Wielki Kanion – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wielki Kanion: lot helikopterem i opcjonalna wycieczka Hummer

1. Wielki Kanion: lot helikopterem i opcjonalna wycieczka Hummer

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Las Vegas: Wielki Kanion, zapora Hoovera, lunch i Skywalk

2. Las Vegas: Wielki Kanion, zapora Hoovera, lunch i Skywalk

Weź udział w całodniowej wycieczce nad zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu z 4 godzinami w rezerwacie Indian Hualapai. Opuść Las Vegas i wyrusz autobusem przez pustynię Mojave. Zatrzymaj się na chwilę w lesie Joshua Tree i zrób zdjęcia wyjątkowym drzewom. Przejedź obok klifów Grand Wash Cliffs, jadąc w stronę rezerwatu Indian Hualapai. Spędź 4 godziny w zachodniej części Wielkiego Kanionu i odwiedź Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch. Zjedź batonik musli, aby zachować siły na dalsze odkrywanie. Możesz podwyższyć standard swojej wycieczki, wybierając opcję z cudem architektonicznym, jakim jest Grand Canyon Skywalk. Na lunch do wyboru masz różne potrawy z menu w restauracji Sky View w zachodniej części Wielkiego Kanionu. W drodze powrotnej do Las Vegas zrób krótki przystanek na zdjęcia na moście przy zaporze Hoovera. Skorzystaj też z krótkiego postoju w parku Hemenway w Boulder City, aby zobaczyć żyjące tam owce kanadyjskie.

Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

3. Z południowej krawędzi: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem

Udaj się na lotnisko Grand Canyon Airport w Tusayan w stanie Arizona i weź udział w fantastycznym 45-minutowym locie helikopterem nad Wielkim Kanionem. Wyrusz z południowej krawędzi Wielkiego Kanionu i poleć nad las Kaibab, by móc podziwiać niesamowite widoki na Marble Canyon i Point Imperial. Spójrz na oddalającą się południową krawędź. Zachwyć się panoramą całego kanionu. Podziwiaj niesamowite widoki z lotu ptaka, przelatując nad północną krawędzią, a następnie udaj się nad Dragon Corridor, najszerszy i najgłębszy odcinek kanionu. Spójrz na znajdującą się w oddali Pustynię Pstrą i na zaprojektowaną przez rdzennych Amerykanów z plemienia Hopi wieżę obserwacyjną Desert View. Poleć w górę rzeki Kolorado, gdzie łączy się ona z rzeką Małe Kolorado, a następnie z powrotem nad las Kaibab oraz do Tusayan. Odpręż się i podziwiaj wspaniałe widoki z nowoczesnego helikoptera ECO-Star wyposażonego w indywidualne skórzane fotele, technologie tłumienia hałasu i zapewniające doskonałą widoczność szyby.

Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

4. Wielki Kanion: lotnicza wycieczka poznawcza

Doświadcz wspaniałości południowej krawędzi Wielkiego Kanionu podczas wspaniałego lotu z komentarzem w wielu językach. Lot rozpocznie się w terminalu Narodowego Parku Wielkiego Kanionu i zabierze Cię nad Kaibab National Forest, region Kaibab Plateau, zbieg rzeki Kolorado i Małej Kolorado, Imperial Point i Zuni Corridor. Kiedy już będziesz na pokładzie samolotu, usiądź i przygotuj się na dreszczyk, jakiego dostarczy Ci ten cud natury. Wszystkie miejsca zapewniają niezakłócony widok na podziwianie i robienie zdjęć przez specjalnie zaprojektowane duże okna. Ta wycieczka poznawcza jest idealna dla rodzin i osób, które mają ograniczoną ilość czasu, aby cieszyć się całym pięknem Wielkiego Kanionu.

Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

5. Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

Ucieknij od jasnych świateł Las Vegas i wyrusz w podróż na wspaniały południowy zachód USA. Odwiedź Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend. Po drodze doświadczony przewodnik podzieli się swoją wiedzą. Pierwszym przystankiem będzie Kanion Antylopy, gdzie zobaczysz kolorowe ściany i formacje skalne o złożonych strukturach, kolory tęczy i wzory. Zwiedzisz kanion z doświadczonym przewodnikiem z plemienia Nawaho. Następnie zachwyć się wspaniałymi widokami przy Horseshoe Bend, meandrze rzeki Kolorado w kształcie podkowy. Po pokonaniu piaszczystego szlaku o długości 1,2 km zatrzymaj się, by podziwiać zapierające dech w piersi widoki. Na koniec odwiedź słynny na całym świecie Wielki Kanion, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj warstwowe pasma czerwonych skał, odsłaniające miliony lat historii geologicznej.

Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

6. Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielkim Kanionem i szampan

Podziwiaj spektakularne widoki na Wielki Kanion podczas lotu helikopterem z Las Vegas. Wylądujesz na terenie kanionu, by delektować się szampanem i poczęstunkiem. Goście będą mogli także skorzystać z odbioru i transportu powrotnego do hotelu. Po odbiorze z wybranych hoteli w Las Vegas, udasz się na lądowisko dla helikopterów, by wsiąść na pokład komfortowego samolotu. Podziwiaj widoki na jezioro Las Vegas, jezioro Mead, zaporę Hoovera i wzgórze Fortification Hill. W drodze do Wielkiego Kanionu przelecisz nad wygasłym wulkanem.  Po dotarciu do kanionu polecisz w dół rzeki Kolorado, gdzie wylądujesz na terenie rezerwatu Hualapai Indian Reservation. Tu zatrzymasz się, by napić się szampana, napojów i zjeść lekką przekąskę, jednocześnie podziwiając widok na kanion z innej perspektywy. Leć z powrotem do Las Vegas przez Wielki Kanion i zobacz czerwone formacje skalne Bowl of Fire. Twoja przygoda zakończy się podziwianiem widoków na centrum Las Vegas i Las Vegas Strip. Jeśli zdecydujesz się na lot wczesnym rankiem, unikniesz upałów w ciągu dnia. W ramach tej opcji goście będą mogli zjeść śniadanie kontynentalne i napić się szampana podczas lądowania. Wybierz opcję lotu o zachodzie słońca, by podziwiać Wielki Kanion skąpany w promieniach słońca chowającego się za horyzontem. Podziwiaj krajobrazy o zachodzie słońca oraz światła miasta, lecąc nad Las Vegas.

Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

7. Las Vegas: Wycieczka do Zachodniego Wielkiego Kanionu i Zapory Hoovera z posiłkami

Wyrusz na cały dzień przygody i zabawy dzięki tej wycieczce VIP po zachodniej krawędzi Wielkiego Kanionu – domu słynnego Skywalk. Wyjedź z Las Vegas luksusowym, klimatyzowanym autobusem (z łazienką na pokładzie) rano, w ramach tej wycieczki znajdziesz gorące śniadanie w lokalnej restauracji na obrzeżach Vegas. (Dostępne są opcje wegetariańskie). Ta wycieczka obejmuje przystanek fotograficzny na zaporze Hoovera, gdzie można uzyskać niesamowite zdjęcia panoramiczne zapory. Przygotuj aparat na liczne przystanki na zdjęcia podczas jazdy po słynnym Lesie Joshua Tree, spędzając czas w eksperckim towarzystwie w pełni wyszkolonych profesjonalnych przewodników turystycznych przez całą drogę Po dotarciu do kanionu otrzymasz dostęp do autobusu VIP – nie musisz przesiadać się do autobusu wahadłowego, który zabierze Cię wokół punktów widokowych, jak inne wycieczki – ta trasa korzysta z tego samego autobusu, który zabierze Cię z hotelu, zabierze Cię po kanionie , co oznacza więcej czasu na podziwianie niesamowitych widoków, a mniej czasu na czekanie w kolejkach. Otrzymasz również malowniczy lunch z grillem w kanionie w Guano Point, gdzie możesz cieszyć się posiłkiem w otoczeniu niesamowitego piękna kanionu. (Dostępne są również opcje wegetariańskie) Możliwe jest również zafundowanie sobie wycieczki po słynnym na całym świecie szklanym Skywalk zbudowanym nad krawędzią kanionu, jeśli wybierzesz tę opcję podczas rezerwacji.

Williams, AZ: Wycieczka kolejowa w obie strony Wielkiego Kanionu

8. Williams, AZ: Wycieczka kolejowa w obie strony Wielkiego Kanionu

Ciesz się naturalnym pięknem Wielkiego Kanionu podczas nostalgicznej przejażdżki pociągiem w obie strony z zachodnimi muzykami i postaciami kowbojów w zabytkowych samochodach. Wypij drinka w barze na pokładzie, a następnie zobacz krajobrazy Parku Narodowego. Podróżuj koleją Grand Canyon Railway, szczycąc się 64 milami zapierającej dech w piersiach scenerii, która prowadzi do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Ta stuletnia linia kolejowa przywiozła ludzi z najdzikszych części Arizony do jednego z siedmiu cudów natury świata - Wielkiego Kanionu. Podróżuj z powrotem na Dziki Zachód z pomocą autentycznych postaci, które po drodze dzielą się z Tobą muzyką i historiami. Przyjedź do kanionu w porze lunchu, mając dużo czasu na wędrówki i cieszenie się parkiem. Następnie wrócisz do Williams w Arizonie.

Wielki Kanion: wycieczka helikopterem i lądowaniem na West Rim

9. Wielki Kanion: wycieczka helikopterem i lądowaniem na West Rim

Odkrywaj ziemie święte dla plemienia Hualapai i podziwiaj wspaniałe widoki z lotu ptaka na pokładzie czołowego helikoptera ECO-Star. Leć z zachodniego brzegu Wielkiego Kanionu i daj się oczarować majestatycznym, wielobarwnym warstwom skalnym otaczających cię klifów. Zróżnicowane, piękne kolory głębokiego na milę Wielkiego Kanionu to widok, który warto zobaczyć. Zejdź i wyląduj 3500 stóp poniżej krawędzi, gdzie będziesz cieszyć się tajemniczością i wspaniałością Wielkiego Kanionu z ekskluzywnego miejsca lądowania zaledwie 300 stóp nad potężną rzeką Kolorado. Spędzając 20 minut na dnie kanionu, podziwiaj zapierające dech w piersiach krajobrazy i nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu, aby udokumentować to niezapomniane przeżycie. Zakończ wycieczkę 10-minutowym lotem powrotnym przez ściany kanionu na lotnisko West Rim.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

10. Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

Odkryj Park Narodowy Wielkiego Kanionu o złotej godzinie, kiedy ożywa dzięki uderzającym kolorom, niesamowitym cieniom i poruszającemu się światłu. Przyjrzyj się wielokolorowym warstwom skał na pokładzie byłego wojskowego humvee, dostosowanym tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Podążaj za swoim profesjonalnym przewodnikiem i odkryj najbardziej inspirujące punkty widokowe i punkty widokowe na południowej krawędzi. Posłuchaj historii i faktów na temat Wielkiego Kanionu, w tym jego powstania, historii i starożytnych mieszkańców. Po każdym punkcie widokowym lub punkcie widokowym zapewnij sobie wystarczająco dużo czasu na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Ostatnim punktem widokowym podczas tej wycieczki jest zachód słońca i podziwianie dramatycznych zmian kolorów, gdy słońce chowa się za horyzontem. Wycieczki odbywają się po utwardzonych drogach publicznych; w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu nie można poruszać się po drogach terenowych

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wielki Kanion

Najciekawsze atrakcje

Wielki Kanion: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 137
Sortuj wg::
Strona 1 z 9

Niezwykłe doznania

Wielki Kanion: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Wielki Kanion

Wielki Kanion: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wielki Kanion? Kliknij tutaj.

Wielki Kanion: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 8740 opinii

Dołączyłem do trasy od 2:30. Pogoda nie dopisała tego dnia, ale widziałem zakola podków i antylopy. Niestety potem w Wielkim Kanionie padało, ale pogoda w górach bardzo się zmienia, więc uczestnicy wycieczki elastycznie wybierali lokalizację, a ja widziałem bardzo ładny widok bez zmoknięcia. ! To była też wycieczka, która sprawiła, że chciałem pojechać w inne miejsca w słoneczny dzień ☆ Co dwie godziny była przerwa na łazienkę, więc było bardzo wygodnie! Byliśmy tam jedynymi Japończykami, ale wśród personelu byli Japończycy, którzy byli mili i sprawiali, że czułem się swobodnie.

Fantastyczny przewodnik z ogromną wiedzą. Bezpieczny i wygodny samochód, kierowcy się zmieniali. Kameralna grupa, łatwo było liczyć aby nikt nie został na trasie. Myślę, że jeśli kiedyś będę miała okazję to z pewnością skorzystam z Waszych wycieczek! Tylko w opisie miejsca spotkania mogłoby być napisane, że auto będzie czekało na parkingu podziemnym. WYdaje mi się, że takiej informacji nie było i pierwsze kroki skierowałam do głównego wejścia hotelu Bellagio w Las Vegas a potem zapytałam obsługę hotelu gdzie mogę szukać kierowcy na wycieczki.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana i bezpieczna . Nasza przewodnik była Leyla - śmieszna kobieta z dobra wiedza. Kanion jest pięknym miejscem i opłaca się tu przyjechać . Z Skywalk nie brałam udziału i była to moim zdaniem dobra decyzja . 20 dolarów za atrakcje na której nie można zrobić zdjęć i stoi się godzinę - to nieopłacalne . Obok od razu jest piękny widok a dalsze punkty widokowe w parku są równie piękne . Warto zrobić te wycieczkę jako zorganizowana .

Jazda jest oczywiście bardzo długa, ale wizyta w kanionie na pewno jest tego warta! Dodatkowy przystanek w Hooer Damm byłby świetny, ponieważ jest po drodze i jest również imponujący. Jest wystarczająco dużo jedzenia, aby nie głodować, ale powinieneś spakować własne napoje i coś do jedzenia.

Piękne widoki ale niestety większość wycieczki to podróż i tak naprawdę jest to tylko próbka parków zajmująca może 15% czasu całej wycieczki.