Wybierz daty
Wiedeń

związane z duchami i wampirami

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu związane z duchami i wampirami w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu związane z duchami i wampirami jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu związane z duchami i wampirami w: Wiedeń obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 opinii

Tak wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Wiedniu, że czuliśmy, że tak naprawdę nie wiemy od czego zacząć. Mieliśmy tylko kilka dni. Znalazłem tę wycieczkę i pomyślałem, że może to być dobry sposób na zwiedzanie miasta. Proces przebiegał sprawnie ... właśnie zapłaciłem pieniądze (wyjątkowo rozsądne w porównaniu do takich autobusów typu open top itp.) Pobrałem aplikację i ruszyliśmy. Wędrowaliśmy po ulicach, jeśli Wiedeń rozwiązuje wskazówki i w ogóle zachwyca się, kiedy będzie można je zobaczyć. Historia Augustyna była zarówno pouczająca, jak i zabawna. Miałem cudowny przystanek w starej kawiarni w Vienese, gdzie zadzwonili do nas sławni ludzie ... niczego nie zdradzając. Piękny sposób na zwiedzanie miasta na piechotę z dodatkową radością rozwiązywania problemów po drodze.

Bardzo polecam tę wycieczkę. Jesteś niezależny, ale nie zagubiony, instrukcje są bardzo jasne i masz szansę odkryć fajne miejsca. Sugerowałbym rozpoczęcie od pierwszej części dnia; historia prowadzi do uroczych zakątków Wiednia i zabytków. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby spacerować po ulicach, robić zdjęcia, zatrzymać się na kawę lub lunch i odwiedzić pobliskie atrakcje. Pod koniec dnia będziesz chciał więcej. :)

Gra jest dobrze zbadana, a fabuła jest ciekawa. Naprawdę czujemy atmosferę średniowiecza wśród bardzo nowoczesnego miasta. Najlepsze jest odkrycie tych bardzo starych i popularnych stron, których zrobienie tego na własną rękę zajęłoby więcej czasu, ponieważ podróżowałem do tych miejsc bez korzystania z map Google. Oprócz zbierania ciekawostek wypiliśmy też kawę w Café Frauenhuber.

Bardzo ciekawe i dobrze udokumentowane legendy Wiednia!

Bardzo ciekawe i dobrze udokumentowane legendy Wiednia! To był mój pierwszy raz na nocnej trasie i przerósł moje oczekiwania. Poznasz stare miasto z innej perspektywy, opartej na mitach i lękach antycznych społeczeństw europejskich, skontrastowanych z najnowszymi badaniami historycznymi i naukowymi.

Upewnij się, że pozostawiłeś wystarczająco dużo światła dziennego, aby zakończyć, ponieważ może to być prawie niemożliwe przy słabym oświetleniu lub ciemnej nocy, nawet przy dobrze oświetlonych ulicach, punktach orientacyjnych i obszarach