Wieża Eiffla
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Wieża Eiffla

Wieża Eiffla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 14 278 opinii

Jeżeli Paryż to tylko (prawie) z lotu ptaka :-)

Zdecydwanie polecam skorzystanie z tej możliwości. Odwiedziłem wraz z żoną Wieżę Eiffla 24-go sierpnia, czyli wciąż w sezonie. Szczerze powiem, że gdybym wcześniej nie dokonał rezerwacji biletów w GetYourGuide nie bylibyśmy w stanie spędzić wielu (nie mam pojęcia ilu) godzin w kolejce do wejścia. Cała impreza przygotowana bardzo dobrze, sprawny i miły przewodnik, poza rutynowymi kontrolami bezpieczeństwa, które w sumie zajęły niecałe pół godziny, bardzo szybko znaleźliśmy się na górze. Warto skorzystać :-)))

Wycieczka fajna, widoki ładne natomiast cena 2 razy większa niż cena przy kasie. Najdroższy bilet przy kasie kosztuje 25 euro. Niby miało być bez kolejki, dlatego tez zapłaciliśmy tyle za wycieczkę, a przewodnicy i tak stali z nasza grupa w kolejce po bilety, bo nie przygotowali ich wcześniej. Cale to czekanie zajęło naszej grupie mniej więcej 1h. Wycieczka okej, ale nie za te cenę.

Our Tour Guide was Leidy! She just rocks! She was very friendly and helpful! She organised our group very well and entertained us perfectly!

KAŻDY CHOĆ RAZ W SWOIM ŻYCIU POWINIEN STANĄĆ NA SZCZYCIE WIEŻY. PARYŻ POCHŁANIA. WCIĄGA. JUŻ PLANUJEMY KOLEJNY WYPAD.

Doskonale, pomimo kolejki. Ludzie mocno zaangażowani. A Eryk przewodnik rewelacja.