Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Wiedeń: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj

Organizator atrakcji: Vienna Sightseeing Tours

Wiedeń: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj

Organizator atrakcji: Vienna Sightseeing Tours

Od 150,52 zł za osobę

Zwiedź Wiedeń we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnych przystankach albo zostań w autobusie i przejedź przez miasto. Zobacz wspaniały pałac Schönbrunn, Operę Wiedeńską, Hilton i dużo więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, turecki, chiński, czeski, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, japoński, arabski, portugalski, rumuński, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz najważniejsze zabytki Wiednia w krótkim czasie
 • Wsiadaj i wysiadaj kiedy chcesz - masz mnóstwo przystanków do wyboru!
 • Dopasuj wycieczkę do siebie
 • Wybierz spośród różnych tras – każda z innym tematem przewodnim
Pełny opis

Wskocz do autobusu i zwiedzaj Wiedeń, jak chcesz. Ten bilet z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach umożliwia wsiadanie i wysiadanie z autobusu tak często, jak chcesz, dzięki czemu możesz zwiedzać wszystkie zabytki we własnym tempie. Alternatywnie możesz po prostu usiąść i cieszyć się wycieczką po mieście z ciekawym i pouczającym komentarzem. Wybierz jedną z 3 tras, z których każda prowadzi do innej części Wiednia. Zobacz Operę Narodową, Kunsthistorisches Museum (Muzeum Historii Sztuki), Heldenplatz (Plac Bohaterów), Parlament, Burgtheater i wspaniały hotel Hilton. Albo udaj się do pałacu Schönbrunn i Belwederu przed wizytą w muzeum KunstHausWien lub UNO City – wybór należy do Ciebie! Twoja wycieczka oferuje 3 różne trasy autobusowe, które można dowolnie łączyć:

Szlak czerwony

Podziwiaj zabytki wzdłuż obwodnicy, takie jak Opera Narodowa, Pałac Hofburg, Parlament i Burgtheater. Przystanki: Opera Narodowa – Muzeum Historii Sztuki/Plac Bohaterów – Burgtheater/Ratusz – Uniwersytet – Muzeum Zygmunta Freuda – Kościół Wotywny – Linie na lotnisko w Wiedniu – DDSG City Cruises – MAK – Park miejski – Pomnik Straussa – Opera Narodowa Autobusy przyjeżdżają co 60 minut poniedziałki - niedziele, 9:30-16:30

Trasa żółta

Odkryj słynny pałac Schönbrunn, Schwarzenberg Platz i Belweder. Przystanki: Opera Narodowa - Pałac Schönbrunn - Dworzec Główny - Belweder - Dolny Belweder - Opera Narodowa Autobusy przyjeżdżają co 60 minut Poniedziałki - Niedziele, 10:00-16:30 Podróż z Opery Narodowej do Pałacu Schönbrunn trwa około 25 minut.

Trasa niebieska:

Odwiedź słynną "strefę Prater", gdzie możesz zapoznać się ze wszystkimi arcydziełami Muzeum Sztuki Stosowanej, Muzeum Sztuk Pięknych, a nawet Kunsthaus/Hundertwasser Museum. W Stadtpark można spotkać się z największym austriackim kompozytorem Johannem Straussem. Przystanki: Opera Narodowa – Teatr Narodowy/Ratusz – Schwedenplatz – Hundertwasser – Prater/Giant Diabelski Młyn – Wieża Dunaju – Stary Dunaj – Uno City – Dworzec kolejowy – Muzeum Zbrodni – DDSG Rejsy miejskie – – Muzeum Sztuki Stosowanej – Park Miejski – Pomnik Straussa - Opera Narodowa Autobusy przyjeżdżają co 90 minut poniedziałki - niedziele, 10:30 – 14:45 Twój bilet obejmuje również samodzielną pieszą wycieczkę z aplikacją, aby odkryć muzyczne dziedzictwo miasta. Przemierzaj miasto we własnym tempie i zapoznaj się z najważniejszymi salami muzycznymi Wiednia. Zobacz Wiedeńską Operę Narodową, pomnik Beethovena, Wiedeński Dom Koncertowy, Dom Muzyki i Muzeum Beethovena. Odbierz słuchawki i mapę z centrum serwisowego lokalnego partnera i postępuj zgodnie z instrukcjami aplikacji QuietVox Guiding App, aby podróżować od wzroku do wzroku. Na każdym przystanku zeskanujesz kody QR, aby dowiedzieć się o nich więcej.

Wliczone w cenę
 • bilet na hop-on hop-off na 24, 48 lub 72 godziny (zgodnie z zarezerwowaną opcją)
 • Dostęp do 3 linii autobusowych
 • Wi-Fi we wszystkich autobusach
 • Komentarz audio w 16 językach
 • kanał z komentarzami dla dzieci w języku niemieckim i angielskim
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem z aplikacją
 • Opłaty za wstęp do atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Poszukaj żółtych autobusów i oznakowania z napisem „Wiedeńskie wycieczki krajoznawcze” i pokaż swój kupon przedstawicielowi, aby otrzymać bilet. Wsiadaj i wysiadaj na dowolnym przystanku na linii czerwonej, żółtej i niebieskiej. Lista przystanków i adresy są dostępne pod następującym linkiem: https://www.viennasightseeing.at/hop-on-hop-off Przewiń w dół strony internetowej i kliknij „adresy stacji”

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Palenie tytoniu

Co trzeba wiedzieć

 • Audioprzewodniki są dostępne w 16 językach: niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, rumuńskim, czeskim, węgierskim, tureckim, greckim, rosyjskim, japońskim, chińskim i arabskim.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 805 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Trasy autobusowe są w porządku i piękne do zobaczenia. Niestety zawsze było pełne, zwłaszcza na trasie zielonej. Hop on, hop off to fajna koncepcja, ponieważ to Ty decydujesz, które zabytki chcesz zobaczyć z bliska. Połączenia są również zwykle co pół godziny lub częściej, więc możesz łatwo dostosować swój harmonogram. W sumie miłe doświadczenie.

Czytaj dalej

31 grudnia 2019

To była nasza pierwsza podróż do Wiednia, więc autobus Hop-on Hop wyruszył w kierunku zaspokojenia naszych potrzeb. Nie sądzę jednak, aby był to szczególnie dobry stosunek jakości do ceny. Wiedząc, co teraz wiem, skorzystam z wiedeńskiego systemu transportu publicznego, a nie z usług wsiadania i wysiadania podczas naszej następnej podróży.

Czytaj dalej

15 września 2019

Świetna okazja do poznania najlepszych miejsc w Wiedniu w 2 dni

Całkowicie zadowolony ze wszystkiego. Bez problemu wymienili voucher na bilety na autobus wycieczkowy w pobliżu przystanku przy Operze. Z 20% zniżką (przy której zakupiono ten kupon), te bilety kosztują 22 euro zamiast 28 euro, co jest całkiem miłe)) Ten operator ma 5 linii autobusowych, które możesz powoli obejść pierwszego dnia i, jeśli masz nie mam czasu na załatwienie wszystkiego, także w pierwszej połowie drugiego dnia – pozwalają na to bilety na 24 godziny.

Czytaj dalej

18 września 2018

Numer identyfikacyjny produktu: 7663