Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Wietnam Północny

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Wietnam Północny

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wietnam Północny?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Wietnam Północny obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wietnam Północny: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wietnam Północny? Kliknij tutaj.

Wietnam Północny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 183 opinii

Pierwszego dnia było dużo mgły, więc nie mogliśmy naprawdę docenić krajobrazów, ale nadal mogliśmy docenić świeże powietrze, nasz przewodnik był świetny, nazywał się Sung i wiele się nauczyliśmy. Noc w Mountain River (u rodziny) była świetna, obiad był pyszny, wygodne łóżka z moskitierami i kołdrą! Drugiego dnia było piękniej, kiedy mogliśmy podziwiać piękne krajobrazy, byłem zachwycony! W Sapa jest chłodno, więc najlepiej zabierz ze sobą coś, co zapewni ci ciepło. Jedynym minusem była osoba kierująca autobusem, która była bardzo szalona i niezbyt przyjemna, skonfiskowała pudełko chipsów przy wejściu do autobusu, ponieważ nie wolno było jeść w środku, a nawet jeśli ja powiedział mu, że zamierzam go po prostu włożyć do torby, że nie chce słuchać. Pod koniec podróży nie dał mi paczki, ale zostawił ją na poboczu drogi, co uważam za nieprawidłowe. Jego angielski był słaby i powtarzał się.

Niebezpieczna podróż! Niesamowita wycieczka!

2 dni w sapa były niesamowite I wrócę w każdej chwili! Przewodnik był bardzo dobry! Hotel naprawdę dobry !!! Jedzenie idealne! Mamy niesamowite wspomnienia. Jedyną rzeczą, której nienawidziłem i mam nadzieję, że już nigdy nie przejdę, jest podróż Hanoi-Sapa i powrót. Najbardziej niebezpieczna podróż! 7 godzin paniki !! W pewnym momencie pomyślałem, że kierowca chce nas zabić, jadąc tylko po drugiej stronie drogi. Mówiliśmy mu, żeby przestał, a on nigdy nas nie wysłucha. Znał 0 angielski !! Krzyczał na mnie po wietnamsku, ponieważ poprosił (wskazując na krzesło), abym usiadł, a ja powiedziałem mu, że siedzenie jest bardzo brudne i że nie mogę usiąść, a on oszalał !!! Zrobiłem nawet zdjęcie jako dowód tego, jak brudne było to siedzenie. Taki wstyd ! Trasa była naprawdę świetna, ale podróż tam iz powrotem ... horror!

Niesamowite doświadczenie raz w życiu. Nasz przewodnik Phe był bardzo pomocny i kompetentny i mówił bezbłędnie po angielsku, którego nauczyła się tylko od turystów .. niesamowite !! Poleciłbym to każdemu, powiedziałem wszystkim, których spotkałem w Wietnamie, ponieważ właśnie to powinni zrobić! Szkoda tylko, że kierowcy autobusów byli tak szaleni ...

Uwielbiałem to doświadczenie! Agencja jest świetna, cały czas bardzo się o mnie troszczyli, a nasz przewodnik był niesamowity! Super zabawa i cierpliwość. Rodzina, która nas gościła, to miłość.

Nasz przewodnik Sung był niesamowity !!! Krajobrazy są piękne, a wędrówka po górach jest po prostu niesamowita...