Atrakcje i wycieczki
Winnipeg, Manitoba

Wszystkie atrakcje

Winnipeg, Manitoba: najczęściej polecane atrakcje

Winnipeg: 2-godzinna wycieczka wózkiem po mieście

Winnipeg: 2-godzinna wycieczka wózkiem po mieście

Przeżyj najlepsze zabytki i historie, które Winnipeg ma do zaoferowania podczas nagradzanej 2-godzinnej wycieczki tramwajowej. Ta zabawna i pouczająca wycieczka pomoże Ci dowiedzieć się, do czego wrócić i odkrywać w wolnym czasie podczas wizyty w mieście. Podczas wycieczki dowiedz się, dlaczego stolica Manitoby była kiedyś nazywana „najgorszym miastem w Kanadzie”, jak lokalna drużyna stała się pierwszymi mistrzami olimpijskimi w hokeju na lodzie w historii, szokującym związkiem Winnipega z Jamesem Bondem i wiele, wiele więcej. Każda wycieczka ma dedykowanego kierowcę i oddzielnego przewodnika, aby zapewnić bardziej spersonalizowane i wciągające wrażenia z wycieczki. Mniej więcej w połowie trasy będzie jedna przerwa na rozciąganie. Najważniejsze to: • uroczą francuską dzielnicę św. Bonifacego w Winnipeg • arena hokejowa Bell MTS Place, siedziba NHL's Winnipeg Jets • Klub społeczności, w którym zaczynali The Guess Who i Neil Young • Okazałe rezydencje Wellington Crescent • Wspaniały 400-hektarowy park Assiniboine • Kanadyjskie Muzeum Praw Człowieka, pierwsze na świecie muzeum praw człowieka • Budynek Legislacyjny Manitoba, jeden z najbardziej tajemniczych cudów architektonicznych Kanady

Kanada eSIM 20/35 GB

Kanada eSIM 20/35 GB

Odkryj magię Kanady, pozostając w stałym kontakcie dzięki ConnectPhone eSIM. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Kanady. Nasza karta eSIM zapewnia dużą ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Zabytki South Winnipeg Smartphone Audio Driving Tour

Zabytki South Winnipeg Smartphone Audio Driving Tour

Wsiądź na wycieczkę samochodową, aby poznać ponad 20 interesujących miejsc. Zobacz Uniwersytet Manitoba, King's Park, klasztor trapistów i wiele więcej podczas rejsu po tej fascynującej części miasta. Wysiądź, aby rozprostować nogi i zwiedzać pieszo, kiedy chcesz. Zacznij od Uniwersytetu Manitoba. Posłuchaj fascynujących faktów na temat budynków uniwersyteckich podczas jazdy. Słuchaj wskazówek zakręt po zakręcie dostarczanych przez system stereo pojazdu podczas jazdy. Kontynuuj do King's Park i wyjdź, aby zwiedzić kilka zabytków pieszo. Zobacz chińską pagodę, piękny wodospad i labirynt pamięci Carol Shields. Posłuchaj interesujących ciekawostek na temat historii Winnipeg podczas jazdy. Zobacz zabytki, takie jak historyczny klasztor trapistów w Manitobie i dowiedz się o prostym stylu życia mnichów. Zobacz buddyjską pagodę z figurą medytującego Buddharupy. Udaj się na spacer do Saint Norbert Provincial Heritage Park. Przejdź do starej wioski przy Place Saint Norbert. Norberta, targ St. Norbert Farmers Market i dom Aisle Ritchot House z czerwoną kopułą.

Toronto: Internetowy plan danych eSIM dla Kanady 4G/5G

Toronto: Internetowy plan danych eSIM dla Kanady 4G/5G

Wyrusz na przygodę przez rozległe i różnorodne krajobrazy Kanady, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy odkrywasz kosmopolityczne ulice Toronto, podziwiasz naturalne piękno Gór Skalistych, czy doświadczasz francuskiego uroku Quebec City. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej podróży po Kanadzie. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Winnipeg, MB: Doświadczenie detektywa z tajemnicą morderstwa

Winnipeg, MB: Doświadczenie detektywa z tajemnicą morderstwa

Wciel się w rolę świeżo upieczonego detektywa, któremu komendant Mahoney zlecił rozwiązanie porywającej sprawy... morderstwa na ulicach Winnipeg. Podczas tej przygody audio z rozwiązywaniem zagadek kryminalnych odwiedzisz każdą z 10 lokalizacji zaznaczonych na mapie, osobiście lub wirtualnie za pośrednictwem wersji internetowej (w zestawie). Będziesz mieć wybór, aby poznać centrum miasta za pomocą mapy pieszej lub wybrać trasę samochodową na obrzeżach miasta. Po dokonaniu wyboru poznasz dokładny punkt startowy. *Zobacz zdjęcia trasy Nowością w 2024 roku będzie również możliwość zwiedzania centrum miasta z kanapy, grając w wersję internetową na dowolnym urządzeniu z przeglądarką (PC, tablet, przesyłanie do Smart TV). Zaparkujesz lub zatrzymasz się w każdym miejscu, wysłuchasz historii audio i przetestujesz swoje umiejętności detektywistyczne, zbierając wskazówki i łącząc dowody. Na koniec dokonasz dedukcji i wydasz nakaz aresztowania. Twoje umiejętności detektywistyczne zostaną również przetestowane, a ich kulminacją będzie wynik wydajności sprawy, który pozwoli ci ocenić twoje umiejętności detektywistyczne. Odpowiednia dla detektywów solo, dynamicznych duetów lub grup entuzjastów tajemnic, ta gra sprawi, że zanurzysz się w opowieści audio pełnej intryg. Gra czeka, detektywie - czy jesteś przygotowany na rozwiązanie sprawy?

Winnipeg: Manitoba Legislative Grounds Audio Wycieczka piesza

Winnipeg: Manitoba Legislative Grounds Audio Wycieczka piesza

Zwiedzając niesamowite tereny Budynku Ustawodawczego Manitoby, ta wycieczka sprawi, że posągi i pomniki ożyją! Wycieczka obejmuje polowanie na mniej oczywiste posągi, które zdobią budynek! Dowiesz się o słynnym posągu Złotego Chłopca na szczycie Budynku Legislacyjnego. Za pomocą smartfona będziesz słuchać i odkrywać różne elementy i momenty historyczne, które sprawiają, że Manitoba jest centrum różnorodności. Posłuchaj o postaciach historycznych, które ukształtowały prowincję i kraj w taki sposób, jaki jest dzisiaj. Zobacz posągi honorujące osiągnięcia wielu osób, w tym Jamesa Wolfe'a, hrabiego Dufferin i Louisa Riela. Usłyszysz nawet od legendy Robbiego Burnsa! Ciesz się pięknym parkiem z rzeką i bujnymi terenami, słuchając historii kryjących się za wieloma pomnikami i miejscami pamięci poświęconymi tym, którzy przybyli przed nami... Waleczna Piątka, Kobiety Wspólnoty Narodów, Monarchia Brytyjska i pomniki Winnipeg Receiving Station odzwierciedlające dużą populację Winnipeg. Za pomocą smartfona będziesz słuchać i odkrywać różne elementy i momenty historyczne, które sprawiają, że Manitoba jest centrum różnorodności.

Winnipeg: Assiniboine Park z przewodnikiem audio po smartfonie

Winnipeg: Assiniboine Park z przewodnikiem audio po smartfonie

Zwiedzaj park Assiniboine w wolnym czasie dzięki audioprzewodnikowi, który oprowadzi Cię po jego najpopularniejszych atrakcjach. Dowiedz się więcej o historii parku i jego zabytkach podczas spokojnego spaceru. Po rozpoczęciu wycieczki przy kładce Assiniboine Park, udaj się w kierunku historycznego pawilonu, w którym znajdują się różne galerie sztuki. Odwiedź bezpłatną galerię muzealną poświęconą ukochanemu Kubusiowi Puchatkowi. Atrakcje, których nie możesz przegapić podczas zwiedzania, obejmują magiczny ogród dziecięcy Streuber Family Children's Garden, plac zabaw Nature Playground, spektakularny budynek Leaf, Canada's Diversity Gardens, wspaniały English Garden oraz bezpłatną wystawę sztuki w Leo Mol Sculpture Garden. Odkryj kręte szlaki i szeroko otwarte tereny zielone na słynnym wzgórzu saneczkowym w Winnipeg, Terry Fox Fitness Trail i Riley Family Duck Pond. Przejdź się obok pola do krykieta, poznając historię gry. Posłuchaj o ostatniej lokomotywie parowej w Manitobie i przejedź się kolorową miniaturową repliką pociągu. W niektórych okresach roku, możesz usiąść i cieszyć się darmową rozrywką na świeżym powietrzu w Lyric Theatre.

Spaceruj po centrum Winnipeg z 4 wyjątkowymi wycieczkami audio po smartfonie

Spaceruj po centrum Winnipeg z 4 wyjątkowymi wycieczkami audio po smartfonie

Przeglądaj Downtown Winnipeg podczas 4 pieszych wycieczek z przewodnikiem. Słuchaj dźwięku bez użycia rąk i ciesz się swobodą zwiedzania miasta we własnym tempie. Nie musisz ukończyć wszystkich wycieczek w ciągu jednego dnia, ponieważ wycieczki są Twoje i możesz z nich korzystać w dowolnym dniu lub o dowolnej porze. Mapa GPS na żywo pokazuje, gdzie jesteś i gdzie iść dalej. Gdy się zbliżysz, automatycznie włączy się komentarz przewodnika! Nasza wycieczka po bogatym Winnipeg zabierze Cię do niegdyś ekskluzywnej części centrum Winnipeg. Zaczynając od starego sklepu w Zatoce Hudsona, ta trasa prowadzi przez część starej dzielnicy Broadway i Memorial, odkrywając ciekawe osoby i miejsca z historii Winnipeg. Dowiedz się więcej o budynku Manitoba Archives i więzieniu w Winnipeg. Posłuchaj o budynku legislacyjnym Manitoba i zobacz pomniki pierwszych osadników, którzy byli ogromną częścią początków Manitoby. Przygotuj się na poznanie ekscytującej historii teatralnej Winnipeg podczas Winnipeg in the Limelight Theatre Tour. Poprowadzi Cię przez starą dzielnicę teatralną, gdzie w dawnych czasach można było obejrzeć wodewil lub zupełnie nowe „mówiące obrazy”. Posłuchaj i zobacz niektóre z najstarszych teatrów w Ameryce Północnej, które istnieją do dziś. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują The Met, Winnipeg's Exchange District, Stary Rynek, ratusz i Burton Cummings Theatre. Wycieczka piesza Most Haunted w Winnipeg rozpoczyna się w Forks i prowadzi przez centrum Winnipeg do Pantages Playhouse. Dowiedz się o wielu przerażających miejscach w okolicy, w których miały miejsce niewyjaśnione i prawdopodobnie nadprzyrodzone zjawiska! Nie tylko to, ale usłyszysz o kilku lokalizacjach poza centrum miasta. Pokażemy Ci niektóre z najstraszniejszych budynków, teatrów i kościołów, jakie Winnipeg ma do zaoferowania! Niektóre atrakcje trasy obejmują teatr Burton Cummings, świątynię masońską, dom Hamiltona, więzienie przy Vaughan Street i hotel Demon! Poznaj wiele różnych miejsc, które składają się na The Forks Walking Tour! Doświadczysz wielu punktów zwrotnych w historii, od pierwszych rdzennych mieszkańców, którzy się tu spotkali, po wszystkie nowe funkcje dnia dzisiejszego! Zakończymy na CN Stage and Field, gdzie dowiesz się kilku faktów o scenie i okolicy! Najważniejsze wycieczki to Kanadyjskie Muzeum Praw Człowieka, Oodena Celebration Circle, Forks Market, MTYP i Johnston Terminal!

Winnipeg: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie upiorna wycieczka z przewodnikiem

Winnipeg: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie upiorna wycieczka z przewodnikiem

Słuchaj przewodnika przez smartfona podczas odkrywania najbardziej nawiedzonych miejsc w Winnipeg! Podczas tej 5-kilometrowej wycieczki poznasz upiorną przeszłość Winnipeg, odwiedzając straszne budynki, takie jak muzea, teatry i hotele, i słuchając historii o duchach kryjących się za nawiedzeniami! Spaceruj obok kultowych lokalnych zabytków, takich jak katedra św. Bonifacego i Muzeum św. Usłysz o hotelu Fort Garry, znanym nawiedzonym miejscu w Winnipeg i dowiedz się o jego najbardziej nawiedzonym pokoju. Przejdź obok Budynku Ustawodawczego Manitoby i dużego żółtego budynku, który kiedyś był więzieniem Vaughn St. Poznaj nawiedzoną historię Hamilton House i beżowego budynku w centrum miasta, w którym niegdyś mieściła się świątynia masońska. Odkryj przerażające historie związane z teatrem Burton Cummings i hotelem Marlborough. Zakończ wycieczkę przed historycznym Pantages Playhouse.

Manitoba: Craft Beer Pass

Manitoba: Craft Beer Pass

Aktywuj swój Manitoba Brew Pass w dowolnym uczestniczącym browarze przy pierwszym użyciu. Po pierwszym użyciu 1-dniowy karnet Manitoba Brew Pass wygaśnie po 4 wykorzystaniach lub w ciągu 24 godzin od pierwszego użycia. Ciesz się różnorodnymi napojami, do których będziesz mieć dostęp w każdym browarze. Obejmują one: - Little Jug Brewing: Lot degustacyjny - Shrugging Doctor: Lot degustacyjny - Nonsuch Brewing: Pełny nalew piwa Nonsuch - Torque: Flight degustacyjny - Lake of The Woods Brewing: Lot degustacyjny i 25% zniżki na towary - Brazen Hall Kitchen & Brewery: Lot degustacyjny - Oxus Brewing Co: Lot degustacyjny i 20% zniżki na towary - Capital K Distillery: Lot degustacyjny i 10% zniżki na wszystkie 750 ml Capital K Distillery Presents And - Tall Grass Spirits - Farmery Estate Brewing Co: Lot degustacyjny i wycieczka Natychmiast po zakupie otrzymasz wiadomość tekstową i e-mail. Karta Manitoba Brew Pass może być używana bezpośrednio z Twojego smartfona.

Często zadawane pytania dotyczące: Winnipeg, Manitoba

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Winnipeg, Manitoba?

Najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Winnipeg, Manitoba to:

Winnipeg, Manitoba – zobacz wszystkie atrakcje na świeżym powietrzu na GetYourGuide

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Winnipeg, Manitoba?

Oto najlepsze atrakcje w: Winnipeg, Manitoba, gdy masz ograniczony budżet:

Winnipeg, Manitoba – zobacz wszystkie niedrogie atrakcje na GetYourGuide

Winnipeg, Manitoba: Najciekawsze atrakcje

Winnipeg, Manitoba: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Winnipeg, Manitoba: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Winnipeg, Manitoba? Kliknij tutaj.

Winnipeg, Manitoba: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(33 recenzji)