Wieża telewizyjna

Wieża telewizyjna
Liczba znalezionych atrakcji: 101
Sortuj wg::

Wieża telewizyjna: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wieża telewizyjna – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Berlin: bilet wstępu priorytetowego na wieżę telewizyjną

Berlin: bilet wstępu priorytetowego na wieżę telewizyjną

Wieża telewizyjna przy Alexanderplatz, którą odwiedza 1,2 miliona osób rocznie, jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Berlinie. Właśnie ze względu na tak dużą liczbę gości warto zarezerwować bilet z wyprzedzeniem. Dzięki temu biletowi skorzystasz z opcji wstępu priorytetowego. Omiń długie kolejki i udaj się od razu na taras widokowy. Na górze tej najwyższej niemieckiej wieży czekają na Ciebie niesamowite atrakcje. Zobacz Berlin w całej okazałości. Zwróć uwagę na słynne ikony miasta, takie jak Reichstag, Brama Brandenburska czy Dworzec Centralny. Podziwiaj stadion olimpijski, słynną Wyspę Muzeów obok berlińskiej katedry i nowoczesny kompleks na placu Poczdamskim.

Berlin: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z komentarzem na żywo

Berlin: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z komentarzem na żywo

Odkryj najważniejsze zabytki Berlina dzięki wygodnemu biletowi na autobus hop-on hop-off. Posłuchaj fascynujących historii o mieście z komentarzem na żywo. Możesz swobodnie wsiadać i wysiadać przez cały okres ważności biletu. Odwiedź najważniejsze obszary, takie jak Tiergarten, Gendarmenmarkt i Potsdamer. Jednym z przystanków jest historycznie ważny Potsdamer Platz. W latach trzydziestych XX wieku był to jeden z najbardziej publicznych placów w Berlinie. Po II wojnie światowej była to ziemia niczyja, gdzie mur berliński podzielił miasto. Dziś, widząc tętniące życie i nowo wzniesione wieże przypominające nowojorskie kaniony miejskie, trudno uwierzyć, że przez lata nie było tu nic poza murem berlińskim, działami sprężynowymi i żołnierzami NRD. Na Potsdamer Platz znajduje się również Legoland Discovery Center. Stamtąd udaj się do innych ważnych historycznych miejsc w Berlinie. Na Niederkirchner Straße znajdziesz parlament miejski, Martin-Gropius-Bau, muzeum ze zmieniającymi się wystawami, Topografię Terroru, która przedstawia historię nazistów i cierpienia Żydów pod rządami nazistów, a także Ministerstwo Finansów, które kiedyś było nazistowskim Ministerstwem Lotnictwa. Po Gendarmenmarkt udaj się na Alexanderplatz i wieżę telewizyjną. Przystankiem dla tych zabytków jest Fontanna Neptuna. Kiedyś był to Pałac Miejski w Berlinie. Tutaj będziesz mieć również okazję na zakupy. Następnym przystankiem jest Karl-Liebknecht-Straße, przed hotelem Radisson. Stąd możesz przesiąść się na łódź, jeśli chcesz zwiedzić Berlin zarówno łodzią, jak i autobusem. Stąd możesz również podziwiać złotą kopułę Nowej Synagogi na Oranienburger Straße. Hackeschen Höfe" znajduje się zaledwie kilka minut od hotelu. Następnie przejdziesz przez efektowną ulicę Unter den Linden do Wyspy Muzeów, Bebelplatz, Uniwersytetu Humboldta i do przystanków Unter den Linden 36 (Friedrichstrasse) przy ZDF Capital City Studios i Unter den Linden 74, gdzie znajduje się jedna z najważniejszych atrakcji Berlina: Madame Tussauds Berlin. Stąd przejażdżka kontynuowana jest do Bramy Brandenburskiej. Po drodze zobaczysz ambasady Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji i USA, a następnie Pomnik Holokaustu. Zatrzymaj się na Platz des 18. März. Dalej droga prowadzi obok Reichstagu i dzielnicy rządowej. Wkrótce dotrzesz do nowego dworca Hauptbahnhof. Stąd roztacza się słynny na całym świecie widok na Niemiecką Kancelarię, Reichstag i - jako specjalna niespodzianka - berlińską "Fujiyamę". Na koniec przejdziesz przez "zielone płuca" Berlina, Tiergarten. Park ten jest większy niż nowojorski Central Park. Następnie trasa poprowadzi Cię obok Sali Kongresowej do przystanku w Pałacu Bellevue, oficjalnej rezydencji prezydenta Niemiec. Stąd możesz również zobaczyć Siegessäule ze złotym posągiem Wiktorii na szczycie.

Berlin WelcomeCard: Zniżki i przejazdy w strefach ABC

Berlin WelcomeCard: Zniżki i przejazdy w strefach ABC

Karta Berlin WelcomeCard jest dostępna jako 2, 3, 4, 5 i Opcja 6-dniowa oferuje świetny, ekonomiczny sposób na dogłębne zwiedzanie miasta. Podróżuj transportem publicznym w strefach taryfowych Berlin ABC i korzystaj z ekskluzywnych zniżek do 50% u wielu uczestniczących partnerów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę po mieście, czy odwiedzasz muzeum, teatr lub restaurację, korzystając z Berlin WelcomeCard, możesz zobaczyć wszystko, co Berlin ma do zaoferowania w niesamowitej cenie. Otrzymasz również kieszonkowy przewodnik turystyczny z wieloma sugestiami dotyczącymi wycieczek i poufnymi wskazówkami. Każda karta WelcomeCard obejmuje bezpłatny transport maksymalnie 3 dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Dzieci do lat 6 zazwyczaj podróżują bezpłatnie. Korzystaj ze zniżek na następujące zajęcia i atrakcje: • Wycieczki krajoznawcze • Zwiedzanie miasta z przewodnikiem • wycieczki rowerowe • Przejażdżki łodzią • Różne atrakcje • Muzea • Przedstawienia teatralne/estradowe • Pałace • Restauracje i bary • Zakupy i pamiątki • Zabawa, sport i relaks Odwiedź zabytki i atrakcje, takie jak: • Berliński Loch • Olympiastadion Berlin (stadion olimpijski) • Dom Berliński • Niemieckie Muzeum Szpiegów • Madame Tussauds w Berlinie • Legoland Discovery Center w Berlinie • Tierpark Berlin • Centrum Anny Frank • Pałac Charlottenburg • Wycieczka komediowa po Berlinie • Opera Niemiecka • Friedrichstadt-Palast • TimeRide Berlin • Wieża telewizyjna • Ogród Botaniczny • Niemieckie Muzeum Historyczne, Niemieckie Muzeum Techniki • Panorama Asyżu „Die Mauer” • Panoramapunkt • Muzeum NRD • Wycieczki widelcem i pieszo po Berlinie • i wiele więcej! I oczywiście podczas wizyty w Berlinie nie można przegapić następujących bezpłatnych atrakcji i miejsc: • Brama Brandenburska i Unter den Linden • Reichstag i niemiecki parlament (wymagana wcześniejsza rezerwacja) • Punkt kontrolny Charlie • Galeria East Side • Gendarmenmarkt • Kurfürstendamm • Potsdamer Platz i Alexanderplatz • Pomnik muru berlińskiego

Berlin: Rejs wycieczkowy z głównego dworca kolejowego w Berlinie

Berlin: Rejs wycieczkowy z głównego dworca kolejowego w Berlinie

Zwiedzaj Berlin od strony wody podczas wspaniałego rejsu wycieczkowego. Rozpocznij swój rejs przy moście Moltke / molo na dworcu głównym i wyrusz, aby zobaczyć niektóre z najważniejszych zabytków Berlina od strony wody. Podziwiaj, jak duże części starej i nowej architektury w mieście zostały zbudowane zwrócone w stronę wody podczas rejsu wzdłuż brzegu Szprewy. Poczuj się jak prawdziwy znawca, poznając Berlin z górnego pokładu panoramicznych statków. Podczas wycieczki mijaj liczne zabytki, w tym Dzielnicę Mikołaja, wieżę telewizyjną, katedrę berlińską, Starą Galerię Narodową, Nowe i Stare Muzeum, Muzeum Pergamońskie, Muzeum Bodego, Pałac Łez, stację Friedrichstraße, Muzeum Prasy i Agencja Informacyjna Rządu Federalnego, Studio Telewizyjne ARD Capital, budynek Reichstagu, Dom Paula-Löbe, Dom Marie-Elisabeth-Lüders, Most Moltke, Ambasada Szwajcarii, Kancelaria Niemiecka oraz Dom Kultur Świata.

Berlin: Przyspieszony bilet na wieżę telewizyjną i rezerwacja restauracji

Berlin: Przyspieszony bilet na wieżę telewizyjną i rezerwacja restauracji

Wybierz się w podróż wysoko nad Berlinem i zjedz posiłek w obrotowej restauracji w 200-metrowej wieży telewizyjnej na berlińskim Alexanderplatz. Ciesz się wstępem priorytetowym i podziwiaj fantastyczny widok na miasto z miejsc w restauracji "Sphere" (jedzenie nie jest wliczone w cenę). Zostanie Ci przydzielony stolik w restauracji. Wszystkie stoliki w restauracji mają fantastyczny widok na Berlin. Ciesz się dostępem do biletu wstępu bez kolejki na wieżę telewizyjną i udaj się prosto do restauracji Sphere, gdzie będzie czekał na Ciebie stolik. Usiądź przy pysznym posiłku, podczas gdy Berlin obraca się pod tobą. Po posiłku udaj się na taras widokowy i zobacz Bramę Brandenburską, Reichstag i Hauptbahnhof z góry. Ciesz się widokiem wzdłuż brzegów Szprewy, podziwiaj Stadion Olimpijski i zobacz słynną Wyspę Muzeów, na której znajduje się Katedra Berlińska.

Berlin: Rejs statkiem z audioprzewodnikiem

Berlin: Rejs statkiem z audioprzewodnikiem

Odkryj piękno centrum Berlina z wody podczas panoramicznego rejsu po Szprewie. Poznaj miejsca wzdłuż Szprewy. Kup drinka na pokładzie i żegluj z napojem w ręku. Wskocz na pokład w centralnie zlokalizowanej stacji startowej dostawcy atrakcji. Usiądź wygodnie w wybranym przez siebie fotelu. Ciesz się szklanym dachem łodzi, który można schować przy dobrej pogodzie lub systemem ogrzewania łodzi, który zapewnia przytulność w chłodne dni. Mieć dostęp do udogodnień, takich jak toalety. Rób zdjęcia Wyspy Muzeów z wody po obu stronach. Przejdź przez zrekonstruowane historyczne serce Berlina, dzielnicę Nikolai. Poczuj modną atmosferę Friedrichstrasse i elegancką architekturę dzielnicy rządowej. Zanurz się w zabytkach po drodze, korzystając z dostarczonego audioprzewodnika lub przewodnika na żywo w języku niemieckim i angielskim. Wróć do punktu startowego pod koniec wycieczki.

Berlin WelcomeCard: Zniżki i transport Strefy Berlina (AB)

Berlin WelcomeCard: Zniżki i transport Strefy Berlina (AB)

Odwiedź tyle najważniejszych atrakcji Berlina, ile tylko chcesz, podróżując po mieście środkami komunikacji publicznej z biletem Berlin WelcomeCard AB. To idealny sposób podróżowania, zwłaszcza jeśli Twoje miejsce zakwaterowania znajduje się w centrum Berlina. Przemieszczaj się między strefami miejskimi A i B w niedrogi i bezstresowy sposób. Berlin WelcomeCard może być ważna od 48 godzin do 6 dni i jest jedną z najbardziej elastycznych dostępnych kart typu „wszystko w jednym”. Razem z kartą otrzymasz kieszonkowy przewodnik turystyczny zawierający wiele praktycznych porad i propozycji zwiedzania.  Odwiedź dowolne spośród wielu atrakcji objętych programem, w tym muzeum Madame Tussauds i wieżę telewizyjną, oraz korzystaj z ekskluzywnych zniżki nawet do 50%. Dzięki tej karcie odkryjesz kulturalne atrakcje Berlina w wyjątkowych cenach – od teatrów i muzeów po wycieczki po mieście i restauracje. Każda karta WelcomeCard obejmuje darmowy transport dla maksymalnie 3 dzieci w wieku 6–14 lat. Dzieci poniżej 6. roku życia mogą podróżować bezpłatnie. Korzystaj również ze zniżek na:     • zwiedzanie miasta, • zwiedzanie z przewodnikiem, • wycieczki rowerowe, • rejsy łodzią, • różne atrakcje, • muzea, • wstęp do teatrów i na przedstawienia, • wstęp do pałaców, • restauracje i bary,  • zakupy i pamiątki, • rozrywkę, sport i wypoczynek. Odwiedź zabytki i atrakcje, w tym: • AquaDom & SEA LIFE Berlin • Berlin Dungeon • Stadiom Olimpijski • Katedra w Berlinie  • Niemiecki Muzeum Szpiegów • Muzeum figur woskowych Madame Tussauds Berlin • Legoland Discovery Centre Berlin • Tierpark Berlin • Centrum Anne Frank • Pałac Charlottenburg • Comedy Tour Berlin • Opera Niemiecka • Friedrichstadt-Palast • TimeRide Berlin • Wieża telewizyjna • Ogród botaniczny • Niemieckie Muzeum Historyczne, Niemieckie Muzeum Techniki • Asisi Panorama „Die Mauer“ • Panoramapunkt • Muzeum NRD • Fork & Walk Tours Berlin • I wiele innych atrakcji! Koniecznie skorzystaj też z następujących bezpłatnych atrakcji: • Brama Brandenburska i Unter den Linden • Reichstag i gmach niemieckiego parlamentu (wymagana wcześniejsza rezerwacja) • Checkpoint Charlie • East Side Gallery • Gendarmenmarkt • Kurfürstendamm • Potsdamer Platz i Alexanderplatz • Das Berliner Mauer Denkmal

Berlin: Bilet komunikacji miejskiej BVG (strefa ABC)

Berlin: Bilet komunikacji miejskiej BVG (strefa ABC)

Odkryj Berlin jako lokalny z nieograniczoną kartą podróżowania na wszystkie sieci transportu publicznego obsługiwane przez BVG na terenie miasta w strefach ABC. Wsiadaj do wszystkich dostępnych autobusów, tramwajów i pociągów ze stałą częstotliwością, aby zwiedzić miasto w ciągu dnia, który pasuje głównie do Twojego planu podróży. Poruszaj się po każdym punkcie miasta, korzystając z najwyższej klasy sieci transportu publicznego, podziwiając jednocześnie zwiedzanie miasta podczas każdego transferu z jednego miejsca do drugiego w mieście. Opcje transportu oferują bezpłatne WiFi na pokładzie i są łatwo dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, składanych rowerach i nieporęcznych bagaży. Twój bilet będzie ważny przez 24 godziny od godziny 4:00 w dniu aktywacji i będzie można go wykorzystać na nieograniczone przejazdy do godziny 4:00 następnego dnia. Wystarczy kupić bilet i cieszyć się udanym dniem wizyty w Berlinie, nawet jeśli masz plan podróży lub przypadkowy dzień wizyty w pojedynkę, 24-godzinny bilet BVG sprawi, że Twoja podróż będzie najwygodniejsza.

Berlin: Wieczorne zwiedzanie autobusem z komentarzem na żywo

Berlin: Wieczorne zwiedzanie autobusem z komentarzem na żywo

Odkryj kultowe zabytki Berlina nocą podczas tej czarującej wieczornej wycieczki i poznaj majestatyczne zabytki Berlina. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam zabrać Cię do Bramy Brandenburskiej, Wyspy Muzeów i przejmującego pomnika Muru Berlińskiego podczas naszej wieczornej wycieczki z przewodnikiem. Poczuj pulsującą energię miasta, poruszając się po modnych dzielnicach Prenzlauer Berg i Kreuzberg. Ta wycieczka oferuje dynamiczne połączenie historii i kultury, odwołując się do różnorodnych zainteresowań. Doświadczony przewodnik zapewni wnikliwy komentarz w języku angielskim i niemieckim na temat historycznego znaczenia zabytków, a także podzieli się lokalnymi wskazówkami na temat wspaniałych miejsc do odwiedzenia po zakończeniu wycieczki. Zanurz się z nami w sercu niemieckiej stolicy! Zabytki, które zobaczysz na trasie: - Plac Aleksandra - Galeria East Side - Most Oberbaum - Kreuzberg - Wyspa Muzeów - Pałac Berliński - Unter den Linden - Brama Brandenburska - Tränenpalast (Pałac Łez) - Friedrichstadtpalast - Nowa Synagoga - Berlin Nordbahnhof - Pomnik Muru Berlińskiego - Park Mauer - Kulturbrauerei - Prenzlauer Berg - Volksbühne

Berlin: bilety na wieżę telewizyjną Fast View i VR Experience

Berlin: bilety na wieżę telewizyjną Fast View i VR Experience

Ciesz się biletem wstępu na wieżę telewizyjną w Berlinie. Miej oko na słynne ikony miasta, takie jak Reichstag, Brama Brandenburska i główny dworzec kolejowy w Berlinie. Podziwiaj Stadion Olimpijski, słynną Wyspę Muzeów i Potsdamer Platz. U podstawy wieży telewizyjnej wypróbuj berlińską Odyseję z tym biletem na wirtualną rzeczywistość i poznaj dziewięć wieków historii Berlina. Zobacz historyczne rekonstrukcje i hiperrealistyczne animacje. Wyrusz w wirtualną podróż, przelatując nad stolicą Niemiec. Oglądaj ewolucję historii w VR od średniowiecza, przez Imperium, podzielony Berlin, aż po miasto w jego teraźniejszości.

Berlin: Najciekawsze atrakcje

Wieża telewizyjna: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Wieża telewizyjna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża telewizyjna? Kliknij tutaj.

Wieża telewizyjna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(28 309 recenzji)

Fantastyczne widoki na całe miasto. Było dość tłoczno, a fakt, że ludzie po prostu stali przed oknami i po prostu rozmawiali (nie patrząc na widoki) i nie poruszali się, było dość irytujące. Denerwujące były także osoby z napojami, siedzące na parapetach okiennych i patrzące do wewnątrz. Poza ignorancją niektórych osób, było to ogólnie dobre doświadczenie.

Kupiłem bilet przed wyjazdem. Podróżuj naprawdę łatwo znaleźć i poruszać się po mieście. Nigdy nie musieliśmy w ogóle pokazywać naszych przepustek podczas naszej przerwy. Korzystaliśmy z transportu z lotniska. Polecam to, ponieważ jest to około godzina drogi od centrum Berlina.

fantastycznie, tramwaje, U i S bahn były łatwe w nawigacji i tak wygodne, że po prostu wsiadano i wysiadano.

Na pewno warto odwiedzić ten wspaniały widok. Obsługa w restauracji była bardzo miła i dobra.

super wrażenia. długa kolejka do kas, więc warto wykupić priorytetowe wejście.