Wieża Eiffla
Rejsy wycieczkowe

Rejsy wycieczkowe
Liczba znalezionych atrakcji: 63
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Wieża Eiffla Rejsy wycieczkowe

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

1. Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

2. Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się dostępem do wieży Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej konstrukcji. Spędź na wieży tyle czasu, ile chcesz i zwiedzaj różne poziomy w wolnym czasie. Zobacz Paryż z góry i z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i finansową dzielnicę La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i rozległą białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Jeśli wybierzesz opcję na szczycie, będziesz mieć przywilej podziwiania Paryża z jego najwyższego punktu. W drodze na dół skorzystaj z wielu ciekawych atrakcji na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, spacerując po szklanej podłodze!

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

3. Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

4. Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

5. Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

6. Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Podziwiaj Paryż z lotu ptaka z tarasu widokowego na drugim piętrze Wieży Eiffla. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem obok Wieży Eiffla, aby zapoznać się z jej historią. Następnie skorzystaj z dostępu windą na drugie piętro i posłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży z przewodnika. Dowiedz się więcej o „Mieście Świateł” i podziwiaj uprzywilejowane widoki na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Twój przewodnik zostawi Cię, abyś mógł cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie. Wejdź na szczyt (jeśli zarezerwowano opcję) w wolnym czasie, aby podziwiać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki i wypij kieliszek szampana w barze Champagne (jeśli zarezerwowano opcję) . Idąc w dół, zatrzymaj się na pierwszym piętrze, aby przejść po nowej szklanej podłodze, 200 stóp nad ziemią.

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

7. Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnika. Skosztuj tradycyjnego francuskiego naleśnika przed lub po rejsie. Aby wziąć udział w rejsie, spotkaj się w "Bateaux Parisiens" / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiając jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Ciesz się komentarzem audioprzewodnika na pokładzie dostępnym w 14 językach, którego możesz również słuchać z aplikacji na smartfonie. Przed lub po rejsie delektuj się smakiem prawdziwego francuskiego naleśnika w lokalnym bufecie w pobliżu Wieży Eiffla. Ta wycieczka łączy w sobie elegancję paryskiego zwiedzania z zachwycającymi smakami Francji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w romantyzmie i kuchni Paryża. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i Paryż, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem.

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

8. Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Wejdź do Luwru, domu słynnych dzieł sztuki, w tym Mona Lisy. Skorzystaj z biletów czasowych i zatrać się w słynnych salach. Później wybierz się na rejs po Sekwanie. Podziwiaj wszystkie skarby Luwru, jego słynne arcydzieła, w tym Wenus z Milo, Koronację Napoleona I i Mona Lisę Leonarda da Vinci. Możesz zwiedzać muzeum we własnym tempie. Uzupełnij swój dzień rejsem widokowym po Sekwanie, kiedy tylko zechcesz podczas pobytu, aby podziwiać najlepsze widoki na stolicę Francji.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

9. Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Zwiedzaj jeden z najbardziej niezapomnianych zabytków stolicy z biletem wstępu na drugi poziom i, w przypadku wybrania opcji, na szczyt. Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Ciesz się platformami widokowymi i podziwiaj katedrę Notre Dame, Les Invalides, a wszystko to we własnym tempie. Po krótkim wprowadzeniu, które ujawni Ci historię emblematycznej wieży, wjedź windą na 2. piętro. Udaj się na szczyt windą, jeśli wybrałeś tę opcję. Podziwiaj spektakularne widoki na stolicę Francji i dostrzeż charakterystyczne zabytki z góry.

Paryż: Wspinaczka po schodach wieży Eiffla na poziom 2 i opcja szczytu

10. Paryż: Wspinaczka po schodach wieży Eiffla na poziom 2 i opcja szczytu

Odkryj wieżę Eiffla jak nigdy dotąd, wspinając się na nią pieszo. Przewodnik opowie Ci o tej słynnej budowli, a następnie zaprowadzi Cię do kolejki do kasy biletowej. W oczekiwaniu w kolejce na odbiór biletów (czas trwania znajdziesz poniżej) przewodnik podzieli się kilkoma anegdotami. Rozpocznij swoją przygodę, słuchając historii o wznoszeniu wieży i o tym, jak niewiele brakowało, by została rozebrana. W tym samym czasie udaj się na schody i podziwiaj spektakularne widoki. Następnie przejdź ze swoim doświadczonym przewodnikiem na taras widokowy na 2. poziomie i podziwiaj z wysokości Łuk Triumfalny oraz inne symbole Paryża, słuchając wnikliwego i ciekawego komentarza. Gdy skończysz podziwiać zapierające dech w piersi widoki, możesz wrócić na dół, korzystając ze schodów. Dokonując rezerwacji, możesz wybrać bilet obejmujący wejście na szczyt wieży Eiffla. Będziesz mieć wówczas okazję odwiedzenia oryginalnego biura Gustave'a Eiffla i podziwiania panoramy Paryża z najwyższego punktu widokowego.

Paryż

Paryż

Nasze najbardziej polecane Wieża Eiffla Rejsy wycieczkowe

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się dostępem do wieży Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej konstrukcji. Spędź na wieży tyle czasu, ile chcesz i zwiedzaj różne poziomy w wolnym czasie. Zobacz Paryż z góry i z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i finansową dzielnicę La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i rozległą białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Jeśli wybierzesz opcję na szczycie, będziesz mieć przywilej podziwiania Paryża z jego najwyższego punktu. W drodze na dół skorzystaj z wielu ciekawych atrakcji na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, spacerując po szklanej podłodze!

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Podziwiaj Paryż z lotu ptaka z tarasu widokowego na drugim piętrze Wieży Eiffla. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem obok Wieży Eiffla, aby zapoznać się z jej historią. Następnie skorzystaj z dostępu windą na drugie piętro i posłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży z przewodnika. Dowiedz się więcej o „Mieście Świateł” i podziwiaj uprzywilejowane widoki na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Twój przewodnik zostawi Cię, abyś mógł cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie. Wejdź na szczyt (jeśli zarezerwowano opcję) w wolnym czasie, aby podziwiać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki i wypij kieliszek szampana w barze Champagne (jeśli zarezerwowano opcję) . Idąc w dół, zatrzymaj się na pierwszym piętrze, aby przejść po nowej szklanej podłodze, 200 stóp nad ziemią.

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnika. Skosztuj tradycyjnego francuskiego naleśnika przed lub po rejsie. Aby wziąć udział w rejsie, spotkaj się w "Bateaux Parisiens" / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiając jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Ciesz się komentarzem audioprzewodnika na pokładzie dostępnym w 14 językach, którego możesz również słuchać z aplikacji na smartfonie. Przed lub po rejsie delektuj się smakiem prawdziwego francuskiego naleśnika w lokalnym bufecie w pobliżu Wieży Eiffla. Ta wycieczka łączy w sobie elegancję paryskiego zwiedzania z zachwycającymi smakami Francji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w romantyzmie i kuchni Paryża. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i Paryż, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem.

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Wejdź do Luwru, domu słynnych dzieł sztuki, w tym Mona Lisy. Skorzystaj z biletów czasowych i zatrać się w słynnych salach. Później wybierz się na rejs po Sekwanie. Podziwiaj wszystkie skarby Luwru, jego słynne arcydzieła, w tym Wenus z Milo, Koronację Napoleona I i Mona Lisę Leonarda da Vinci. Możesz zwiedzać muzeum we własnym tempie. Uzupełnij swój dzień rejsem widokowym po Sekwanie, kiedy tylko zechcesz podczas pobytu, aby podziwiać najlepsze widoki na stolicę Francji.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Zwiedzaj jeden z najbardziej niezapomnianych zabytków stolicy z biletem wstępu na drugi poziom i, w przypadku wybrania opcji, na szczyt. Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Ciesz się platformami widokowymi i podziwiaj katedrę Notre Dame, Les Invalides, a wszystko to we własnym tempie. Po krótkim wprowadzeniu, które ujawni Ci historię emblematycznej wieży, wjedź windą na 2. piętro. Udaj się na szczyt windą, jeśli wybrałeś tę opcję. Podziwiaj spektakularne widoki na stolicę Francji i dostrzeż charakterystyczne zabytki z góry.

Paryż: Wspinaczka po schodach wieży Eiffla na poziom 2 i opcja szczytu

Paryż: Wspinaczka po schodach wieży Eiffla na poziom 2 i opcja szczytu

Odkryj wieżę Eiffla jak nigdy dotąd, wspinając się na nią pieszo. Przewodnik opowie Ci o tej słynnej budowli, a następnie zaprowadzi Cię do kolejki do kasy biletowej. W oczekiwaniu w kolejce na odbiór biletów (czas trwania znajdziesz poniżej) przewodnik podzieli się kilkoma anegdotami. Rozpocznij swoją przygodę, słuchając historii o wznoszeniu wieży i o tym, jak niewiele brakowało, by została rozebrana. W tym samym czasie udaj się na schody i podziwiaj spektakularne widoki. Następnie przejdź ze swoim doświadczonym przewodnikiem na taras widokowy na 2. poziomie i podziwiaj z wysokości Łuk Triumfalny oraz inne symbole Paryża, słuchając wnikliwego i ciekawego komentarza. Gdy skończysz podziwiać zapierające dech w piersi widoki, możesz wrócić na dół, korzystając ze schodów. Dokonując rezerwacji, możesz wybrać bilet obejmujący wejście na szczyt wieży Eiffla. Będziesz mieć wówczas okazję odwiedzenia oryginalnego biura Gustave'a Eiffla i podziwiania panoramy Paryża z najwyższego punktu widokowego.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Rejsy wycieczkowe w: Wieża Eiffla

Oprócz atrakcji typu Rejsy wycieczkowe w: Wieża Eiffla jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Paryż: Najciekawsze atrakcje

Wieża Eiffla: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Wieża Eiffla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(2345 recenzji)

Naprawdę miłe doświadczenie. Mimo, że było wówczas bardzo zimno, to nawet na górnym piętrze łodzi bez osłony było wygodnie, więc mieliśmy okazję podziwiać wszystko. Przewodnik jest dostępny na Twoim telefonie za pomocą kodu QR, co jest bardzo przydatne do zrozumienia tego, co widzisz, ponieważ nie słychać głosu z głośnika na górze. Polecane doświadczenie!

W drodze powrotnej widzieliśmy błyszczącą wieżę Eiffla. Nie przeszliśmy obok Notre Dame, ponieważ woda była zbyt wysoka, co było rozczarowujące, ale nie można było na to poradzić

Super wycieczka, możliwość zobaczenia wielu zabytków od innej strony. Wieża Eiffla o 22:00 - przecudna

Doświadczenie jest bardzo miłe, a przede wszystkim widoki po drodze są doskonałe.

Sugestywne doświadczenie i doskonały stosunek jakości do ceny