Windsor
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 53
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Windsor

Windsor

Windsor: Najciekawsze atrakcje

Windsor: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Windsor: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Windsor? Kliknij tutaj.

Windsor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(1944 recenzji)

Świetna jednodniowa wycieczka z Ivanem i Armando pomagającymi w zarządzaniu czasem, dużo dzielenia się wiedzą i ciekawych historii o każdym miejscu historycznym. Moja mama i ja bardzo podobała nam się ta jednodniowa wycieczka. Gorąco polecam! Ivan dołożył także wszelkich starań, aby przygotować dla nas mapy zawierające odniesienia wizualne, dzięki którym odnajdziemy drogę powrotną do miejsc spotkań, a także zalecenia dotyczące jedzenia. Doceniam to i świetną robotę Ivan!

Ogólna podróż była dobra. Czasami czuliśmy się pospieszeni, ale staraliśmy się zobaczyć dużo w ciągu jednego dnia. Przewodnik miał dobre poczucie humoru, a kierowca był świetny, szczególnie w deszczu. Jedynym minusem była deszczowa pogoda, ale to nam nie przeszkodziło.

Swietna obsługa, przewodnik Pauly i Farhat! Przepiekne miejsca. Windsor i Bath robią duże wrażenie. Obsługa staje na głowie żeby sprawnie przeprowadzić grupę we wszystkie miejsca.

Było bardzo pouczająco i zabawnie. Tylko ta część, na którą mogliśmy poczekać i zobaczyć zmianę warty, ale w miarę upływu czasu musimy wracać do autobusu.

Wrażenia bardzo dobre. Niedosyt w Oksfordzie, - mało czasu - nie starczyło na Christ Church.