Więcej zdjęć

Od 282,31 zł za osobę

Wycieczka rowerowa po Wachau Naddunajskiej Dolinie Wina

Numer identyfikacyjny produktu: 10239
Najważniejsze informacje
Czas trwania
9.5 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Jedź rowerem przez Dolinę Wachau
 • Odwiedź rodzinne winiarnie i miejscową spółdzielnię winiarską
 • Posłuchaj opowieści przewodnika o fascynującej miejscowej historii i kulturze
 • Zwiedź Dürnstein, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, wespnij się na ruiny zamku, gdzie kiedyś więziono Ryszarda Lwie Serce
 • Ostudź się w Dunaju
Wycieczka w skrócie
Spróbuj pysznych austriackich win na całodniowej wycieczce po Dolinie Wachau. Odkryj jedno z najznakomitszych regionów winiarskich Austrii pedałując po dobrze utwardzonych ścieżkach.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj najpiękniejszą część Doliny Wachau podczas całodniowej wycieczki rowerowej z testowaniem wina w najpiękniejszej dolinie Austrii, okrzykniętej Najlepszym Historycznym Celem na świecie w 2008.
Spędź wspaniały dzień popijąc wino, na spacerze i przejażdżce rowerowej po najsłynniejszym regionie produkcji wina w kraju.

Słynące na całym świecie z jakości białego wina, zapierające dech w piersiach wsie, Dolina Wachau jest idealnym miejscem do spędzenia dnia z dala od zgiełku miasta. Dojedź pociągiem a potem wsiądź na rower i zwiedzaj okolicę z profesjonalnym przewodnikiem. Odetchnij świeżym wiejskim powietrzem podczas przejażdżki po historycznych miasteczkach, uroczych wsiach wśród widowiskowej scenerii.

Zatrzymując się w lokalnych winnicach skosztujesz wytrawnego owocowego wina oraz innych przysmaków, takich jak likiery czy dżemy z wyrabiane z moreli rosnących w dolinie. W czasie wolnym zwiedź średniowieczne miasteczko Dürnstein - znaną atrakcję Wachau - gdzie w zamku więziono swego czasu Ryszarda Lwie Serce. Możesz też popływać w Dunaju, zjeść lunch w lokalnej tawernie - tradycyjnej rodzinnej restauracji. Po zakończeniu wycieczki udaj się pociągiem w relaksującą podróż z powrotem do Wiednia.

Rowerowa wycieczka po Dolinie Wachau jest doskonałym wyborem dla tych, którzy mają ochotę spróbować unikatowych win, to mieszanka zabawy, przejażdżki rowerowej w otoczeniu zapierającej dech w piersiach scenerii.
Wliczone w cenę
 • Transport z Wiednia
 • opłaty za degustację we wszystkich winiarniach
 • Profesjonalny przewodnik
 • Wypożyczalnia rowerów, kasków i peleryn przeciwdeszczowych
Niewliczone w cenę
 • Lunch w lokalnej restauracji - około 9.80 EUR za osobę
 • Napiwki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Franz Josef Kai 45, 1010 Wiedeń (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Wycieczka odbywa się niezależnie od pogody. Peleryny przeciwdeszczowe są zapewnione.

Lunch w lokalnej restauracji dostępny jest za dodatkową opłątą 9.80 EUR, płatne przewodnikowi na dzień przed wycieczką. Dostępne są również inne opcje lunchów - o szczegóły zapytaj przewodnika

Trasa rowerowa ma koło 14 mil (25 km). Nie jest to intensywna jazda, dlatego dostępna jest dla osób w każdym wieku. Podczas wycieczki robimy przystanki, więc nie jeździsz bez przerwy przez cały dzień. Najdłuższy dystans bez zatrzymywania to 30 minut - w zależności od kierunku wiatru.

Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 62)

Organizator:

Vienna Explorer

Numer identyfikacyjny produktu: 10239