Wiedeń
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki po dzielnicach miasta: Popularne w kategorii Wiedeń

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 542 opinii

Mój mąż i ja byliśmy pierwszą grupą naszego przewodnika, którą miał Ernst od czasu Covid, i nie mogę wystarczająco nachwalić tego człowieka! Odebrał nas z naszego hotelu i jak tylko wyszliśmy, zaczął nam tłumaczyć piękny i historyczny Wiedeń. Jest niezwykle kompetentny, przyjazny i sprawia, że od razu czujesz, że jesteś rodziną, a on z przyjemnością wyjaśnia ci swój dom. Widzieliśmy tak wiele miejsc w 1. dzielnicy, tak wiele się nauczyliśmy i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni z naszego doświadczenia. Dziękuję Ernst za wycieczkę w pierwszej klasie!!

Świetnie się bawiłem z Saszą. Pierwszy raz na takiej trasie i muszę powiedzieć, że nie mogę polecić więcej. Była bardzo dobrze poinformowana o historii Wiednia i głównych zabytków, z ciekawymi historiami o każdym miejscu, do którego poszliśmy. Dostaliśmy świetne rekomendacje od Sashy, gdzie jest dobre na jedzenie / kawę / miejsca, które trzeba zobaczyć. Świetny sposób na rozpoczęcie naszej podróży!

Mieliśmy naprawdę świetną trasę z panem Auingerem! Prowadził nas przez wiele tajemniczych zaułków i do pięknych, ukrytych miejsc. To niewiarygodne, ile wie o historii Wiednia. I to niewiarygodne, jak mało wiedzieliśmy jako Dolni Austriacy. : D Naprawdę nam się podobało i na pewno będziemy polecać tę wycieczkę! Dziękuję Ci.

Nadaje się również dla dzieci kiga. Zamówiliśmy sznycel, który był w sam raz na wycieczkę na lunch.

Bardzo fajna wycieczka w małej grupie. Dziękuję, Wolfgang!