Wiltshire

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiltshire: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 9509 opinii

Wycieczka dobrze zorganizowana. Wygodny autokar przyjechał na czas. Podróż minęła w dobrej atmosferze. Pani przewodnik opowiadała o mijanych miejscach. Niestety w Stonehenge było zbyt mało czasu. Proszę się zastanowić nad wydłużeniem pobytu minimum o 30 minut, aby spokojnie i bez pośpiechu można było zwiedzić muzeum i napić się np. kawy. Przy zdecydowaniu się przejście pieszo spod Stonehenge Circle czasu jest naprawdę mało. Polecam audioguide w języku polskim. Wierne tłumaczenie wersji angielskiej jest czubate przez Panią Krystynę Czubówną.

Wycieczka do Stonehenge się nie odbyła,ale przed moim przyjazdem dostalem zapytanie czy w tej samej kwocie nie chcę jechać na caly dzień na wycieczkę po Windsor-Stonehange-Bath, oczywiście zgodziłem się. Sama wycieczka bardzo fajna,profesjonalny przewodnik,zero problemów.

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, ale w mojej ocenie nieco za malo czasu na zwiedzanie. Urocza Sasha jednak to wynagrodzila. Jej energia, usmiech i humor dodal niezapomnianego uroku w trakcie wycieczki. Dziekujemy Sasha ! Bylo fantastycznie !!!

Wycieczka i miejsca super. Świetny przewidnik. Pięknie opowiadał i sypał zabawnymi żartami. Starał się każdemu pomóc. Nie podobało mi się zamieszanie co do miejsca odjazdu- brak konkretnych informacji gdzie stoi autokar.

Bardzo fajny kierowca, podczas wyjazdu z Londynu opowiadał wiele ciekawostek - pan Armando nie był przewodnikiem, a mimo to prowadził z nami pewnego rodzaju dialog. Na miejscu wszystko dobrze zorganizowane.