Wybierz daty
Wiedeń

wycieczki po dzielnicach miasta

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Wiedeń

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Wiedeń obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 542 opinii

Bilety Get your Gide należy wymienić na bilety w kasie biletowej na górze. Aby to zrobić, przejdź przez mały mostek do kasy biletowej. Niestety nie ma tam żadnego znaku, więc trafiłem tam przypadkiem i miałem szczęście, to była właściwa droga. Powinieneś być tam pół godziny wcześniej. Kolejka oczekujących może być bardzo długa. Podobała nam się wycieczka łodzią. W sam raz na cały czas. Podróż pod prąd trwała prawie dwa razy dłużej niż droga powrotna. Na statku można było zamówić napoje i jedzenie. Nie musiałeś go wcześniej rezerwować. Nie mogę powiedzieć, jak smakuje sznycel, mieliśmy tylko drinki, widziałem go 2 stoliki dalej. Aperol nie jest zalecany, nie smakował dobrze. To rodzaj gotowej mieszanki. Zrobiłbym wycieczkę łodzią ponownie. Stosunek jakości do ceny jest właściwy.

Od odbioru po transport powrotny cała podróż była doskonała. Przewodnik i kierowca byli bardzo profesjonalni. Przewodnik miał bardzo szczegółową wiedzę na temat historii tego obszaru. Jedyny niewielki komentarz, który chciałbym napisać w autobusie, to to, że byłoby wspaniale, gdyby były jakieś punkty ładowania USB, ponieważ mój telefon spadł bardzo nisko i byłoby strasznie, gdybym przegapił robienie tylu zdjęć, ile bym chciał . Po powrocie do Wiednia na moim telefonie pozostała bateria 1%. Jest to jednak tylko spostrzeżenie, a nie krytyka i w żaden sposób nie odwróciło uwagi od naszej fantastycznej podróży.

Mimo że było mglisto z lekkim deszczem, wycieczka po Wachau była świetna. Nasz francuski przewodnik zrobił świetną robotę, ucząc nas o winie z tego austriackiego regionu. Melk Abby i miasto, a także restauracja na lunch były również wspaniałą częścią wycieczki. Gorąco polecam!

Nadaje się również dla dzieci kiga. Zamówiliśmy sznycel, który był w sam raz na wycieczkę na lunch.

Bardzo spokojny spacer po kanale na kieliszek białego wina