Wybierz daty

Winter Palace of Prince Eugene

  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Winter Palace of Prince Eugene: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Winter Palace of Prince Eugene? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1328 opinii

Jeśli przyjeżdżasz do Wiednia na zwiedzanie, jest to warte każdego grosza, większość atrakcji znajduje się w odległości spaceru od siebie, a kiedy widzisz ceny niektórych atrakcji, myślisz wow. Zaplanuj swój dzień przed wyjazdem, inaczej skończysz spacerować bez celu. Jedyną rzeczą jest rezygnacja z wsiadania i wysiadania z autobusu, nawet nie widzieliśmy, żeby ktoś z nich korzystał. Zamiast tego zdobądź się na odwagę i idź do metra. Super łatwy w użyciu, w rzeczywistości nie różni się niczym od Londynu, użyj map google, aby uzyskać wskazówki, a dowiesz się, jakie stacje są liniami i wejściami.

Jeśli odwiedzasz Wiedeń i interesuje Cię sporo atrakcji i różnych miejsc, gorąco polecam zakup tej przepustki. Dołączony autobus typu hop-on-hop off ma trzy różne linie, w tym jedną, która zabierze Cię do Schönbrunne. W związku z tym korzystanie z wycieczki autobusowej i karnetu pozwala zaoszczędzić na opłatach za wstęp i transport, które mogą się szybko zsumować.

Ta przepustka jest niesamowita! Wziąłem 6 dni i mogłem odwiedzić wszystko, co chciałem! Broszura i kody QR powiązane z każdym miejscem są bardzo przydatne, aby sprawdzić, co chcesz odwiedzić i poinformować o dniach otwarcia. Dobry stosunek jakości do ceny, jeśli jesteś aktywny i udaje ci się zrobić kilka miejsc dziennie. Gorąco polecam!

Vienna Pass jest opłacalna dla każdego, kto chce odwiedzić wiele atrakcji, ponieważ większość biletów jest już wliczona w cenę. W przeciwnym razie szybko zapłacisz 20-25 € za wstęp do jednego lub drugiego muzeum. Autobusy kursują zimą w zmniejszonej formie, ale wciąż wystarczająco często, aby dotrzeć wszędzie. Nasz wniosek: warto!

doskonałe rozwiązanie na zwiedzanie dużego miasta, jakim jest Wiedeń w najlepszy możliwy sposób, zwłaszcza dzięki możliwości ominięcia kolejki, a co za tym idzie, maksymalnego wykorzystania dostępnego czasu. Autobus jest naprawdę wygodny i punktualny. Personel zawsze był niezwykle uprzejmy?