Wycieczki całodniowe z: Wiedeń

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 2900 opinii

Podróż była magiczna, a doświadczenie doskonałe. Przewodnik był bardzo oryginalny w swoich wyjaśnieniach i strategicznie oprowadził nas, abyśmy mogli wyciągnąć z tego jak najwięcej. Pomógł nawet wprowadzić nastrój, umieszczając w autobusie austriacką muzykę oprócz wycieczki z przewodnikiem. Ogólnie obsługa była dobra, ale byłoby wspaniale, gdyby autobus musiał ładować telefony komórkowe.

Tak się cieszę, że dołączyliśmy do tej wycieczki i mogliśmy zobaczyć uroczą dolinę Wachau i inne atrakcje, takie jak malownicze, ciche miasta Krems, Durnstein i Melk. Harmonogram był na czas i w sam raz dla nas. Thomas, nasz przewodnik, wykonał wspaniałą robotę, wyjaśniając historię Austrii od kontekstu monarchii po religię i wszystko inne pomiędzy. Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy.

Magiczne miejsca i bardzo charakterystyczne zabytki i ludzie !!! Odwiedziliśmy miasto ze śniegiem i zapiera dech w piersiach !!!

Przewodnik był zabawny i bardzo pouczający. Długa podróż z pięknymi widokami i pięknymi miejscami .. Bardzo dobry kierowca

wspaniały dzień, trochę długa podróż, ale przerwy były bardzo dobrze zorganizowane, przewodnik bardzo przyjazny.