1. Austria
  2. Wiedeń
  3. Prater

Bez kolejki: Przejażdżka Wiedeńskim Diabelskim Młynem

Numer identyfikacyjny produktu: 41837
Zobacz galerię
Jeżeli nie było Cię na Wiedeńskim Diabelskim Młynie, nie było Cię, tak naprawdę w Wiedniu. Ciesz się tym wiedeńskim doświadczeniem z wyjątkowym widok na miasto znajdującym się na liście UNESCO.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Ważność 1 dzień
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
  • Podziwiaj piękne widoki na Wiedeń z wysokości około 65 metrów
  • Odkryj ikonę stolicy Austrii i słynny symbol parku Prater
  • Zobacz Wiedeń i okolice, między innymi Las Wiedeński, Dunaj, Morawskie Pole i Kotlinę Panońską
Pełny opis
Skorzystaj z przejażdżki Wiedeńskim Diabelskim Młynem, ikoną stolicy Austrii i symbolem parku Prater. Ta imponująca konstrukcja to z pewnością, jedna z tych atrakcji w Wiedniu, którą trzeba zobaczyć. Przejażdżka Diabelskim Młynem jest tak ważna jak wizyta w pałacu Schönbrunn, katedrze św. Stefana czy Hiszpańskiej Dworskiej Szkole Jazdy Konnej.

Przejażdżka na tej fascynującej karuzeli dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i pięknych widoków na miasto. To swoista atrakcja kulturowa i architektoniczna, dla każdego kto odwiedza Wiedeń: mówi się, że jeżeli nie przejechałeś się Diabelskim Młynem i nie zobaczyłeś miasta z lotu ptaka, nie było Cię w Wiedniu.

Diabelski Młyn kręci się z prędkością 2,7 kilometra na godzinę, całkowity obrót koła trwa jedynie 4 minuty (gdy nie zatrzymuje się, aby pasażerowie mogli wsiąść lub wysiąść). W większości przypadków, przejażdżka trwa od 12 do 15 minut, podczas których możesz podziwiać widoki na miasto i okolice. Możesz na przykład zobaczyć Las Wiedeński, Dunaj, Morawskie Pole oraz Kotlinę Panońską.

Miejsce to ma do zaoferowania o wiele więcej. Możesz zarezerwować miejsce na konferencje, imprezy firmowe czy romantyczną przejażdżkę dla dwojga w luksusowych wagonikach. Możesz też obejrzeć nowo powstałą wystawę Panorama, gdzie zobaczysz retrospekcje historii Wiednia i opowieści z ostatnich 2000 lat miasta. Zwiedzający mogą też obejrzeć z bliska dawny Wiedeń w replikach wagoników diabelskiego młyna.
Wliczone w cenę
  • 1 przejazd Wiedeńskim Diabelskim Młynem bez kolejki.
Niewliczone w cenę
  • Odbiór i transport powrotny

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Wiedeński Diabelski Młyn (Wiener Riesenrad) Prater 90 1020 Wiedeń Dojazd samochodem: Od strony południowej: Południowa autostrada A2 – południowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno – zjazd Handelskai/Messezentrum od strony wschodniej: połudiowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno Zjazd Handelskai/Messezentrum od strony zachowniej: Zachodnia autostrada A1 do Knoten Steinhäusl Obwodnica A21 do Knoten Vösendorf Połudiowo-wschodnia droga ekspresowa A23 w kierunku Praga/Brno Zjazd Handelskai/Messezentrum od strony południowej: Autostrada A22 do zjadu Reichsbrücke – po Reichsbrücke skręć w lewo na pierwszych światłach w kierunku Vorgartenstraße, przejeżdzając Ausstellungsstraße Transport publiczny: U-Bahn: U1, U2 – „Praterstern” S-Bahn: S1-S3, S7, S15 Wien Nord Tramwaj O, 5 Autobus 80A

Otwórz w Google Maps ⟶

Od 54,35 zł za osobę

Opinie klientów
Ogólna ocena
4,2 / 5
na podstawie 1201 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
4,3/5
Organizacja
4,3/5
Jakość/cena
3,9/5
Bezpieczeństwo
4,6/5

Organizator:

Wiener Riesenrad

Numer identyfikacyjny produktu: 41837