Atrakcje i wycieczki
Windsor

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Windsor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Windsor? Kliknij tutaj.

Windsor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5568 opinii

Zarezerwowane przez Get your Guide. Wydrukowane bilety są wyłączone, ale też pobrana aplikacja. Kupiłem karnet dzienny, więc ustaliliśmy, co możemy zrobić w ciągu dnia, korzystając z karnetu. Używane wycieczki autobusowe. Poruszanie się po całym okręgu miasta zajmuje wieki. Powiedziano nam, że 2 godziny, ale bardziej jak 2 i 1/2. Nie udało mi się zobaczyć niektórych punktów orientacyjnych z powodu zamknięcia dróg. Pojechaliśmy do Opactwa Westminsterskiego. Zarezerwowałem miejsce w godzinach od 15 do 15:30 w St Paul's. Wsiadłem do autobusu o 1.45 i dopiero o 15:30 zrobiłem sobie przerwę. Autobus minął opactwo 3 lub 4 razy, co było dziwne. Z St Paul's dokonaliśmy naszej rezerwacji o 18:00 w Shard. Poleciłbym zakup karnetu i atrakcji, które odwiedziliśmy.

To była świetna wycieczka, bardzo dobrze zarządzana - czas został starannie wyważony, więc będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkim. Stonehenge jest koniecznością. Windsor zapiera dech w piersiach. Oksford też był w porządku, choć nie było to interesujące. Nasz przewodnik, Vaughn, był niesamowity - bardzo dobrze przygotowany, dowodząc nas ciekawymi informacjami w zabawny sposób, prowadząc płynnie całą wycieczkę. Pozdrowienia dla kierowcy Tony'ego za zapewnienie nam bezpiecznej i wygodnej jazdy. Ogólnie gorąco polecam.

To była niesamowita trasa, dobrze zorganizowana i bardzo przyjemna. Daje Ci szansę zobaczenia wielu interesujących stron w jeden dzień. Wszystko poszło gładko, dużo miejsca w autobusie na dystans społeczny. Autobus był czysty, a kierowca autobusu - Marius był bardzo przyjemny. Dobrze wydane pieniądze, zdecydowanie polecam tę wycieczkę.

Byłam już 3 raz. Tym razem w zamku przebywała Królowa i chyba z tego powodu Zwiedzanie było trochę okrojone. Ale i tak warto wybrać się na wycieczkę bo Windsor.

Byliśmy bardzo zadowoleni z tej wycieczki. Zamek jest piękny.