Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Wiedeń: autobus wskakuj/wyskakuj, wycieczka piesza i rejs

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Wiedeń: autobus wskakuj/wyskakuj, wycieczka piesza i rejs

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Od 147,99 zł za osobę

Odkryj imperialny urok Wiednia i nowoczesną architekturę podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj. Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem lub bez przewodnika, a także na rejs po Dunaju, w zależności od wybranego biletu.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, hebrajski, arabski, koreański, koreański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj zabytki Starego i współczesnego Wiednia na czerwonym szlaku
 • Wybierz niebieską trasę, aby odwiedzić Belweder i Pałac Schönnbrun
 • Dowiedz się o fascynującej historii Wiednia podczas wycieczki pieszej z przewodnikiem
 • Zobacz atrakcje miasta, takie jak Ring Street, Pałac Hofburg i Wiedeńska Opera Narodowa
 • Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Dunaj podczas rejsu po rzece z biletem Deluxe
Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Zobacz historyczne i współczesne atrakcje Wiednia podczas wycieczki autobusem wycieczkowym typu hop-on hop-off z komentarzem audio. Wybierz karnet 24-godzinny, 48-godzinny lub 72-godzinny, aby dopasować go do swojego harmonogramu. Wszystkie bilety obejmują wycieczkę pieszą z przewodnikiem z opcjonalną wycieczką pieszą z przewodnikiem lub rejs po Dunaju.

Szlak czerwony

Zobacz niektóre z zabytków „Starego Wiednia”, w tym Operę, Dzielnicę Muzeów, Pałac Hofburg, Parlament, Ratusz i Kanał Dunaju. Wyjedź poza centrum miasta obok parku rozrywki Prater do „nowoczesnego Wiednia”, z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Wiednia, miasto UNO i wyspę Dunaj.

Trasa niebieska

Zaczynając od centrum miasta, odkryj słynne wiedeńskie pałace na niebieskiej trasie. Miń pałac Hofburg, a następnie wyjedź z miasta do pałacu Schönbrunn i Belwederu. Zobacz podmiejskie obszary Wiednia, ekspresjonistyczny punkt orientacyjny Hundertwasserhaus i „New Modern” Hauptbahnhof.

Bilet klasyczny: 24-godzinna wycieczka autobusem Hop-on Hop-off i piesza wycieczka z przewodnikiem

Dzięki biletowi Classic możesz skorzystać z 24-godzinnego dostępu do wycieczki autobusowej, aby zobaczyć najlepsze atrakcje Wiednia w ciągu jednego dnia. Skorzystaj z samodzielnej pieszej wycieczki audio, aby dowiedzieć się więcej o mieście we własnym tempie.

Bilet premium: 48-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off Piesza wycieczka z własnym przewodnikiem i wycieczka piesza z przewodnikiem na żywo

Kupując 48-godzinny bilet Premium, dołącz do pieszej wycieczki po Wiedniu po Wiedniu z licencjonowanym przewodnikiem, który poprowadzi Cię przez deptak Starego Miasta w Wiedniu. Dowiedz się więcej o fascynującej historii imperialnej dzięki wszechstronnemu wglądowi w niektóre z najbardziej znanych budynków.

Bilet Deluxe: 72-godzinna wycieczka autobusem Hop-on Hop-off, piesza wycieczka z własnym przewodnikiem, piesza wycieczka z przewodnikiem na żywo, rejs po Dunaju i panoramiczna nocna wycieczka autobusowa

Wybierz opcję 72-godzinnego biletu Deluxe, aby cieszyć się malowniczym rejsem po Dunaju. Wieczorem zyskaj inne spojrzenie na miasto dzięki dostępowi do Panoramicznej Nocnej Wycieczki Autobusowej z przewodnikiem na żywo. Podziwiaj migoczące światła miasta, aby zakończyć jeden dzień zwiedzania austriackiej stolicy.

Wliczone w cenę
 • 24, 48 lub 72 godziny dostępu wskakuj/wyskakuj (w zależności od wybranej opcji)
 • Komentarz audio na pokładzie
 • Piesza wycieczka audio z przewodnikiem
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem (z biletem premium lub deluxe)
 • Rejs po Dunaju (z biletem Deluxe)
 • Nocna wycieczka autobusowa z przewodnikiem (z biletem Deluxe)
 • Śledzenie autobusów na żywo
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Jedzenie i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Trasa niebieska: pierwszy autobus o godz. 9.30, ostatni autobus o godz. 17.30
 • Trasa czerwona: pierwszy autobus o godz. 9.45, ostatni autobus o godz. 17.45
 • Nocna wycieczka autobusowa (bilet Deluxe) obejmuje przewodnika mówiącego po angielsku oraz nagrany komentarz dostępny w 13 językach.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1209 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

Czytaj dalej

7 lutego 2020

Wycieczka Big Bus jest dobra, ale czasami autobus zatrzymuje się zbyt długo na przystankach. Również Wiedeń ma dużo turystów przez cały rok, więc czasami musisz spędzić dużo czasu na przystankach, aby wsiąść do pustego autobusu, szczególnie w pobliżu Opery. Upewnij się również, że dobrze zaplanujesz autobus, gdy wybierasz się do pałaców poza bezpośrednimi granicami miasta.

Czytaj dalej

4 stycznia 2020

Bardzo fajna wycieczka na zwiedzanie. Mielismy malo czasu, bo byliśmy przelotem w Wiedniu, ale na pewno skorzystamy z tej formy zwiedzania, jak przyjedziemy odpoczywać w tym mieście. Dzieciom się spodobało, aczkolwiek trochę marudziły, że nie ma tlumaczenia na Polski. Robiliśmy więc z mężem za tlumaczy. Minus to problemy ze znalezieniem przystanków.

Czytaj dalej

18 lipca 2018

Numer identyfikacyjny produktu: 42556