Wybierz daty
Wiedeń

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Wiedeń

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki jednodniowe w: Wiedeń obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2900 opinii

Bardzo dobrze zorganizowana, wycieczka autobusowa jest bardzo dobra, ponieważ ma przystanek w środku około 40 minut, w Hallstatt wycieczka łodzią była piękna, a potem jest czas wolny na spacer po okolicy i kupowanie pamiątek! Radzę zabrać ze sobą jedzenie, w kwietniu wiele restauracji było zamkniętych, a ceny w tej okolicy są bardzo zawyżone. Powiedziałbym, że koniecznie trzeba wjechać na kolejkę linową, aby zobaczyć widok z góry! Nie do pominięcia! Wszystko mi się podobało!

Doświadczenie jest wspaniałe, a katamaran bardzo wygodny! Jedynym punktem było to, że kupiłem dwa bilety i w drodze powrotnej dostaliśmy osobne miejsca! To nie było miłe i zmiana miejsca 10 euro! Mieliśmy szczęście, że katamaran nie był zatłoczony, więc mogliśmy usiąść razem!

To była fajna wycieczka, bardzo zorganizowana, ale informacje na temat rezerwacji są błędne. Przystanek w Schloss Orth już się nie odbywa, co jest trochę rozczarowujące. Poza tym Halstatt jest niesamowity.

Jest to 13-godzinna wycieczka, podczas której spędzasz dużo czasu w autobusie, ale moim zdaniem warto, ponieważ Hallstatt jest piękna, wycieczka, której nie można przegapić

Warto odbyć wycieczkę, jest to wymarzone miejsce, a czas, który nam dają, wystarczy, aby się nim cieszyć.