Wybierz daty

Wielki Meczet Szejka Zajida

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
1 - 16 / 28

Wielki Meczet Szejka Zajida: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wielki Meczet Szejka Zajida? Kliknij tutaj.

Wielki Meczet Szejka Zajida: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 19 597 opinii

To była świetna wycieczka. Nasz przewodnik Robert był absolutnie najlepszym profesjonalistą, a także odpowiedział na wszystkie inne pytania dotyczące Dubaju i Abu Zabi, które nie były bezpośrednio związane z wycieczką. Byliśmy dobrze przygotowani pod względem ubioru i wstęp do meczetu nie stanowił problemu. Zarezerwowany wcześniej test PCR również działał bezproblemowo i łatwo. Dziękuję za miły dzień.

W 100% zalecane, miejsce docelowe, punktualność, a zwłaszcza nasz przewodnik, Mohamed Ali, sprawiły, że doświadczenie było bezkonkurencyjne. Zaplanowaliśmy wykonanie PCR i wszystko poszło gładko. Dla tych z Was, którzy szukają wycieczki po hiszpańsku, nie wahajcie się skontaktować z OceanAir. PS: Oprócz tego, że jest doskonałym przewodnikiem, Mohamed robi również najlepsze zdjęcia

Całodniowa wycieczka do Abu Zabi była wspaniałym przeżyciem. Nasz przewodnik Zeeshan Aziz był doskonały i miał dużą wiedzę na temat miejsc, które trzeba zobaczyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Abu Zabi.

Nasza wycieczka była fantastyczna, przewodnik Mohames Abdallah był bardzo uważny i opowiedział nam historię oraz poświęcił całą uwagę i wsparcie. Bardzo polecam wycieczkę.

Doskonała wycieczka! Nauman był fantastycznym przewodnikiem!!