Wieża Eiffla

Zarezerwowano ponad 2500 razy w ubiegłym tygodniu

Wieża Eiffla
Paryż będzie miastem gospodarzem Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich od 26 lipca do 8 września. Ze względów bezpieczeństwa w tym okresie wokół atrakcji zostaną ustawione ogrodzenia.

Wieża Eiffla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się dostępem do wieży Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej konstrukcji. Spędź na wieży tyle czasu, ile chcesz i zwiedzaj różne poziomy w wolnym czasie. Zobacz Paryż z góry i z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i finansową dzielnicę La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i rozległą białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Jeśli wybierzesz opcję na szczycie, będziesz mieć przywilej podziwiania Paryża z jego najwyższego punktu. W drodze na dół skorzystaj z wielu ciekawych atrakcji na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, spacerując po szklanej podłodze!

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Wybierz się na dzienny lub wieczorny rejs po Sekwanie i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego nocnym niebem lub przy zachodzącym słońcu. Ciesz się informacyjnym komentarzem audio na swoim smartfonie podczas rejsu łodzią obok najsłynniejszych budynków miasta. Wybierz się na wycieczkę łodzią w obie strony, aby zobaczyć Paryż nocą lub za dnia. Posłuchaj komentarza audioprzewodnika na pokładzie (dostępnego w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, polskim, japońskim, koreańskim, holenderskim, arabskim i hindi) lub skorzystaj z interaktywnej aplikacji internetowej (dostępnej w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, japońskim, arabskim i hindi), aby dowiedzieć się więcej o Wieży Eiffla, Luwrze i innych atrakcjach. Audioprzewodnik jest dostępny wewnątrz łodzi. Aplikacja internetowa jest dostępna wewnątrz łodzi i na pokładzie słonecznym. Płyń delikatnie przez dzisiejszy i wczorajszy Paryż, podziwiając panoramiczne widoki z klasycznej łodzi trimaran z tarasem i zewnętrznymi przejściami. Podziwiaj kultowe zabytki, takie jak Wieża Eiffla, Les Invalides i Musée d'Orsay. Zobacz upiorne gargulce Notre Dame i miń imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wielu innych miejsc.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Podziwiaj Paryż z lotu ptaka z tarasu widokowego na drugim piętrze Wieży Eiffla. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem obok Wieży Eiffla, aby zapoznać się z jej historią. Następnie skorzystaj z dostępu windą na drugie piętro i posłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży z przewodnika. Dowiedz się więcej o „Mieście Świateł” i podziwiaj uprzywilejowane widoki na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Twój przewodnik zostawi Cię, abyś mógł cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie. Wejdź na szczyt (jeśli zarezerwowano opcję) w wolnym czasie, aby podziwiać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki i wypij kieliszek szampana w barze Champagne (jeśli zarezerwowano opcję) . Idąc w dół, zatrzymaj się na pierwszym piętrze, aby przejść po nowej szklanej podłodze, 200 stóp nad ziemią.

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Wejdź do Luwru, domu słynnych dzieł sztuki, w tym Mona Lisy. Skorzystaj z biletów czasowych i zatrać się w słynnych salach. Później wybierz się na rejs po Sekwanie. Podziwiaj wszystkie skarby Luwru, jego słynne arcydzieła, w tym Wenus z Milo, Koronację Napoleona I i Mona Lisę Leonarda da Vinci. Możesz zwiedzać muzeum we własnym tempie. Uzupełnij swój dzień rejsem widokowym po Sekwanie, kiedy tylko zechcesz podczas pobytu, aby podziwiać najlepsze widoki na stolicę Francji.

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnika. Skosztuj tradycyjnego francuskiego naleśnika przed lub po rejsie. Aby wziąć udział w rejsie, spotkaj się w "Bateaux Parisiens" / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiając jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Ciesz się komentarzem audioprzewodnika na pokładzie dostępnym w 14 językach, którego możesz również słuchać z aplikacji na smartfonie. Przed lub po rejsie delektuj się smakiem prawdziwego francuskiego naleśnika w lokalnym bufecie w pobliżu Wieży Eiffla. Ta wycieczka łączy w sobie elegancję paryskiego zwiedzania z zachwycającymi smakami Francji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w romantyzmie i kuchni Paryża. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i Paryż, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem.

Paryż: wejdź na szczyt wieży Eiffla lub na drugi poziom

Paryż: wejdź na szczyt wieży Eiffla lub na drugi poziom

Dołącz do małej grupy, aby odwiedzić Wieżę Eiffla. Twój bilet umożliwia spokojny dostęp do Wieży Eiffla. Wybierz się na wycieczkę po jednym z najczęściej odwiedzanych zabytków na świecie dzięki biletowi wstępu na wieżę Eiffla. Twój przewodnik będzie Ci towarzyszył aż do kultowej „Żelaznej Damy”, opowiadając fascynujące historie o tym, jak, kiedy, dlaczego i przez kogo została zbudowana. Dowiedz się więcej o „Miaście Świateł” i ciesz się uprzywilejowanymi widokami na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Następnie Twój przewodnik pozwoli Ci cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Zwiedzaj jeden z najbardziej niezapomnianych zabytków stolicy z biletem wstępu na drugi poziom i, w przypadku wybrania opcji, na szczyt. Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Ciesz się platformami widokowymi i podziwiaj katedrę Notre Dame, Les Invalides, a wszystko to we własnym tempie. Po krótkim wprowadzeniu, które ujawni Ci historię emblematycznej wieży, wjedź windą na 2. piętro. Udaj się na szczyt windą, jeśli wybrałeś tę opcję. Podziwiaj spektakularne widoki na stolicę Francji i dostrzeż charakterystyczne zabytki z góry.

Liczba znalezionych atrakcji: 518
Sortuj wg::

Wieża Eiffla: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wieża Eiffla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się dostępem do wieży Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej konstrukcji. Spędź na wieży tyle czasu, ile chcesz i zwiedzaj różne poziomy w wolnym czasie. Zobacz Paryż z góry i z zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i finansową dzielnicę La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i rozległą białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Jeśli wybierzesz opcję na szczycie, będziesz mieć przywilej podziwiania Paryża z jego najwyższego punktu. W drodze na dół skorzystaj z wielu ciekawych atrakcji na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, spacerując po szklanej podłodze!

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Wybierz się na dzienny lub wieczorny rejs po Sekwanie i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego nocnym niebem lub przy zachodzącym słońcu. Ciesz się informacyjnym komentarzem audio na swoim smartfonie podczas rejsu łodzią obok najsłynniejszych budynków miasta. Wybierz się na wycieczkę łodzią w obie strony, aby zobaczyć Paryż nocą lub za dnia. Posłuchaj komentarza audioprzewodnika na pokładzie (dostępnego w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, polskim, japońskim, koreańskim, holenderskim, arabskim i hindi) lub skorzystaj z interaktywnej aplikacji internetowej (dostępnej w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, japońskim, arabskim i hindi), aby dowiedzieć się więcej o Wieży Eiffla, Luwrze i innych atrakcjach. Audioprzewodnik jest dostępny wewnątrz łodzi. Aplikacja internetowa jest dostępna wewnątrz łodzi i na pokładzie słonecznym. Płyń delikatnie przez dzisiejszy i wczorajszy Paryż, podziwiając panoramiczne widoki z klasycznej łodzi trimaran z tarasem i zewnętrznymi przejściami. Podziwiaj kultowe zabytki, takie jak Wieża Eiffla, Les Invalides i Musée d'Orsay. Zobacz upiorne gargulce Notre Dame i miń imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wielu innych miejsc.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Podziwiaj Paryż z lotu ptaka z tarasu widokowego na drugim piętrze Wieży Eiffla. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem obok Wieży Eiffla, aby zapoznać się z jej historią. Następnie skorzystaj z dostępu windą na drugie piętro i posłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży z przewodnika. Dowiedz się więcej o „Mieście Świateł” i podziwiaj uprzywilejowane widoki na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Twój przewodnik zostawi Cię, abyś mógł cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie. Wejdź na szczyt (jeśli zarezerwowano opcję) w wolnym czasie, aby podziwiać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki i wypij kieliszek szampana w barze Champagne (jeśli zarezerwowano opcję) . Idąc w dół, zatrzymaj się na pierwszym piętrze, aby przejść po nowej szklanej podłodze, 200 stóp nad ziemią.

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Paryż: Zarezerwowany bilet do Luwru i rejs po rzece w zestawie

Wejdź do Luwru, domu słynnych dzieł sztuki, w tym Mona Lisy. Skorzystaj z biletów czasowych i zatrać się w słynnych salach. Później wybierz się na rejs po Sekwanie. Podziwiaj wszystkie skarby Luwru, jego słynne arcydzieła, w tym Wenus z Milo, Koronację Napoleona I i Mona Lisę Leonarda da Vinci. Możesz zwiedzać muzeum we własnym tempie. Uzupełnij swój dzień rejsem widokowym po Sekwanie, kiedy tylko zechcesz podczas pobytu, aby podziwiać najlepsze widoki na stolicę Francji.

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnika. Skosztuj tradycyjnego francuskiego naleśnika przed lub po rejsie. Aby wziąć udział w rejsie, spotkaj się w "Bateaux Parisiens" / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiając jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Ciesz się komentarzem audioprzewodnika na pokładzie dostępnym w 14 językach, którego możesz również słuchać z aplikacji na smartfonie. Przed lub po rejsie delektuj się smakiem prawdziwego francuskiego naleśnika w lokalnym bufecie w pobliżu Wieży Eiffla. Ta wycieczka łączy w sobie elegancję paryskiego zwiedzania z zachwycającymi smakami Francji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w romantyzmie i kuchni Paryża. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i Paryż, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem.

Paryż: wejdź na szczyt wieży Eiffla lub na drugi poziom

Paryż: wejdź na szczyt wieży Eiffla lub na drugi poziom

Dołącz do małej grupy, aby odwiedzić Wieżę Eiffla. Twój bilet umożliwia spokojny dostęp do Wieży Eiffla. Wybierz się na wycieczkę po jednym z najczęściej odwiedzanych zabytków na świecie dzięki biletowi wstępu na wieżę Eiffla. Twój przewodnik będzie Ci towarzyszył aż do kultowej „Żelaznej Damy”, opowiadając fascynujące historie o tym, jak, kiedy, dlaczego i przez kogo została zbudowana. Dowiedz się więcej o „Miaście Świateł” i ciesz się uprzywilejowanymi widokami na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Następnie Twój przewodnik pozwoli Ci cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie.

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Paryż: Szczyt wieży Eiffla lub dostęp na drugie piętro

Zwiedzaj jeden z najbardziej niezapomnianych zabytków stolicy z biletem wstępu na drugi poziom i, w przypadku wybrania opcji, na szczyt. Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Ciesz się platformami widokowymi i podziwiaj katedrę Notre Dame, Les Invalides, a wszystko to we własnym tempie. Po krótkim wprowadzeniu, które ujawni Ci historię emblematycznej wieży, wjedź windą na 2. piętro. Udaj się na szczyt windą, jeśli wybrałeś tę opcję. Podziwiaj spektakularne widoki na stolicę Francji i dostrzeż charakterystyczne zabytki z góry.

Paryż: Najciekawsze atrakcje

Wieża Eiffla: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Wieża Eiffla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(81 538 recenzji)

Dla takich jak my, którzy mieli do dyspozycji tylko kilka dni, jest to idealne rozwiązanie, odwiedź główne punkty miasta. Doskonała obsługa

Jazda była bardzo przyjemna, ale ruch w Paryżu to katastrofa. Wycieczka trwała 1 godzinę dłużej niż podano ze względu na ruch uliczny.

Naprawdę polecam każdemu, kto wybiera się do Paryża po raz pierwszy, ponieważ zatrzymujemy się we wszystkich głównych punktach miasta

Przewodnik, od którego otrzymaliśmy bilety, był bardzo wesołą osobą. Jednak dobrze nas poprowadził, dziękuję...

Było wspaniale, ale miejsce spotkania powinno znajdować się bliżej Wieży Eiffla