Wiedeń
wycieczki Hop-On Hop-Off

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 639 opinii

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

Podróżowałem z mamą i ciocią. Dlatego, aby uniknąć dużo chodzenia, ta BigBus Tour była dla nich najbardziej odpowiednia. Podobało im się przebywanie w autobusie podczas przyjemnego zwiedzania miasta! To była absolutnie świetna opcja podróżowania z osobami starszymi.

Świetny stosunek jakości do ceny. Naprawdę podobała mi się wycieczka, wysiadałem tak często, jak było to wymagane. Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Użyjemy go ponownie.

Wycieczka autobusem, której towarzyszą informacje ze słuchawek, zawiera wiele sugestii dotyczących dalszych własnych działań. Do tego idealnie nadaje się wiedeńska sieć metra!

Najlepszy sposób na zwiedzenie miasta. Zatrzymuje się przy ciekawych atrakcjach, które możesz odwiedzić, a następnie wrócić, aby przejść do następnej