Bilet wstępu

Wiedeń: koncert muzyki klasycznej w Domu Mozarta

Organizator atrakcji: Konzerte im Mozarthaus KG

Wiedeń: koncert muzyki klasycznej w Domu Mozarta

Organizator atrakcji: Konzerte im Mozarthaus KG
Prawie wyprzedane

Od 277,88 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Weź udział w poruszającym koncercie w pierwszym domu Mozarta w Wiedniu z biletami wstępu na ten występ Mozart Ensemble Vienna. Daj się oczarować wiedeńskiej muzyce klasycznej w Mozarthaus.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Posłuchaj muzyki skomponowanej przez Mozarta w pomieszczeniu, w którym kiedyś grał
 • Posłuchaj muzyki na żywo z bliska, zapewniając sobie niezapomniane wrażenia
 • Zobacz piękne i ekspresyjne freski w Sali Terrena, które ilustrują sceny mitologiczne i bogatą ornamentykę
 • Posłuchaj najlepszych utworów klasycznej muzyki wiedeńskiej w wykonaniu Mozart Ensemble Vienna
Pełny opis

Zobacz Mozart Ensemble Vienna i ciesz się poruszającym i niezapomnianym koncertem w pierwszym domu Mozarta w Wiedniu, Mozarthaus. Posłuchaj muzyki z wiedeńskiego okresu klasycznego, w tym Mozarta, Haydna, Schuberta, Beethovena i innych.

Wejdź do zabytkowego centrum Wiednia, w pobliżu katedry św. Szczepana i Hofburga, i wejdź do Sali Terrena w Mozarthaus Vienna. Zbudowany jako część klasztoru Niemieckiego Zakonu Rycerskiego w drugiej połowie XII wieku, zobacz wyrafinowaną architekturę i ozdobne freski Sala Terrena.

Pójdź śladami Wolfganga Amadeusza Mozarta, który mieszkał w klasztorze w 1781 r., i posłuchaj jego symfonii, w których grał. Doświadcz wiedeńskiej muzyki klasycznej w autentycznej scenerii i pozwól, by noc dryfowała w czasie występu Mozart Ensemble Vienna.

Wliczone w cenę
 • Bilet na koncert
 • Szatnia

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce koncertu znajduje się 150 m od katedry św. Stefana. Wejdź w bramę przy kościele zakonu krzyżackiego (Deutschordenskirche), gdzie znajduje się również stojak z plakatem koncertów w Domu Mozarta.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 465 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,5/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Koncert muzyki klasycznej był naprawdę piękny! Wybraliśmy go na zakończenie naszej wizyty w Wiedniu. Znajdujący się za katedrą św. Szczepana Dom Mozarta był łatwy do znalezienia i bardzo łatwy dojazd środkami transportu publicznego. Organizacja była bez zarzutu. Na początku marynarkę można było powiesić w szatni przed salą koncertową. Sala koncertowa była małym pięknym pokojem z wielkimi obrazami na ścianach. Akustyka była doskonała. Czterech muzyków naprawdę przyczyniło się do tego, że w niektórych miejscach naprawdę dostało się gęsiej skórki. Były idealnie dopasowane i można było zauważyć, że lubią tworzyć muzykę :-), co było bardzo miłe dla oka. To było zabawne - ani za krótkie, ani za długie. W międzyczasie była dziesięciominutowa przerwa, podczas której można było kupić drinka w foyer. Tylko krzesła były trochę niewygodne, ale czasami można to znieść. Polecam każdemu, kto odwiedza Wiedeń!

  Czytaj dalej

  13 lutego 2022

  Koncert w Domu Mozarta to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika muzyki klasycznej. Pokój jest mały i przytulny. Organizatorzy przy wejściu byli bardzo zrelaksowani i przyjaźni. Po około 45 minutach nastąpiła krótka przerwa, na której można było kupić napoje, wino musujące, wodę i sok pomarańczowy. Moim zdaniem przerwa nie powinna była być konieczna.

  Czytaj dalej

  9 stycznia 2022

  To było fantastyczne doświadczenie. Byłem podekscytowany oglądaniem koncertu muzyki Mozarta w pokoju, w którym kiedyś grał, iw domu, w którym kiedyś (na krótko) mieszkał. W końcu jednak to kwartet mnie powalił. Grali więcej niż tylko Mozarta, mistrzowsko przebijając się przez wielu wielkich - Bacha i Schuberta, żeby wymienić tylko kilku. Każdy z muzyków był mistrzem na swoim instrumencie i występował z synchronią i pasją. Naprawdę nie chciałem, żeby to się skończyło. Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek opuszczał to doświadczenie niezadowolony! Gorąco polecam.

  Czytaj dalej

  20 września 2021

  Numer identyfikacyjny produktu: 339221