Karta miejska

Wiedeń: Karta miejska – komunikacja i zniżki na atrakcje

Organizator atrakcji: DocLX Travel Events GmbH

Wiedeń: Karta miejska – komunikacja i zniżki na atrakcje

Organizator atrakcji: DocLX Travel Events GmbH

Od 80,22 zł za osobę

Zwiedź Wiedeń, korzystając bez ograniczeń z metra, tramwajów, pociągów i autobusów. Poruszaj się po mieście szybko i łatwo. Ciesz się niezliczonymi zniżkami m.in. na terenie popularnych atrakcji oraz w muzeach i sklepach.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj ze wspaniałych zniżek w rezydencji Hofburg, pałacu Schönbrunn i w innych miejscach
 • Korzystaj bezpłatnie z komunikacji miejskiej w Wiedniu (z wyłączeniem przejazdów na lotnisko)
 • Uzyskaj łatwy dostęp do wiedeńskiej karty miejskiej w Google Play i App Store
 • Uzyskaj dostęp do wszystkich szczegółów i zniżek w aplikacji „ivie” – cyfrowym przewodniku po Wiedniu
Pełny opis

Z Vienna City Card możesz udać się w dowolne miejsce w pięknej stolicy Austrii. Po aktywacji będziesz mieć 24, 48 lub 72 godziny na zwiedzanie całego miasta z bezpłatnym i nieograniczonym dostępem do transportu publicznego, w tym metra, tramwajów, pociągów regionalnych, autobusów i autobusów nocnych (strefa 100). Ciesz się niezliczonymi korzyściami w muzeach i zabytkach, wystawach, teatrach, koncertach, sklepach, 20% zniżki na konsumpcję w każdej z uczestniczących restauracji i wiele więcej przez cały pobyt (maks. 7 dni). Zaoszczędź do 50% dzięki zniżkom. Jeśli podróżujesz z rodziną, masz szczęście, ponieważ jedno dziecko w wieku poniżej 15 lat podróżuje bezpłatnie z każdym posiadaczem karty miejskiej. Zobacz aplikację "ivie - Twój osobisty przewodnik po mieście", aby uzyskać pełne informacje o wszystkich zniżkach, które możesz uzyskać za pomocą swojej karty. Pobierz ivie, wprowadź swój 8-cyfrowy kod, aby aktywować i zachować cyfrową kartę Vienna City Card.

Wliczone w cenę
 • Bezpłatne przejazdy wiedeńską komunikacją publiczną przez 24, 48 lub 72 godziny
 • Zniżki i oferty specjalne w wielu muzeach, atrakcjach, teatrach, salach koncertowych, sklepach i restauracjach
 • Transport z i na lotnisko

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Nie ma miejsca spotkań, w którym można wymienić kupon, ponieważ możesz to zrobić na telefonie.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci
 • Maseczka ochronna lub inny rodzaj nakrycia twarzy

Co trzeba wiedzieć

 • Każda wiedeńska karta miejska obejmuje bezpłatne przejazdy środkami transportu publicznego dla jej posiadacza i 1 dziecka poniżej 15. roku życia (wymagany jest dowód tożsamości). W przypadku dzieci zapytaj o ceny za wstęp w muzeach, atrakcjach i zabytkach
 • Każdą wiedeńską kartą miejską (Vienna City Card) i korzyściami płynącymi z jej posiadania możesz cieszyć się przez cały okres trwania Twojego pobytu (maksymalnie 7 dni)
 • Korzystanie z komunikacji miejskiej należy rozpocząć w ciągu tych 7 dni
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 2835 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Karta Vienna City Card w formacie cyfrowym jest bardzo wygodna, szczególnie w przypadku korzystania z transportu i dla tych, którzy nie mogą łatwo wypłacić fizycznej karty. Niestety procedura wykupu w moim przypadku nie była prosta, ponieważ przechodząc ze wskazanego w instrukcji linku trafia się na stronę niemiecką, a zmiana na angielską wiąże się z resetem danych, a co za tym idzie czasowym zablokowaniem kodu. Polecam najpierw wejść na stronę Vienna City Card, przełączyć się na żądany język, a na końcu zrealizować kod. Po wykonaniu tej czynności procedura kończy się prostotą. Jak zwykle oceń jego wygodę na podstawie planu podróży, który zamierzasz pokonać i miejsc, które chcesz odwiedzić, ponieważ w niektórych zniżka jest prawie znikoma.

Czytaj dalej

3 stycznia 2023

Bardzo wygodnie było móc jeździć dowolnym rodzajem transportu, tj. metrem, trolejbusem lub autobusem Hop On-Hop Off, ale nie byliśmy świadomi, że Hop On-Hop Off kończy się tuż po 16:00 i utknęliśmy na rynku Rathausplatz i musiałem szukać taksówki z powrotem do naszego hotelu z powodu marszu protestacyjnego blokującego ulice wokół rynku i policji blokującej iz bardzo obolałymi kolanami (powód zakupu) było to bardzo trudne doświadczenie. Sugerowałbym odnotowanie granicznych godzin dostępnych środków transportu. Ale wycieczki Hop On były bardzo pouczające i podobały nam się przejażdżki, które odbyliśmy, czyste i przyjemne oraz zaoszczędzone pieniądze.

Czytaj dalej

29 grudnia 2022

Karta Vienna City Card uprawniająca do korzystania z transportu publicznego i zniżek jest opłacalna, jeśli 1. często korzystasz z transportu publicznego i 2. lubisz chodzić do muzeów. Przy poszczególnych atrakcjach są zwykle zniżki dla seniorów, które stanowią więcej niż zniżki z VCC. W niektórych przypadkach istnieją tylko minimalne korzyści, które w sumie się opłacają.

Czytaj dalej

27 listopada 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 4305