Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wielki Kanion

Wielki Kanion – nasze najbardziej polecane atrakcje

Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, lunch, opcjonalnie Skywalk

1. Las Vegas: Wielki Kanion, Zapora Hoovera, lunch, opcjonalnie Skywalk

Poznaj Zachodni Kanion Wielkiego Kanionu podczas jednodniowej wycieczki z 4-godzinnym pobytem w rezerwacie Hualapai. Wyjedź z Las Vegas i przejedź autobusem przez pustynię Mojave. Zatrzymaj się na chwilę w Arizona Joshua Tree Forest, aby zrobić zdjęcia tych wyjątkowych drzew i przejedź przez Grand Wash Cliffs w drodze do rezerwatu Hualapai. Spędź 4 godziny w Grand Canyon West, gdzie musisz odwiedzić Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch. Zachowaj energię dzięki batonowi granola. Możesz ulepszyć to doświadczenie, aby uwzględnić cud architektoniczny Grand Canyon Skywalk. W cenę wliczony jest lunch w delikatesach. Zrób krótkie zdjęcie zapory Hoovera z mostu z widokiem na obszar widokowy w drodze powrotnej do Las Vegas. W drodze powrotnej do Las Vegas zatrzymaj się na krótko w parku Hemenway w Boulder City, aby zobaczyć lokalne owce Bighorn Sheep.

Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

2. Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Las Vegas: Wycieczka z posiłkami do Wielkiego Kanionu Zachodniego i Zapory Hoovera

3. Las Vegas: Wycieczka z posiłkami do Wielkiego Kanionu Zachodniego i Zapory Hoovera

Wyrusz z Las Vegas na całodniową wycieczkę po Zachodniej Krawędzi Wielkiego Kanionu, gdzie znajduje się słynny Skywalk i potężna Zapora Hoovera. Ciesz się pysznym śniadaniem i lunchem BBQ w Guano Point z widokiem na kanion. Wyjedź z Las Vegas luksusowym klimatyzowanym autobusem wczesnym rankiem. Zapoznaj się z lokalnym przewodnikiem na ten dzień i udaj się do lokalnej restauracji na obrzeżach Vegas na pyszne i gorące śniadanie. Udaj się do pierwszego przystanku tego dnia na Zaporze Hoovera. Ciesz się czasem, aby zrobić fantastyczne panoramiczne zdjęcia tamy. Kontynuuj podróż przez las Joshua Tree Forest, z mnóstwem zdjęć po drodze. Po dotarciu na zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu skorzystaj z dostępu VIP do wielu fantastycznych punktów widokowych, bez czekania w kolejce do alternatywnych autobusów. Podziwiaj fantastyczne panoramy kultowego kanionu. Przyjedź do Guano Point, gdzie zjesz smaczny lunch z grilla w idealnym miejscu z widokiem na kanion. Możesz także odwiedzić szklany Skywalk zbudowany nad krawędzią kanionu, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji. Na koniec zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Las Vegas.

Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy, Horseshoe Bend

4. Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy, Horseshoe Bend

Ucieknij od jasnych świateł Las Vegas i wyrusz w podróż na wspaniały południowy zachód USA. Odwiedź Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend. Po drodze doświadczony przewodnik podzieli się swoją wiedzą. Pierwszym przystankiem będzie Kanion Antylopy, gdzie zobaczysz kolorowe ściany i formacje skalne o złożonych strukturach, kolory tęczy i wzory. Zwiedzisz kanion z doświadczonym przewodnikiem z plemienia Nawaho. Następnie zachwyć się wspaniałymi widokami przy Horseshoe Bend, meandrze rzeki Kolorado w kształcie podkowy. Po pokonaniu piaszczystego szlaku o długości 1,2 km zatrzymaj się, by podziwiać zapierające dech w piersi widoki. Na koniec odwiedź słynny na całym świecie Wielki Kanion, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj warstwowe pasma czerwonych skał, odsłaniające miliony lat historii geologicznej.

Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

5. Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

Udaj się na lotnisko Grand Canyon Airport w Tusayan w stanie Arizona i weź udział w fantastycznym 45-minutowym locie helikopterem nad Wielkim Kanionem. Wyrusz z południowej krawędzi Wielkiego Kanionu i poleć nad las Kaibab, by móc podziwiać niesamowite widoki na Marble Canyon i Point Imperial. Spójrz na oddalającą się południową krawędź. Zachwyć się panoramą całego kanionu. Podziwiaj niesamowite widoki z lotu ptaka, przelatując nad północną krawędzią, a następnie udaj się nad Dragon Corridor, najszerszy i najgłębszy odcinek kanionu. Spójrz na znajdującą się w oddali Pustynię Pstrą i na zaprojektowaną przez rdzennych Amerykanów z plemienia Hopi wieżę obserwacyjną Desert View. Poleć w górę rzeki Kolorado, gdzie łączy się ona z rzeką Małe Kolorado, a następnie z powrotem nad las Kaibab oraz do Tusayan. Odpręż się i podziwiaj wspaniałe widoki z nowoczesnego helikoptera ECO-Star wyposażonego w indywidualne skórzane fotele, technologie tłumienia hałasu i zapewniające doskonałą widoczność szyby.

Las Vegas: Jednodniowa wycieczka z lunchem do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu

6. Las Vegas: Jednodniowa wycieczka z lunchem do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu

Ciesz się jednodniową wycieczką z Las Vegas do South Rim w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu, najszerszej i najbardziej malowniczej części tego cudu natury. Podróżuj przez pustynię Mojave i przejdź przez Most Pamięci Mike'a O'Callaghana-Pata Tillmana. Zobacz dramatyczną zmianę scenerii, gdy zdobędziesz 5000 stóp wysokości. Pustynne rośliny i zwierzęta zmieniają się w scenerię i dziką przyrodę z Gór Skalistych Kolorado, z wysokimi na 30 metrów sosnami, olbrzymim łosiem i jeleniem mulakiem. Odkryj niesamowite widoki Wielkiego Kanionu w Mather Point i okolicach Bright Angel. Ciesz się popularnymi atrakcjami, takimi jak El Tovar, Hopi House, Kolb Photo Studio i Bright Angel Trail.

Las Vegas: Grand Canyon West Bus Tour z przystankiem przy Zaporze Hoovera

7. Las Vegas: Grand Canyon West Bus Tour z przystankiem przy Zaporze Hoovera

Wyrusz na całodniową wycieczkę autobusową z komentarzem z Las Vegas do Wielkiego Kanionu. Przez cały dzień podziwiaj malownicze widoki na Park Narodowy Joshua Tree, Zaporę Hoovera, rzekę Kolorado i zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu. Wycieczka rozpocznie się od odbioru z Las Vegas. Podczas podróży profesjonalny kierowca/przewodnik opowie o mijanych atrakcjach. Po wejściu na pokład autobusu do Wielkiego Kanionu otrzymasz lekką przekąskę na śniadanie. Zatrzymaj się na 15 minut przy Zaporze Hoovera, aby zrobić niesamowite zdjęcia i podziwiać wspaniały most. Po dotarciu do zachodniej krawędzi zachwyć się widokiem na majestatyczną rzekę Kolorado. Zachwyć się spektakularnymi krajobrazami z punktów Eagle Point i Guano Point. Idąc szlakiem do Guano Point, dojdziesz do najwyżej położonego punktu zachodniej krawędzi, skąd można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na rzekę Kolorado. Następnie skorzystaj z transportu powrotnego do swojego hotelu w Las Vegas.

Z Las Vegas: Wycieczka 1-dniowa do Południowego Kanionu z lunchem

8. Z Las Vegas: Wycieczka 1-dniowa do Południowego Kanionu z lunchem

Weź udział w całodniowej wycieczce ze wspaniałego Las Vegas do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. W cenę wliczono transport, przekąski, lunch i czas wolny na południowej krawędzi.  Po odbiorze z Las Vegas zjedz lekkie przekąski śniadaniowe. Możesz też wziąć ze sobą termos z kawą lub herbatą. Usiądź wygodnie i odpocznij, jadąc trasą Route 66. Wejdź do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Twoim pierwszym przystankiem będzie Mather Point. Spędzisz tam około 45 minut. Następnie kierowca zabierze wszystkich chętnych na około 2 godziny i zawiezie ich do centrum dla odwiedzających Bright Angel.  Bardziej wytrwali podróżni będą mieć okazję przejścia około 4-kilometrowego szlaku wzdłuż kanionu. Da im to możliwość podziwiania tego zdumiewającego, ciągle zmieniającego się miejsca. Gdy Twój czas przy południowej krawędzi Wielkiego Kanionu dobiegnie końca, udasz się luksusowym autobusem z powrotem do Las Vegas.  Po drodze zatrzymasz się na lunch w lokalnej jadłodajni w Arizonie. Twoja wycieczka zakończy się w wybranym przez Ciebie miejscu odbioru, po czym będziesz mieć możliwość cieszenia się resztą czasu w Las Vegas.

Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

9. Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

Podziwiaj spektakularne widoki na Wielki Kanion podczas lotu helikopterem z Las Vegas. Wylądujesz na terenie kanionu, by delektować się szampanem i poczęstunkiem. Goście będą mogli także skorzystać z odbioru i transportu powrotnego do hotelu. Po odbiorze z wybranych hoteli w Las Vegas, udasz się na lądowisko dla helikopterów, by wsiąść na pokład komfortowego samolotu. Podziwiaj widoki na jezioro Las Vegas, jezioro Mead, zaporę Hoovera i wzgórze Fortification Hill. W drodze do Wielkiego Kanionu przelecisz nad wygasłym wulkanem.  Po dotarciu do kanionu polecisz w dół rzeki Kolorado, gdzie wylądujesz na terenie rezerwatu Hualapai Indian Reservation. Tu zatrzymasz się, by napić się szampana, napojów i zjeść lekką przekąskę, jednocześnie podziwiając widok na kanion z innej perspektywy. Leć z powrotem do Las Vegas przez Wielki Kanion i zobacz czerwone formacje skalne Bowl of Fire. Twoja przygoda zakończy się podziwianiem widoków na centrum Las Vegas i Las Vegas Strip. Jeśli zdecydujesz się na lot wczesnym rankiem, unikniesz upałów w ciągu dnia. W ramach tej opcji goście będą mogli zjeść śniadanie kontynentalne i napić się szampana podczas lądowania. Wybierz opcję lotu o zachodzie słońca, by podziwiać Wielki Kanion skąpany w promieniach słońca chowającego się za horyzontem. Podziwiaj krajobrazy o zachodzie słońca oraz światła miasta, lecąc nad Las Vegas.

Z Las Vegas: Wycieczka samolotem do zachodniej części Wielkiego Kanionu

10. Z Las Vegas: Wycieczka samolotem do zachodniej części Wielkiego Kanionu

Przygotuj się na widok z lotu ptaka jednego z najbardziej niezapomnianych cudów natury w kraju podczas tej malowniczej wycieczki samolotem nad Wielkim Kanionem. Skorzystaj z odbioru i transportu powrotnego do hotelu w Las Vegas i podziwiaj zachodnią krawędź kanionu z góry. Skorzystaj z odbioru z wybranych hoteli w Las Vegas i udaj się do terminalu Boulder w celu dokonania odprawy. Wejdź na pokład klimatyzowanego samolotu pasażerskiego i przygotuj się do startu. Leć w kierunku zachodniego brzegu Wielkiego Kanionu, mijając jezioro Mead - największe sztuczne jezioro w USA - i zaporę Hoovera. Wznieś się nad rzekę Kolorado i podziwiaj krajobrazy, przekraczając granicę Arizony. Dotrzyj do Wielkiego Kanionu - oszałamiającego zjawiska naturalnego. Spoglądaj przez duże okna samolotu, aby podziwiać panoramiczne widoki na wirujące kolory i formacje skalne, korzystając z komentarzy ekspertów w 1 z 16 języków. Podziwiaj widoki w drodze powrotnej do terminalu Boulder i zostań odwieziony do hotelu w Las Vegas, gdzie zakończy się Twoja wycieczka. Po powrocie do terminalu Boulder City możesz kupić pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 181
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Wielki Kanion

Wielki Kanion: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wielki Kanion? Kliknij tutaj.

Wielki Kanion: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(8740 recenzji)

Byliśmy jedynymi zarezerwowanymi w tym przedziale czasowym, więc poproszono nas o pójście z inną grupą. Nie ma problemu, ale byłoby miło, gdybyśmy wiedzieli o tym wcześniej na potrzeby planowania. W sumie mieliśmy najlepsze miejsca w samolocie i widok był piękny. Pracownicy byli przyjaźni i pomocni!

Treść wycieczki była świetna. To był bardzo długi dzień, ale było warto. Lunch był zaskakująco bardzo dobry i mieliśmy mnóstwo przerw na odpoczynek.

To było super przeżycie. Tylko na żywo wielki kanion oddaje naprawdę swoją wielkość. Super kierowca i przewodnik w jednym. Polecam

Ben, nasz Gide, sprawił, że ta podróż była doskonałym przeżyciem.

Piękne miejsce, wspaniałe widoki. Świetna robota przewodnika!!!