Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Winnipeg, Manitoba

Winnipeg, Manitoba – nasze najbardziej polecane atrakcje

Winnipeg: 2-godzinna wycieczka wózkiem po mieście

1. Winnipeg: 2-godzinna wycieczka wózkiem po mieście

Przeżyj najlepsze zabytki i historie, które Winnipeg ma do zaoferowania podczas nagradzanej 2-godzinnej wycieczki tramwajowej. Ta zabawna i pouczająca wycieczka pomoże Ci dowiedzieć się, do czego wrócić i odkrywać w wolnym czasie podczas wizyty w mieście. Podczas wycieczki dowiedz się, dlaczego stolica Manitoby była kiedyś nazywana „najgorszym miastem w Kanadzie”, jak lokalna drużyna stała się pierwszymi mistrzami olimpijskimi w hokeju na lodzie w historii, szokującym związkiem Winnipega z Jamesem Bondem i wiele, wiele więcej. Każda wycieczka ma dedykowanego kierowcę i oddzielnego przewodnika, aby zapewnić bardziej spersonalizowane i wciągające wrażenia z wycieczki. Mniej więcej w połowie trasy będzie jedna przerwa na rozciąganie. Najważniejsze to: • uroczą francuską dzielnicę św. Bonifacego w Winnipeg • arena hokejowa Bell MTS Place, siedziba NHL's Winnipeg Jets • Klub społeczności, w którym zaczynali The Guess Who i Neil Young • Okazałe rezydencje Wellington Crescent • Wspaniały 400-hektarowy park Assiniboine • Kanadyjskie Muzeum Praw Człowieka, pierwsze na świecie muzeum praw człowieka • Budynek Legislacyjny Manitoba, jeden z najbardziej tajemniczych cudów architektonicznych Kanady

Zabytki South Winnipeg Smartphone Audio Driving Tour

2. Zabytki South Winnipeg Smartphone Audio Driving Tour

Wyrusz na wycieczkę samochodową, aby zobaczyć ponad 20 interesujących miejsc. Zobacz University of Manitoba, King's Park, klasztor trapistów i wiele innych atrakcji podczas rejsu po tej fascynującej części miasta. Wyjdź, aby rozprostować nogi i zwiedzaj pieszo, kiedy chcesz. Rozpocznij na Uniwersytecie w Manitobie. Posłuchaj fascynujących faktów na temat budynków uniwersyteckich podczas jazdy. Słuchaj wskazówek krok po kroku przekazywanych przez system stereo Twojego pojazdu podczas jazdy. Kontynuuj do King's Park i wyjdź na piechotę, aby zwiedzić niektóre zabytki. Zobacz chińską pagodę, piękny wodospad i labirynt pamiątkowy Carol Shields- Posłuchaj ciekawych ciekawostek o historii Winnipeg podczas jazdy. Zobacz zabytki, takie jak zabytkowy klasztor trapistów Manitoba i poznaj prosty sposób życia mnichów. Spotkaj buddyjską pagodę z figurą medytującego Buddharupy. Wybierz się na spacer do Parku Dziedzictwa Prowincji św. Norberta. Przenieś się do starej wioski na Place Saint Norbert. Sprawdź Centrum Społeczności St. Norbert, St. Norbert Farmers Market i Aisle Ritchot House z czerwoną kopułą.

Winnipeg: wycieczka po smartfonie z przewodnikiem po The Forks z dźwiękiem

3. Winnipeg: wycieczka po smartfonie z przewodnikiem po The Forks z dźwiękiem

Użyj tej aplikacji do pieszej wycieczki audio, aby odkryć wiele różnych miejsc, które składają się na to światło dziedzictwa! Tutaj doświadczysz wielu punktów zwrotnych w historii, od pierwszych rdzennych mieszkańców, którzy się tutaj spotkali, po wszystkie nowe funkcje dnia dzisiejszego! Posłuchaj ciekawych historii za posągiem Mahatmy Gandhiego, rzeźbą Piątki, szlakiem Niizhoziibean, znaczeniem dzieła sztuki Niimaamaa i mostem dla pieszych Esplanade Riel. Dowiedz się o przeszłości Winnipeg i pochodzeniu Czerwonej Rzeki, Narodowym Amfiteatrze Forks, zabytkowym moście kolejowym i porcie, terminalu Oodena Celebration Terminal, terminalu Johnston i rzeźbie Path of Time. Idąc ścieżką, poświęć trochę czasu na podziwianie architektury jednego z najważniejszych muzeów w Kanadzie, Kanadyjskiego Muzeum Praw Człowieka. Miniesz także zabawne Muzeum Dziecięce Manitoba, Teatr dla Młodzieży Manitoba, lepiej znany jako MTYP i bardzo kolorowy park rozrywki Variety Heritage. Zrób sobie przerwę na targu The Forks Market i sprawdź wyjątkowy ogród publiczny i miejski. Ostatnim przystankiem jest CN Stage and Field, gdzie poznasz kilka faktów o scenie i okolicy!

Spaceruj po centrum Winnipeg z 4 wyjątkowymi wycieczkami audio po smartfonie

4. Spaceruj po centrum Winnipeg z 4 wyjątkowymi wycieczkami audio po smartfonie

Przeglądaj Downtown Winnipeg podczas 4 pieszych wycieczek z przewodnikiem. Słuchaj dźwięku bez użycia rąk i ciesz się swobodą zwiedzania miasta we własnym tempie. Nie musisz ukończyć wszystkich wycieczek w ciągu jednego dnia, ponieważ wycieczki są Twoje i możesz z nich korzystać w dowolnym dniu lub o dowolnej porze. Mapa GPS na żywo pokazuje, gdzie jesteś i gdzie iść dalej. Gdy się zbliżysz, automatycznie włączy się komentarz przewodnika! Nasza wycieczka po bogatym Winnipeg zabierze Cię do niegdyś ekskluzywnej części centrum Winnipeg. Zaczynając od starego sklepu w Zatoce Hudsona, ta trasa prowadzi przez część starej dzielnicy Broadway i Memorial, odkrywając ciekawe osoby i miejsca z historii Winnipeg. Dowiedz się więcej o budynku Manitoba Archives i więzieniu w Winnipeg. Posłuchaj o budynku legislacyjnym Manitoba i zobacz pomniki pierwszych osadników, którzy byli ogromną częścią początków Manitoby. Przygotuj się na poznanie ekscytującej historii teatralnej Winnipeg podczas Winnipeg in the Limelight Theatre Tour. Poprowadzi Cię przez starą dzielnicę teatralną, gdzie w dawnych czasach można było obejrzeć wodewil lub zupełnie nowe „mówiące obrazy”. Posłuchaj i zobacz niektóre z najstarszych teatrów w Ameryce Północnej, które istnieją do dziś. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują The Met, Winnipeg's Exchange District, Stary Rynek, ratusz i Burton Cummings Theatre. Wycieczka piesza Most Haunted w Winnipeg rozpoczyna się w Forks i prowadzi przez centrum Winnipeg do Pantages Playhouse. Dowiedz się o wielu przerażających miejscach w okolicy, w których miały miejsce niewyjaśnione i prawdopodobnie nadprzyrodzone zjawiska! Nie tylko to, ale usłyszysz o kilku lokalizacjach poza centrum miasta. Pokażemy Ci niektóre z najstraszniejszych budynków, teatrów i kościołów, jakie Winnipeg ma do zaoferowania! Niektóre atrakcje trasy obejmują teatr Burton Cummings, świątynię masońską, dom Hamiltona, więzienie przy Vaughan Street i hotel Demon! Poznaj wiele różnych miejsc, które składają się na The Forks Walking Tour! Doświadczysz wielu punktów zwrotnych w historii, od pierwszych rdzennych mieszkańców, którzy się tu spotkali, po wszystkie nowe funkcje dnia dzisiejszego! Zakończymy na CN Stage and Field, gdzie dowiesz się kilku faktów o scenie i okolicy! Najważniejsze wycieczki to Kanadyjskie Muzeum Praw Człowieka, Oodena Celebration Circle, Forks Market, MTYP i Johnston Terminal!

Winnipeg: Assiniboine Park z przewodnikiem audio po smartfonie

5. Winnipeg: Assiniboine Park z przewodnikiem audio po smartfonie

Odwiedź park Assiniboine we własnym czasie dzięki aplikacji do pieszych wycieczek audio, która poprowadzi Cię przez najpopularniejsze atrakcje. Poznaj historię parku i jego zabytków podczas spokojnego spaceru. Po rozpoczęciu wycieczki po kładce Assiniboine Park udaj się w kierunku zabytkowego pawilonu, w którym mieszczą się różne galerie sztuki. Odwiedź bezpłatną galerię muzealną poświęconą ukochanemu Kubuś Puchatek. Atrakcje, których nie można pominąć podczas wycieczki, to magiczny rodzinny ogród dla dzieci Streuber, plac zabaw Nature Playground, spektakularny budynek Leaf, kanadyjskie ogrody różnorodności, wspaniały ogród angielski oraz bezpłatny pokaz sztuki w ogrodzie rzeźb Leo Mol. Odkryj kręte szlaki i rozległe tereny zielone na słynnym wzgórzu saneczkowym w Winnipeg, szlaku fitness Terry Fox i stawie Riley Family Duck. Przejdź się po polu do krykieta, poznając historię gry. Posłuchaj o ostatniej lokomotywie parowej w Manitobie i przejedź się kolorowym miniaturowym pociągiem. W niektórych okresach roku można odprężyć się przy bezpłatnej rozrywce na świeżym powietrzu w Lyric Theatre.

Kanada e-SIM

6. Kanada e-SIM

Odkryj magię Kanady, pozostając w stałym kontakcie dzięki ConnectPhone eSIM. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Kanady. Nasza karta eSIM zapewnia dużą ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Winnipeg: Manitoba Legislative Grounds Audio Walking Tour

7. Winnipeg: Manitoba Legislative Grounds Audio Walking Tour

Odkrywając niesamowite tereny budynku legislacyjnego Manitoba, ta wycieczka sprawi, że posągi i pomniki ożyją! Wycieczka obejmuje polowanie na oko szpiega na mniej oczywiste posągi, które zdobią budynek! Dowiesz się o słynnej Statui Złotego Chłopca na szczycie budynku legislacyjnego. Za pomocą smartfona będziesz słuchać i odkrywać różne elementy i momenty historyczne, które sprawiają, że Manitoba jest centrum różnorodności. Posłuchaj o postaciach historycznych, które ukształtowały prowincję i kraj w to, czym jest dzisiaj. Zobacz posągi honorujące osiągnięcia wielu osób, w tym Jamesa Wolfe'a, hrabiego Dufferin i Louisa Riela. Usłyszysz nawet od samego legendy Robbiego Burnsa! Ciesz się pięknym parkiem z rzeką i bujnymi terenami, słuchając opowieści o wielu pomnikach i pomnikach poświęconych tym, którzy przybyli przed nami ... Walecznej Piątce, Kobietom Wspólnoty Narodów, brytyjskiej monarchii i Winnipeg Odbieranie zabytków Stacji odzwierciedlających dużą populację Winnipeg. Za pomocą smartfona będziesz słuchać i odkrywać różne elementy i momenty historyczne, które sprawiają, że Manitoba jest centrum różnorodności.

Winnipeg: Ghost Tour po smartfonie z przewodnikiem

8. Winnipeg: Ghost Tour po smartfonie z przewodnikiem

Odkrywaj nawiedzone miejsca Winnipeg dzięki tej audioprzewodnikowej wycieczce na smartfona. Przejdź obok kultowych lokalnych zabytków, takich jak katedra św. Bonifacego i Muzeum św. Bonifacego. Posłuchaj o Fort Garry Hotel, najbardziej znanej nawiedzonej lokalizacji w Winnipeg. Dowiedz się o jego najbardziej nawiedzonym pokoju. Przejdź obok budynku legislacyjnego Manitoby i dużego żółtego budynku, który niegdyś był więzieniem Vaughn St. Dowiedz się o nawiedzonej historii Hamilton House i beżowym budynku w centrum miasta, w którym niegdyś mieściła się świątynia masońska. Odkryj przerażające historie związane z Burton Cummings Theatre i Marlborough Hotel. Zakończ wycieczkę poza zabytkowym domem Pantages Playhouse.

Kenora i Winnipeg: Wycieczka audio ze smartfona

9. Kenora i Winnipeg: Wycieczka audio ze smartfona

Ożyw swoją jazdę dzięki wycieczce audio między Kenora/Rushing River a Winnipeg. Wybierz się na wycieczkę z dowolnego kierunku. Uzyskaj wgląd w cuda natury, atrakcje i historię okolicy. Pozwól, aby Twój audioprzewodnik zamienił Twoją jazdę w rodzinną przygodę polegającą na poznawaniu faktów i odpowiadaniu na ciekawostki. Miej swobodę zatrzymania się w dowolnym miejscu i nie spiesz się na zwiedzanie. Zrób zdjęcie z dużym napisem „Centre of Canada”. Posłuchaj informacji i zaleceń, mijając Steinbach, dzielnicę Richer, Smokey's Tree Stump, Shoal Lake i Devil's Gap. Posłuchaj, jak audioprzewodnik opowiada historię Terry'ego Foxa, Folkloramy, Kubusia Puchatka i wczesnych mieszkańców Manitoby. Odkryj misję Sandilands Forest Discovery Centre, Szkołę Szpiegów i Sir Williama Stephensona lepiej znanego jako 007. Zanurz się w zjawiska nadprzyrodzone w Mather-Walls House. Poznaj West Hawk Lake i Township of Reddit. Dowiedz się więcej o Rushing River Provincial Park, Kenora i mieście Winnipeg. Bezpiecznie korzystaj z przewodnika dzięki funkcji głośnomówiącej, która odtwarza się automatycznie, gdy zbliżasz się do interesujących miejsc. Zapisz swoje dane za pomocą aplikacji, z której można korzystać offline.

Karnet na piwo rzemieślnicze Manitoba

10. Karnet na piwo rzemieślnicze Manitoba

Karnet Manitoba Brew Pass jest aktywowany przy pierwszym użyciu w dowolnym uczestniczącym browarze. Po pierwszym użyciu 1-dniowy karnet Manitoba Brew Pass traci ważność po 4 wykorzystaniach lub w ciągu 24 godzin od pierwszego użycia. Natychmiast po zakupie otrzymasz wiadomość SMS i e-mail. Karta Manitoba Brew Pass może być używana bezpośrednio z Twojego smartfona! Musisz mieć ukończone 18 lat, aby spożywać napoje alkoholowe. Oto, co jest oferowane w każdym browarze: Little Jug Brewing: Lot degustacyjny Shrugging Doctor: Flight degustacyjny Nonsuch Brewing: Pełny nalew piwa Nonsuch Torque: Flight degustacyjny Lake of The Woods Brewing: Lot degustacyjny i 25% zniżki na towary Brazen Hall Kitchen & Brewery: Lot degustacyjny Oxus Brewing Co: Lot degustacyjny i 20% zniżki na towary Capital K Distillery: Lot degustacyjny i 10% zniżki na wszystkie 750 ml Capital K Distillery Presents i Tall Grass Spirits Farmery Estate Brewing Co: Degustacja i wycieczka

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Winnipeg, Manitoba

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Winnipeg, Manitoba?

Winnipeg, Manitoba: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Winnipeg, Manitoba? Kliknij tutaj.