Wycieczka z przewodnikiem

Pałac i ogrody Schönbrunn z przewodnikiem i bez kolejki

Pałac i ogrody Schönbrunn z przewodnikiem i bez kolejki

Od 172,40 zł za osobę

Omiń długie kolejki do wejścia i zwiedź pałac Schönbrunn oraz jego piękne ogrody. Zobacz wspaniałe wnętrza pałacu i poznaj jego fascynującą historię podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem.

Informacja o wycieczce

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
niemiecki, angielski

Atrakcja z serii Originals

W skrócie
 • Zwiedź wiedeński pałac Schönbrunn i jego cudowne ogrody
 • Poznaj historię pałacu i wysłuchaj ciekawych opowieści licencjonowanego przewodnika
 • Zachwyć się Wielką Galerią o długości 40 metrów oraz Salą Ceremonialną
 • Dowiedz się, jak wyglądało życie rodziny królewskiej Habsburgów i cesarzowej Sissi
 • Omiń długie kolejki do wejścia i spędź więcej czasu w bujnych, zielonych ogrodach
Pełny opis
Odwiedź pałac i ogrody Schönbrunn, korzystając z szybkiego wstępu do wnętrza tego wiedeńskiego klejnotu podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje bilety wstępu bez kolejki. Podążaj za licencjonowanym przewodnikiem po pełnych przepychu wnętrzach, poznaj historię rodziny Habsburgów i zwiedź ozdobne ogrody pałacowe. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed pałacem i wysłuchaj pouczającego wprowadzenia na temat historii tego królewskiego kompleksu. Otrzymaj nowoczesne urządzenie audio, dzięki któremu zawsze będziesz wyraźnie słyszeć komentarz przewodnika. Skorzystaj z biletów wstępu priorytetowego i wejdź do pałacu bez zbędnego czekania. Zachwyć się wspaniałym wejściem i rozpocznij spacer z przewodnikiem po 22 salach słynnego austriackiego pałacu. Odwiedź 40-metrową Wielką Galerię i Salę Ceremonialną oraz przespaceruj się po wystawnych salach i zajrzyj do prywatnych komnat, aby przekonać się, jak żyła dynastia Habsburgów. Posłuchaj ciekawych opowieści o dawnych królach, które z typowym wiedeńskim humorem opowie Ci Twój sympatyczny przewodnik. Poznaj nie tylko fascynującą historię rodziny królewskiej Habsburgów i słynnej cesarzowej Sissi, ale także dowiedz się, jak pałac zmieniał się w czasach współczesnych i gdzie mieszkają obecnie potomkowie królów. Po zakończeniu zwiedzania możesz we własnym tempie przejść się po ogrodach i zobaczyć glorietę na szczycie wzgórza, z którego rozciąga się widok na wiedeńskie lasy.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do pałacu Schönbrunn i ogrodów
 • Licencjonowany przewodnik
 • Urządzenie audio ze słuchawkami, aby lepiej słyszeć przewodnika
 • Transport do pałacu
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • W przypadku GetYourGuide Originals wprowadzone zostały dodatkowe środki ochrony zdrowia i bezpieczeństwa
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód pierwszego szczepienia podanego co najmniej 22 dni temu, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji.
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać dowód pełnego szczepienia albo dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wszyscy uczestnicy w wieku 6–12 lat muszą okazać dowód pełnego szczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji albo negatywny wynik testu antygenowego wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

• Fontanna Ehrenhof przed pałacem Schönbrunn • Wypatruj przewodnika ubranego w strój z logo GetYourGuide i trzymającego zielony parasol. • Bądź w miejscu zbiórki 15 minut przed ustaloną godziną rozpoczęcia wycieczki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ta wycieczka może się odbyć wyłącznie z przewodnikiem.
 • Otrzymasz nowoczesne urządzenie audio ze słuchawkami do słuchania przewodnika, ale możesz również przynieść własne słuchawki (muszą mieć wtyczkę 3,5 mm).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 338 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Mieliśmy dziś rano fantastyczną wycieczkę z Eduardem. Z dużą rozwagą, wdziękiem i ogromną wiedzą merytoryczną pozwolił nam spojrzeć na historię Pałacu Schönbrunn w zupełnie innym świetle, niż to często przedstawia się światu zewnętrznemu. Dlatego możemy polecić tę wycieczkę, szczególnie z Eduardem jako przewodnikiem. Drogi Eduardzie, jeszcze raz dziękuję za dzisiejszy poranek.

Czytaj dalej

29 lipca 2021

Znakomita wycieczka z wspaniałą Panią Przewodnik z ogromną wiedzą historyczną, pasją i radością zdobytą w wyniku 31 lat pracy. Zwiedziliśmy sale pałacowe zapoznając się z historią dynastii Habsburgów w monarchii Austro-Węgier w słoneczny i upalny ,sierpniowy dzień. Nastepnie widzieliśmy przepych królewskich ogrodów, fontann i rzeżb. Dla chętnych był czas na Muzeum Pałacowych Karet- osobno płatne. Jesteśmy zachwyceni i polecamy wszystkim od 7 lat do 100 !!!

Czytaj dalej

12 sierpnia 2020

Pałac i tereny były niesamowite. Nasza przewodniczka dała świetne tło przed wycieczką i była skarbnicą wiedzy, gdy oprowadzała nas przez każdy pokój. Następnie odbył się piękny spacer po ogrodach, które były pełne jesiennych kolorów i architektonicznych niespodzianek. Spędziliśmy dobrze czas.

7 listopada 2021

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 397843