Wybierz daty

Wieża Montparnasse

Wieża Montparnasse: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Montparnasse? Kliknij tutaj.

Wieża Montparnasse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 452 opinii

Zarezerwowałem bilety online i zapisałem je na swoim smartfonie. Byliśmy tam o 9.30 rano i weszliśmy szybko, bez problemów i bez kolejek. Widok z tarasu na dachu jest rewelacyjny! Wizyta na pewno jest tego warta! Pośpiech nie jest aż tak duży jak na Wieży Eiffla, masz dużo więcej miejsca, a na zdjęciach widać Wieżę Eiffla. To było naprawdę wspaniałe.

To było absolutnie piękne. Brak długich kolejek, bardzo miła obsługa, widok przepiękny (chociaż mieliśmy co prawda świetną pogodę, ani chmurki na niebie). A ja osobiście uważam, że taki widok z Wieżą Eiffla na zdjęciu jest dla mnie milszy niż bez (gdybym chciał nacieszyć się tym zdjęciem z Wieży Eiffla).

Wspaniały sposób, aby zobaczyć dachy Paryża, zorientować się i zobaczyć zachód słońca nad trasą Eiffel Tour. Weź ze sobą skoczka, jeśli chcesz być na najwyższym tarasie widokowym przez dłuższy czas, ponieważ było bardzo wietrznie, ale upewnij się, że masz dobry widok z wygodnego zamkniętego baru.

Spektakularna panorama! W rzeczywistości nie znalazłem kolejki przy wejściu, więc „omiń kolejkę” nie było konieczne, jak w przypadku prawie wszystkich atrakcji w Paryżu. Ceny baru na dachu są zgodne z cenami na parterze, należy pamiętać, że nie akceptuje płatności gotówką.

Świetny punkt widokowy w Paryżu. Żadnych kolejek, jesteś na szczycie w ciągu kilku sekund. Mały bar z leżakami na tarasie. Możesz zostać tak długo, jak chcesz i cieszyć się widokiem. Czego chcieć więcej i tego w jasnym słońcu.