Wieża Dunajska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wieża Dunajska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Dunajska? Kliknij tutaj.

Wieża Dunajska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1287 opinii

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

Odwiedziliśmy na początku marca, więc nie było tak tłoczno. Winda ma szklany dach, dzięki czemu można obserwować, jak życie wznosi się na szczyt wież. Widok z wieży jest niesamowity! U góry restauracja / kawiarnia obraca się powoli, czego właściwie nie zauważasz. Personel jest przyjazny i uprzejmy.

Ponieważ bilet online z Get your Guide nie działał, szybko i łatwo otrzymałem nowy bilet bezpłatnie. Polecam każdemu, kto odwiedza Wiedeń, aby udał się do Wieży Dunaju, aby cieszyć się widokiem na miasto.

Świetny stosunek jakości do ceny. Naprawdę podobała mi się wycieczka, wysiadałem tak często, jak było to wymagane. Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Użyjemy go ponownie.

Wspaniałe przeżycie przy wspaniałej pogodzie dla mojego partnera i dla mnie