Dodaj daty

Wieża Branca

Wieża Branca

Wieża Branca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wieża Branca: bilet wstępu

1. Wieża Branca: bilet wstępu

W latach 30. Mediolan zbudował swój totem na polanie Parco Sempione. Zaprojektowana przez Gio Pontiego wieża jest uważana za prawdziwe dzieło sztuki, w którym spotykają się nowoczesna architektura i nowe techniki. Smukły i przejrzysty, prawdziwe wyzwanie architektoniczne, powstał w rekordowym czasie – zaledwie dwa i pół miesiąca. Piękna obudowa i ściana, zwrócone w stronę parku z przezroczystego kryształu o wysokiej wytrzymałości, pozwalają na perspektywiczny widok wieży od wewnątrz. Wykonana ze specjalnej stali, kołnierzowa i skręcana, wieża ma 108,60 metra wysokości. Dziś nowoczesna winda może wnieść na górę 7 osób w czasie krótszym niż jedna minuta.

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

Wieża Branca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wieża Branca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Branca? Kliknij tutaj.

Wieża Branca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(342 recenzji)

Naprawdę wartościowe doświadczenie, jeśli nie przeszkadza Ci wysokość i małe przestrzenie! Wybraliśmy się na górę w niedzielne popołudnie i ponieważ na bilecie nie jest podana konkretna godzina, musieliśmy czekać około dwudziestu minut, ale u podstawy wieży jest ładny ogród z miejscami do siedzenia. Personel jest przyjazny i uprzejmy, a widoki z góry są znakomite. Nie czuliśmy się pospieszani i nie musisz zjeżdżać z tymi samymi ludźmi, z którymi jedziesz. Winda jest mała - myślę, że mieści około 7 osób, ale jest nowoczesna i dość szybka. Platforma widokowa jest ogrodzona, więc nie masz wrażenia, że spadniesz z krawędzi! Dobra cena za krótką, ale wyjątkową wycieczkę. Plus jest tuż obok parku, co jest radością samą w sobie.

Mieliśmy pecha, bo niebo było zachmurzone, ale przewodnik i tak nas zabrał. Pan Branca był bardzo miły i wszystko nam wyjaśnił. Poświęcił czas dla nas i naszych dzieci. Dziękuję, do zobaczenia wkrótce w słońcu Mediolanu.

Bardzo pomocny przewodnik. Szkoda tylko pochmurnego dnia, ale w ciągu tych kilku minut można w pełni docenić wartość tych 108 metrów wysokości

Super zabawa, na szczycie możesz pozostać tylko przez 6 minut, ale wspaniale jest zobaczyć wszystko z tak dużej wysokości

Personel pomocny. 2 osoby z naszej grupy nie lubią wysokości, ale było to dla nich łatwe doświadczenie