Wiedeń
winnice i degustacja win

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu winnice i degustacja win w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu winnice i degustacja win jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 544 opinii

To bardzo zabawna trasa z mieszanką różnych lokalnych doświadczeń. Marco był fantastycznym przewodnikiem! Podróż do Melk poszła szybko, a zwiedzanie opactwa było bardzo fajne. Po przyjemnym obiedzie udał się do Doliny Wachau, gdzie dowiedzieliśmy się ogromnej ilości informacji o jednym z najlepszych regionów winiarskich na świecie. Próbki wina były bardzo dobre. Pamiętaj o jedzeniu przed degustacją, ponieważ leje są liberalne! Podczas degustacji odbyła się wizyta na starym mieście znanym z moreli. Wysoce polecany!

Niesamowite, zapierające dech w piersiach, pyszne!

Bardzo podobała nam się nasza wycieczka rowerowa do doliny Wachau! Thomas był doskonałym przewodnikiem i bardzo dobrze poinformowany i doskonały w opiece nad naszą grupą! Wina były doskonałe, a sceneria była piękna. Jedyną sugestią byłoby, aby firma zapewniła inny przewodnik, który zajmie się plecami lub pomoże utrzymać wszystkich razem i pomóc w problemach z rowerem?

To była przyjemna i interesująca trasa. Nie można pominąć opactwa w Melk. Widok jesienią jest po prostu piękny. Trasa była przyjemna również głównie dzięki naszemu przewodnikowi Marco, który ma wiele do podzielenia się i stworzył szczęśliwe i przyjazne środowisko wśród uczestników wycieczki.

Mimo że było mglisto z lekkim deszczem, wycieczka po Wachau była świetna. Nasz francuski przewodnik zrobił świetną robotę, ucząc nas o winie z tego austriackiego regionu. Melk Abby i miasto, a także restauracja na lunch były również wspaniałą częścią wycieczki. Gorąco polecam!

Świetnie się bawiliśmy zwiedzając dolinę Wachau dzięki naszemu niesamowitemu przewodnikowi, Adnan! Wszystko przebiegło bezproblemowo i była to opłacalna wycieczka poza miasto. Wysoce zalecane!