biletów musielibyśmy czekać dłużej niż goście przy zakupie biletu.

Świetna jazda. Hongkong ma obecnie bardzo niewielu turystów, ponieważ ograniczenia dotyczące kwarantanny zostały dopiero co zniesione, więc tak naprawdę nie było kolejek, których można by uniknąć, dokonując wcześniejszej rezerwacji. Udało mi się jednak skorzystać z 2 przejażdżek kolejką linową ze szklanym dnem, mimo że zapłaciłem za nią tylko w jedną stronę!

Podróż tam i z powrotem była po prostu niesamowita. Nie ma wątpliwości co do spektakularnych widoków na różne miejsca na trasie oraz placu zabaw do selfie dla każdego. Pokój do poprawy? Nadmierne kolejki ludzi, zarządzanie tłumem. Ile razy ludzie dołączają i opuszczają linię w wiosce Ngong Ping, musisz uzbroić się w cierpliwość.