Wielka Synagoga w Budapeszcie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wielka Synagoga w Budapeszcie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wielka Synagoga w Budapeszcie? Kliknij tutaj.

Wielka Synagoga w Budapeszcie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2667 opinii

Synagoga to fantastyczny historyczny obiekt do odwiedzenia, największy w Europie. Bardzo interesujące poznać kulturę żydowską i sposób życia. Łatwe rezerwowanie online i korzystanie z wydrukowanych biletów bez żadnych problemów. Przewodniki są częste, jeśli chcesz chodzić w grupie. Zdecydowaliśmy się rozejrzeć we własnym tempie. Muzeum jest bardzo interesujące, a Drzewo życia jest piękne. Warto odwiedzić.

Bilet - szybko i sprawnie

Przede wszystkim warto zwiedzić Synagogę, robi duże wrażenie. Polecam zakup biletu do Synagogi online, omijamy ogromną kolejkę przed kasą. Na stronie istnieje informacja o wydruku biletu, ale nie jest on konieczny. My weszliśmy z biletem w telefonie i nie było problemu. Bilet zakupiliśmy w ciągu 5 min. przed samym wejściem.

Przewodnicy są bardzo pouczający, a trasa dość interesująca. Są fragmenty historii, które są niezwykle smutne, ale są niezbędne do poznania i zrozumienia. Bardzo zaskakująca wizyta, która jest zarówno piękna (wnętrze tej nietradycyjnej synagogi), jak i skłania do refleksji nad nieludzkością człowieka wobec człowieka.

Piękne miejsce, robi wrażenie ogromem i ,,ukłonem" w stronę historii narodu żydowskiego.

Przewodnik ciekawie opowoadal również o judaizmie.