Wybierz daty

Wieża Montparnasse

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Inne atrakcje

Wieża Montparnasse: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Montparnasse? Kliknij tutaj.

Wieża Montparnasse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2521 opinii

Zrobiłem kilka doświadczeń na szczycie drapaczy chmur od Chicago Willis i Hancock po nowojorskie Rockefeller, Edge i Summit, a teraz Paryż z Eiffel i Montparnasse. Z punktu widzenia zajmuje pierwsze miejsce ze Szczytem w Nowym Jorku. Jeśli spojrzysz na całość doświadczenia i na to, co to może być, cyfryzacja jazdy windą daje ogromną szansę na wizualne pokazanie Paryża rozwijającego się od jego początków do tego, czym jest dzisiaj. Szklana podłoga, podniesiony balkon.

Widok z tarasu jest bardzo piękny, można zobaczyć całe miasto pod różnymi kątami. Wspięliśmy się o zachodzie słońca, więc zobaczyliśmy, jak rozświetla się Wieża Eiffla. Na 56 piętrze jest bar, natomiast na tarasie na 59 piętrze w październiku bar jest nieczynny, ale był tam facet, który grał na klawiszach, bardzo dobrze, co tworzyło miłą atmosferę. Doświadczenie do zrobienia.

Poszliśmy około 18:00 i wcale nie było długiej kolejki. Może 10/15 minut. Jest jasne, gdzie musisz iść na taras na dachu. Na tarasie widok był wspaniały, było bardzo wietrznie, więc ubierz się dokładnie i oglądaj telefon. Obok tarasu można podziwiać widok z wnętrza. Co też było bardzo piękne! Jednak nie możesz zrobić tak pięknych zdjęć przed odbiciem szkła.

Spontanicznie zarezerwowane, wstęp działał świetnie. Byliśmy wieczorem, nic się nie działo. Wspaniały widok na Paryż. Dla mnie Wieża Eiffla była dla mnie zdecydowanie za droga, za długie czekanie w kolejce itp. Można tu też zrobić zdjęcia ze świecącą Wieżą Eiffla w tle. Mogę tylko polecić wszystkim godziny wieczorne. Morze milionów świateł.

Super widok na panoramę paryża , widok zapiera dech w piersiach :) obsługa miła i pomocna .