Willis Tower: bilety i atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 46
Sortuj wg::

Willis Tower: najlepsze atrakcje w pobliżu

Willis Tower – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Chicago: bilet na szczyt Willis Tower i na The Ledge

Ciesz się niezrównanym widokiem na miasto Chicago podczas wycieczki na wieżę Willis Tower. W tym słynnym budynku, znanym niegdyś jako Sears Tower, znajduje się nie tylko Skydeck na 103. piętrze, ale także The Ledge, seria 4 przeszklonych boksów, które wystają z fasady budynku, aby zapewnić odwiedzającym widok prosto w dół. Przechodząc przez parter Willis Tower, będziesz otoczony eksponatami o jakości muzealnej podkreślającymi kultową wieżę. Dowiedz się więcej o bogatej historii i kulturze Chicago, korzystając z tych pouczających materiałów wizualnych. Obejrzyj prezentację wideo „Sięgając nieba”, w której zapoznasz się z historią budynku i architektury w Chicago. Następnie wejdź do windy, a będziesz zaskoczony, jak szybko się wzniesie. Podczas podróży Twoja wyposażona w multimedia winda będzie informować Cię o postępach w pionie. Po dotarciu na 103. piętro wyjdź na Skydeck, z którego roztacza się widok na ponad 50 mil i 4 stany. Następnie zdobądź się na odwagę i wyjdź na The Ledge, szklany balkon, który wisi nad krawędzią, aby podziwiać widoki wywołujące zawroty głowy 1353 stóp (około 412 metrów) prosto w dół do miasta poniżej! Pobierz aplikację mobilną Skydeck, aby uzyskać bezpłatny wizjer, który wskazuje wiele ważnych punktów orientacyjnych Chicago. Dowiedz się więcej o zabytkach, takich jak Navy Pier, Wrigley Field, Grant Park, Art Institute of Chicago, Shedd Aquarium i Field Museum of Natural History.

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Chicago: Architecture River Cruise - bilet wstępu bez kolejki

Omiń kolejki do kasy biletowej i wejdź na pokład najnowocześniejszego statku wycieczkowego, aby odbyć 75-minutowy rejs po wszystkich 3 odnogach rzeki Chicago i podziwiać architekturę, która uczyniła to miasto tak legendarnym. Uzyskaj wgląd w budynki i inżynierię miasta, które dało początek drapaczom chmur i jest duchowym domem nowoczesnej architektury amerykańskiej. Twój doświadczony przewodnik poprowadzi Cię w dół rzeki Chicago, aby odkryć ukryte skarby, a także najbardziej znane zabytki miasta, takie jak budynek John Hancock, Trump Tower, Marina City, Willis Tower i wiele innych. Zrelaksuj się przy szklance czegoś zimnego z baru gotówkowego, płynąc drogą wodną Wietrznego Miasta i poznaj jego status jako nowoczesnej metropolii i jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Zakończ wycieczkę w tym samym miejscu, w którym wszedłeś na pokład łodzi.

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Chicago: 1,5-godzinny rejs po jeziorze i rzece z architekturą

Przeżyj rejs architektoniczny wzdłuż rzeki Chicago i jeziora Michigan, rodzinną tradycję od 1935 roku. Podziwiaj historyczną i ciągle zmieniającą się panoramę Chicago z lokalnym przewodnikiem eksperta podczas rejsu po mieście. Podczas rejsu wybierz pomiędzy odkrytymi pokładami lub komfortem klimatyzowanych wnętrz. Rozpocznij rejs przy moście Michigan Avenue (DuSable) i płyń w górę głównej odnogi rzeki Chicago do Wolf Point, po czym wróć obok Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. Dowiedz się o historycznych wieżowcach, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, Deco Merchandise Mart, wieżowcach z połowy wieku, takich jak Mies Van der Rohe AMA Building, okrągłych Marina City Towers, AON Center i modernistycznych konstrukcjach, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i Vista Tower. Po przejściu przez Chicago Lock i przepłynięciu obok Navy Pier, podziwiaj panoramę Chicago z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Tutaj możesz również zobaczyć bliźniacze superwieżowce, słynną Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Zobacz majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Ciesz się kilkoma punktami widokowymi, aby zrobić niezapomniane zdjęcia, a na koniec wróć do mostu Du Sable na Michigan Avenue.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: 1,5-godzinny rejs widokowy po jeziorze o zachodzie słońca

Chicago: 1,5-godzinny rejs widokowy po jeziorze o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: rejs po jeziorze Michigan

Chicago: rejs po jeziorze Michigan

Zanurz się w zabytkach i poznaj historię i architekturę Chicago podczas rejsu po jeziorze Michigan. Skorzystaj z przywilejów wstępu bez kolejki dzięki biletowi z kodem kreskowym, który pozwala przejść bezpośrednio do linii wejścia na pokład. Niezależnie od tego, czy jesteś miejscowym, czy odwiedzasz miasto po raz pierwszy, podziwianie spektakularnych widoków na panoramę Chicago z jeziora to idealna wycieczka. Zobaczysz miasto jak nigdy dotąd, słuchając komentarzy na temat historii i architektonicznych perełek Chicago. Po prostu wskocz na pokład, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podziwianiem najważniejszych zabytków Chicago i uderzających budynków, które tworzą panoramę miasta, która pojawiła się w tak wielu filmach i programach telewizyjnych. Trasa: Rejs wycieczkowy Skyline Tour and Lake Cruise zabierze Cię nad jezioro Michigan, kierując się zarówno na północ, jak i na południe jeziora, zobaczysz wiele słynnych zabytków Chicago i klasyczną panoramę miasta.

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Dzięki karnetowi Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago czy The Field Museum, a wszystko to w ramach jednego poręcznego karnetu. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy bramce. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan zwiedzania, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka. - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzach nowoczesnego domu - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze Lake Hopper - Muzeum iluzji w Chicago - Wycieczka i polowanie na duchy w Lincoln Park Hauntings Chicago - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

Chicago River: Wycieczka z przewodnikiem po koktajlach i architekturze o zachodzie słońca

Ta wieczorna 1,5-godzinna wycieczka oferuje wszystko, co najlepsze, co rzeka Chicago ma do zaoferowania o zachodzie słońca. Dołącz do nas wieczorem, aby popijać koktajle podczas rejsu po historycznej rzece Chicago! Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej, 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Znane z wyjątkowych, odważnych i historycznych zajęć architektonicznych, trudno opisać wszystkie skarby projektowania i budowania, które składają się dziś na Wietrzne Miasto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, ludziach i innowacjach stojących za tymi dziełami, załóż kapitański kapelusz i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur, Chicago to miejsce, w którym stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Będąc w Chicago, obowiązkowym punktem jest rejs po rzece Chicago. Z wyjątkiem nas będziesz podziwiać architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Zapewniamy szczegółowe objaśnienia budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, kończących się na końcu rzeki. Każda wycieczka obejmuje 1 lub 2 bezpłatne koktajle lub napoje bezalkoholowe w ramach wycieczki (w zależności od wybranej opcji). Dodatkowe napoje można kupić w barze premium na pokładzie, w którym można kupić rzemieślnicze koktajle, wino i piwo. Napoje można kupić indywidualnie za pomocą karty kredytowej na łodzi.

Chicago: Najciekawsze atrakcje

Willis Tower: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Willis Tower: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Willis Tower? Kliknij tutaj.

Willis Tower: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(10 689 recenzji)

Szczerze polecam przełęcz i gdyby w środku było więcej muzeów, nie powiedziałbym nie, bo tak naprawdę poza przełęczą są bardzo dobre muzea (fabryka kolorów + muzeum iluzji), żeby wymienić tylko kilka. Ale hej, to dobry kompromis i pozwala zachować trochę wspomnień.

Aby uniknąć tłumów, przyjdź w dzień powszedni najpóźniej o godzinie 10:00. Wspaniałe widoki na miasto i niesamowite zdjęcia, które będę miło wspominać!

Super było wprowadzenie w świat Chicago na dole wieży, to dodatkowe plusy poza widokiem

Super doświadczenie, bardzo dopracowane, przewodnik bardzo ciekawie opowiadał

Masz świetny przegląd historii i architektury Chicago. Bo gotowe, Super Dan.