Dodaj daty

Windsor
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::
Windsor

Windsor

Windsor: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Windsor? Kliknij tutaj.

Windsor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1944 opinii

Super wycieczka. Duży plus za bardzo dokładnie określone miejsce odjazdu, łatwo trafić na miejsce, nam zajęło to dwie minuty od wejścia na dworzec. Idealny czas żeby odwiedzić wszystkie zaplanowane miejsca, w każdym punkcie było zwiedzanie i trochę czasu wolnego, zdążyliśmy zjeść ciepły posiłek. Każda godzina i miejsce zbiórki podane bardzo dokładnie, tak żeby każdy zapamiętał. Miejsca zdecydowanie warte odwiedzenia, wycieczka bardzo przyjemna, mimo że Windsor był zamknięty, nasz wspaniały przewodnik Robert zorganizował nam alternatywny program. Przewodnik miły, pomocny i kompetentny. Wycieczka warta polecenia, jeśli ktoś chce zobaczyć te 3 miejsca a ma ograniczony czas w Londynie.

To było wspaniałe. Oksfordzie było trochę za mało czasu, ale było to również spowodowane sytuacją na drogach (pogrzeb królowej i wielu przyjazdów). Przewodnik był niesamowity (Rick). Wyjaśniał bardzo jasno i powoli, tak że nawet ja – ze słabą znajomością języka angielskiego – dużo rozumiałam. To było świetne! To był wart zachodu dzień!

Naszym przewodnikiem był Eugen. Jego otwarta natura i zabawne notatki na temat zabytków sprawiły, że wycieczka była jeszcze przyjemniejsza. Gorąco polecam tę wycieczkę, jeśli chcesz trochę wglądu w Windsor, Stonehenge i Oxford. Dzień wycieczki był bardzo zorganizowany i czułeś się pod dobrą opieką (bardzo miły kierowca autobusu).

To była bardzo ciekawa wycieczka, ze wspaniałym przewodnikiem, który opowiadał ciekawe fakty z historii Anglii, o historii miejsc, w których byliśmy.

Wycieczka zorganizowana perfekcyjnie Wspaniała pani przewodnik jak i pani kierowca