Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Wiedeń: Wycieczka po mieście Big Bus Hop-On Hop-Off z opcją rejsu

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Wiedeń: Wycieczka po mieście Big Bus Hop-On Hop-Off z opcją rejsu

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Od 114,67 zł za osobę

Odkryj imperialny urok Wiednia i nowoczesną architekturę podczas wycieczki hop-on hop-off Big Bus. Wybierz między wycieczką pieszą z przewodnikiem lub z przewodnikiem i rejsem po Dunaju.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1 godz. - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, hebrajski, arabski, koreański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj atrakcje zabytkowego i nowoczesnego Wiednia podczas wycieczki na czerwonej trasie
 • Wybierz trasę niebieską, aby zobaczyć Belweder i pałac Schönnbrun
 • Poznaj fascynującą historię Wiednia podczas samodzielnej wycieczki pieszej
 • Zobacz najważniejsze atrakcje miasta, w tym bulwar Ringstraße, pałac Hofburg i Operę Wiedeńską
 • Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki podczas rejsu po Dunaju dzięki biletowi Deluxe
Pełny opis

Zobacz historyczne i współczesne atrakcje Wiednia podczas wycieczki autobusem wycieczkowym typu hop-on hop-off z komentarzem audio. Wybierz karnet 24-godzinny, 48-godzinny lub 72-godzinny, aby dopasować go do swojego harmonogramu. Wszystkie bilety obejmują wycieczkę pieszą z przewodnikiem z opcjonalną wycieczką pieszą z przewodnikiem lub rejs po Dunaju. Zobacz niektóre z zabytków „Starego Wiednia”, w tym Operę, Dzielnicę Muzeów, Pałac Hofburg, Parlament, Ratusz i Kanał Dunaju. Wyjedź poza centrum miasta obok parku rozrywki Prater do „nowoczesnego Wiednia”, z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Wiednia, miasto UNO i wyspę Dunaj na czerwonym szlaku. Zaczynając od centrum miasta, odkryj słynne wiedeńskie pałace na Niebieskim Szlaku. Miń pałac Hofburg, a następnie wyjedź z miasta do pałacu Schönbrunn i Belwederu. Zobacz podmiejskie obszary Wiednia, ekspresjonistyczny punkt orientacyjny Hundertwasserhaus i „Nowy nowoczesny” Hauptbahnhof. Dzięki biletowi Classic możesz skorzystać z 24-godzinnego wstępu na wycieczkę autobusem turystycznym, aby zobaczyć najlepsze atrakcje Wiednia w ciągu jednego dnia. Skorzystaj z samodzielnej pieszej wycieczki audio, aby dowiedzieć się więcej o mieście we własnym tempie. Kupując 48-godzinny bilet Premium, dołącz do pieszej wycieczki po Wiedniu po Wiedniu z licencjonowanym przewodnikiem, który poprowadzi Cię przez deptak Starego Miasta w Wiedniu. Dowiedz się więcej o fascynującej historii imperialnej dzięki wszechstronnemu wglądowi w niektóre z najbardziej znanych budynków. Wybierz opcję 72-godzinnego biletu Deluxe, aby cieszyć się malowniczym rejsem po Dunaju. Wieczorem zyskaj inną perspektywę na miasto dzięki dostępowi do Panoramicznej Nocnej Wycieczki Autobusowej z przewodnikiem na żywo. Podziwiaj migoczące światła miasta, aby zakończyć jeden dzień zwiedzania austriackiej stolicy.

Wliczone w cenę
 • 24-, 48- lub 72-godzinna wycieczka hop-on hop-off (w zależności od wybranej opcji)
 • Komentarz audio na pokładzie
 • Samodzielna wycieczka piesza z audioprzewodnikiem
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem (z biletem premium lub deluxe)
 • Rejs po Dunaju (z biletem deluxe)
 • Nocna wycieczka autobusowa z przewodnikiem (z biletem deluxe)
 • Śledzenie autobusów na żywo
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Panoramiczna wycieczka autobusem nocnym z opcją biletu Deluxe zapewnia przewodnik mówiący po angielsku na żywo i komentarz audio dostępny w 13 językach
 • Pobierz bezpłatną aplikację Big Bus, aby śledzić autobusy na żywo, przeglądać lokalizacje przystanków i nie tylko
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1436 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Gorąco polecam wzięcie pełnego pakietu, wycieczkę autobusową z audioprzewodnikiem w wielu językach oraz rejs po Dunaju. Bilet umożliwi Ci korzystanie z 3 różnych tras autobusowych do wyboru lub wszystkich razem przez trzy dni. Mieliśmy tylko jeden dzień, ale to wystarczyło i nie żałujemy. Dla turystów, którzy nie mają nieograniczonego czasu i są nieaktywni fizycznie – po prostu wyjątkowo słuszna decyzja. Audioprzewodnik w autobusie w języku angielskim, rosyjskim, hebrajskim i wielu innych językach. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Wiedniu i Austrii, przejechaliśmy przez najciekawsze miejsca. Szczególnie podobało nam się pływanie wzdłuż kanału Dunaju. Niezapomnianie. Wierzymy, że jeśli jesteś w Wiedniu chociaż jeden dzień - spędź 5-6 godzin, a będziesz miał niezapomniane wrażenia i zdjęcia.

Czytaj dalej

15 sierpnia 2022

Miałem obie wycieczki, czerwoną i niebieską, a najbardziej podobała nam się niebieska trasa. Było niesamowicie gorąco, a autobusy absolutnie nie są do tego stworzone, byłoby miło, gdyby mogli coś z tym zrobić, abyś mógł cieszyć się ciepłą pogodą. Na trasie niebieskiej mieliśmy kolejny autobus z większą przestrzenią, nam się podobało.

13 sierpnia 2022

Wir hatten nicht viel Ziet, die Stadt kennenzulernen, również haben wir das Deluxe - Ticket genommen. Wir hatten damit schon gute Erfahrungen w Budapeszcie und Rom gemacht und haben uns auch hier bestätigt gesehen. Überall hinkommen und auszusteigen, wo man mehr Zeit verbringen möchtedies ist einfach eine tolle Möglichkeit. Die Abendfahrt wäre zeitlich ins "Dunkle" zu verschieben, wäre noch einmal ein ganz anderer Blick auf die Stadt, dennoch ta die Fahrt abseits der täglichen Route Spass gemacht. Wirklich enttäuscht waren wir von der includierten Bootsfahrt - da gab es nun wirklich nicht soviel zu sehen, ausser viel Industriegelände. Dennoch - wir haben ein frühlingshaftes und zauberhaftes Wien erlebt - wir kommen wieder.

Czytaj dalej

3 czerwca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 42556