Bez kolejki: Przejażdżka Wiedeńskim Diabelskim Młynem

Bez kolejki: Przejażdżka Wiedeńskim Diabelskim Młynem

Od $14,53 za osobę

Jeżeli nie było Cię na Wiedeńskim Diabelskim Młynie, nie było Cię, tak naprawdę w Wiedniu. Ciesz się tym wiedeńskim doświadczeniem z wyjątkowym widok na miasto znajdującym się na liście UNESCO.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj piękne widoki na Wiedeń z wysokości około 65 metrów
 • Odkryj ikonę stolicy Austrii i słynny symbol parku Prater
 • Zobacz Wiedeń i okolice, między innymi Las Wiedeński, Dunaj, Morawskie Pole i Kotlinę Panońską
Pełny opis
Skorzystaj z przejażdżki Wiedeńskim Diabelskim Młynem, ikoną stolicy Austrii i symbolem parku Prater. Ta imponująca konstrukcja to z pewnością, jedna z tych atrakcji w Wiedniu, którą trzeba zobaczyć. Przejażdżka Diabelskim Młynem jest tak ważna jak wizyta w pałacu Schönbrunn, katedrze św. Stefana czy Hiszpańskiej Dworskiej Szkole Jazdy Konnej. Przejażdżka na tej fascynującej karuzeli dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i pięknych widoków na miasto. To swoista atrakcja kulturowa i architektoniczna, dla każdego kto odwiedza Wiedeń: mówi się, że jeżeli nie przejechałeś się Diabelskim Młynem i nie zobaczyłeś miasta z lotu ptaka, nie było Cię w Wiedniu. Diabelski Młyn kręci się z prędkością 2,7 kilometra na godzinę, całkowity obrót koła trwa jedynie 4 minuty (gdy nie zatrzymuje się, aby pasażerowie mogli wsiąść lub wysiąść). W większości przypadków, przejażdżka trwa od 12 do 15 minut, podczas których możesz podziwiać widoki na miasto i okolice. Możesz na przykład zobaczyć Las Wiedeński, Dunaj, Morawskie Pole oraz Kotlinę Panońską. Miejsce to ma do zaoferowania o wiele więcej. Możesz zarezerwować miejsce na konferencje, imprezy firmowe czy romantyczną przejażdżkę dla dwojga w luksusowych wagonikach. Możesz też obejrzeć nowo powstałą wystawę Panorama, gdzie zobaczysz retrospekcje historii Wiednia i opowieści z ostatnich 2000 lat miasta. Zwiedzający mogą też obejrzeć z bliska dawny Wiedeń w replikach wagoników diabelskiego młyna.
Wliczone w cenę
 • 1 przejazd Wiedeńskim Diabelskim Młynem bez kolejki.
 • Odbiór i transport powrotny
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne
 • Należy okazać jeden z następujących dokumentów: dowód otrzymania pełnego szczepienia, dowód otrzymania pierwszej dawki szczepienia sprzed co najmniej 22 dni, dowód przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godzin przed rozpoczęciem atrakcji lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego nie więcej niż 48 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Wiedeński Diabelski Młyn (Wiener Riesenrad) Prater 90 1020 Wiedeń Dojazd samochodem: Od strony południowej: Południowa autostrada A2 – południowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno – zjazd Handelskai/Messezentrum od strony wschodniej: połudiowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno Zjazd Handelskai/Messezentrum od strony zachowniej: Zachodnia autostrada A1 do Knoten Steinhäusl Obwodnica A21 do Knoten Vösendorf Połudiowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno Zjazd Handelskai/Messezentrum od strony południowej: Autostrada A22 do zjadu Reichsbrücke – po Reichsbrücke skręć w lewo na pierwszych światłach w kierunku Vorgartenstraße, przejeżdzając Ausstellungsstraße Transport publiczny: U-Bahn: U1, U2 – „Praterstern” S-Bahn: S1-S3, S7, S15 Wien Nord Tramwaj O, 5 Autobus 80A

Otwórz w Google Maps ⟶
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 / 5

na podstawie 1217 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,3/5
Sortuj wg

Sortuj wg

Było w porządku. Widok zdecydowanie nie był tym, czego się spodziewałem. Myślę, że miałem wyższe oczekiwania. Widać było głównie mały plac pod diabelskim młynem. Reszta miasta była widoczna, ale nie zajęła centralnego miejsca, tak jak myślałem. Ale było fajnie. (restauracja obok to CRAP. Kelnerzy dosłownie oszaleli, opuszczając to miejsce i niczego nie przynosząc. Wściekali się, gdy przypominali im o przyniesieniu widelca, mimo że miejsce było puste).

Czytaj dalej

9 stycznia 2020

Bardzo dobre widoki na Wiedeń.

Nie tak duży jak London Eye i tylko około 15 minut w jednym obrocie. Było około 11 rano, kiedy pojechaliśmy na przejażdżkę, ze względu na ograniczenia czasowe i niezbyt zajęty. Gdyby było później, a więcej klientów, z autokarami zatrzymującymi się dłużej, zajęłoby to więcej czasu. Powiedziawszy, że łatwo uzyskać natychmiastowy dostęp za pomocą wstępnie zarezerwowanych karnetów (zalecane), jeśli wybierzesz późnym popołudniem lub wieczorem. Personel uprzejmy i pomocny. Przystanek tramwajowy znajduje się zaledwie kilkaset metrów od parku.

Czytaj dalej

18 października 2019

Przyjemne doświadczenie

Łatwy do znalezienia po drugiej stronie podziemnej stacji metra, pośród pięknego parku rozrywki, zeskanował przejazdy w maszynie przy wejściu i wędrował po pięknym pokazie powozów z miniaturowymi rekwizytami w każdym z nich. Nie było tłoczno, więc byliśmy w kolejce tylko przez kilka minut, wagony były ciepłe w środku, więc nie trzeba było się ubierać, ponieważ są zamknięte, było to cudownie ekscytujące doświadczenie i nie czułem żadnego ruchu z kierownicy . Muszę powiedzieć, że boję się wysokości, ale absolutnie nie ma się czego bać, ponieważ porusza się powoli i przypomina jazdę samochodem

Czytaj dalej

10 września 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 41837