Bilet wstępu

Wiedeń: Trening Hiszpańskiej Szkoły Jazdy Konnej

Wiedeń: Trening Hiszpańskiej Szkoły Jazdy Konnej

Od 73,67 zł za osobę

Odwiedź Hiszpańską Dworską Szkołę Jazdy Konnej i zobacz treningi ogierów lipicańskich i ich jeźdźców. Podczas porannych zajęć zobaczysz ćwiczenia wykonywane przez szare źrebaki oraz w pełni wyszkolone ogiery zwane „białymi gwiazdami”.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj wielowiekowe tradycje Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy Konnej
 • Zobacz, jak przebiega wieloletni proces szkolenia ogierów lipicańskich i ich jeźdźców
 • Obejrzyj poranny trening przy akompaniamencie muzyki klasycznej
 • Zobacz różne rodzaje ćwiczeń – proste i relaksujące lub zorientowanie na doskonalenie wykonywanych podczas pokazów figur
Pełny opis
Zwiedź Hiszpańską Szkołę Jazdy w Wiedniu i obejrzyj konie podczas ich treningu na tle wspaniałej scenerii barokowej Zimowej Akademii Jazdy. Dzięki temu poznasz tajniki wieloletniego treningu koni lipicańskich i ich jeźdźców. Poranny trening odbywa się przy akompaniamencie wiedeńskiej muzyki klasycznej. Jego częścią są ćwiczenia relaksacyjne, a także zajęcia rozwijające pożądane partie mięśniowe i doskonalące figury, które wykonywane są podczas pokazów. Figury zaliczane do tzw. „szkoły nad ziemią”, takie jak „lewada”, „kurbeta” czy „kapriola”, z których słynie Hiszpańska Dworska Szkoła Jazdy Konnej w Wiedniu, nie są wykonywane regularnie podczas treningów porannych, ale od czasu do czasu można je zobaczyć. Pod kierunkiem swoich jeźdźców białe ogiery lipicańskie niemal codziennie powtarzają różne rodzaje chodów. Głównym celem treningu porannego jest utrzymanie koni w dobrej kondycji i zdrowiu, jak również rozbudowa konkretnych partii mięśniowych, niezbędnych podczas wykonywania ćwiczeń „szkoły nad ziemią”.
Wliczone w cenę
 • Bilet na trening w Hiszpańskiej Szkole Jazdy
 • Odbiór i transport powrotny
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy wypełnić formularz dotyczący podróży
 • Należy okazać jeden z następujących dokumentów: dowód otrzymania pełnego szczepienia, dowód otrzymania pierwszej dawki szczepienia sprzed co najmniej 22 dni, dowód przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godzin przed rozpoczęciem atrakcji lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego nie więcej niż 48 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Ze względu na pomiary Covid-19 przy wejściu obowiązują czasy oczekiwania. Zaleca się przybycie 45 minut przed programem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Aparaty fotograficzne
 • Nagrywanie wideo

Co trzeba wiedzieć

 • Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 na jednej ławce może siedzieć 1–4 gości.
 • Wstęp dla dzieci w wieku 3-6 lat (muszą siedzieć na kolanach osoby dorosłej!) jest bezpłatny. Dzieciom w wieku 6-12 lat przysługuje wstęp ze zniżką. Wstęp z dziećmi w wieku poniżej 3 lat jest wzbroniony.
 • Fotografowanie i nagrywanie występu jest zabronione.
 • Program występu może ulec zmianie.
 • Miejsca dla wózków inwalidzkich są dostępne w ograniczonej ilości, dlatego należy je wcześniej zarezerwować na piśmie. Koniecznie skontaktuj się z GetYourGuide lub zaznacz podczas dokonywania rezerwacji (w odpowiednim polu), że chcesz zarezerwować miejsce dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Aby uniknąć kolejki po bilety, wymień swój kupon dzień wcześniej w kasie przy wejściu przy Michaelerplatz (czynna do godz. 16.00). Możesz także stanąć w kolejce w dniu wycieczki i wtedy wymienić kupon na bilet.
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,9 /5

na podstawie 2006 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,6/5
 • Jakość usług
  3,9/5
 • Organizacja
  3,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Jeśli kupiłeś bilety online ... możesz ominąć długą linię, która blokuje wejście ... ale nadal musisz wymienić kupon online na bilet, gdy przeciskasz się przez ludzi w drzwiach i jesteśmy w stanie wejść Kasa biletowa. Bilet każe pozostać przez 20 minut .. jak zmieniają się co 20-30 minut ... zostaliśmy 1,5 godziny i byliśmy pod wrażeniem, jak różne konie wykonały całkiem różne ćwiczenia ... więc opłaca się zostać dłużej

Czytaj dalej

6 stycznia 2020

Możesz z łatwością spędzić tam godzinę lub dłużej, ponieważ konie są fascynujące do oglądania i dowiadujesz się o treningu oraz o tym, ile czasu zajmuje nauczenie jeźdźców i koni. Jeśli masz kupon, który należy wymienić na bilet, zostaw na to dużo czasu lub zrób to dzień wcześniej, ponieważ musisz stać w kolejce, aby wymienić kupon, a następnie ponownie ustaw się w kolejce, aby wziąć udział w wydarzeniu z biletem. To nie była dobra część dnia.

Czytaj dalej

22 grudnia 2019

Wspaniałe chwile, nie tylko dla fanów jezdziectwa.

Przepiękna ujeżdżalnia, przepiękne konie, i przy odrobinie szczęścia można zobaczyć w treningu kilka bardziej spektakularnych figur. Wstęp od godz. 10 do 12, trening jednej grupy trwa 20 min, po zakończeniu wyświetlany jest na telebimie krótki film o lipicanach i wjeżdża kolejna tura koni do treningu. Ujeżdżalnia ma dwa poziomy, można swobodnie przemieszczać się z góry na dół szukając dogodnego miejsca do oglądania. Zakaz fotografowania i filmowania.

Czytaj dalej

20 lutego 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 42136