Wybierz daty

Wiedeński Dom Mozarta

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Wiedeński Dom Mozarta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeński Dom Mozarta? Kliknij tutaj.

Wiedeński Dom Mozarta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3273 opinii

Koncert muzyki klasycznej był naprawdę piękny! Wybraliśmy go na zakończenie naszej wizyty w Wiedniu. Znajdujący się za katedrą św. Szczepana Dom Mozarta był łatwy do znalezienia i bardzo łatwy dojazd środkami transportu publicznego. Organizacja była bez zarzutu. Na początku marynarkę można było powiesić w szatni przed salą koncertową. Sala koncertowa była małym pięknym pokojem z wielkimi obrazami na ścianach. Akustyka była doskonała. Czterech muzyków naprawdę przyczyniło się do tego, że w niektórych miejscach naprawdę dostało się gęsiej skórki. Były idealnie dopasowane i można było zauważyć, że lubią tworzyć muzykę :-), co było bardzo miłe dla oka. To było zabawne - ani za krótkie, ani za długie. W międzyczasie była dziesięciominutowa przerwa, podczas której można było kupić drinka w foyer. Tylko krzesła były trochę niewygodne, ale czasami można to znieść. Polecam każdemu, kto odwiedza Wiedeń!

Świetnie się bawiliśmy, spędziliśmy tam 2 godziny i nawet nasza 7 letnia córka wyszła zachwycona! Audioprzewodnik, wersja dla dorosłych lub wcześniej, jest idealny dla całej rodziny. Bardzo wzruszające było oglądanie pism Mozarta, a animacja na magicznym flecie jest bardzo udana. Sklep prezentuje dobre niespodzianki, takie jak playmobil Mozart i piękne pozytywki. Kaczki do kąpieli Mozarta, bardzo zabawne, aby przywieźć je jako prezent, można znaleźć wszędzie w Wiedniu, a gdzie indziej są tańsze.

Koncert w Domu Mozarta to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika muzyki klasycznej. Pokój jest mały i przytulny. Organizatorzy przy wejściu byli bardzo zrelaksowani i przyjaźni. Po około 45 minutach nastąpiła krótka przerwa, na której można było kupić napoje, wino musujące, wodę i sok pomarańczowy. Moim zdaniem przerwa nie powinna była być konieczna.

Ciekawe. Przewodnik głosowy dostarcza wielu informacji, ale każdy numer może być długi, aby był wyczerpujący. Poświęć co najmniej 45 minut do godziny, aby to wszystko wykorzystać

Nice place, audioguides in 13 languages are very helpful in visiting the museum