Bilet wstępu

Wiedeń: Bilety wstępu do górnego lub dolnego Belwederu

Wiedeń: Bilety wstępu do górnego lub dolnego Belwederu

Od 65,38 zł za osobę

Odwiedź muzeum Belvedere Vienna i jego niesamowite barokowe miejsca, Upper Belvedere na Kiss & Permanent Collection Klimta lub Lower Belvedere na wystawy czasowe.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź wiedeński Belweder – obiekt z listy światowego dziedzictwa UNESCO
 • Podziwiaj największą na świecie kolekcję dzieł Klimta, która znajduje się w Górnym Belwederze
 • Zobacz rozmaite dzieła sztuki, w tym obrazy, rzeźby i gotyckie ołtarze skrzydłowe
 • Poznaj jedną z najpiękniejszych budowli barokowych w Europie
 • Zobacz zabytkową Galerię Marmurową i kaplicę pałacową
Pełny opis
Belweder w Wiedniu jest jednym z wiodących muzeów na świecie. Jego słynna kolekcja sztuki obejmuje dzieła od średniowiecza po współczesność. Unikalny kompleks, z dwoma pałacami Górnego i Dolnego Belwederu oraz rozległymi ogrodami, jest jednym z najwspanialszych barokowych cudów architektonicznych na świecie. Najważniejsze to największa na świecie kolekcja obrazów Gustava Klimta, a także wybitne dzieła z okresów wiedeńskiego biedermeieru, austriackiego baroku, Wiednia około 1900 roku i francuskiego impresjonizmu. Teraz, po raz pierwszy od dziesięcioleci, muzeum po raz kolejny będzie gościć specjalne wystawy na dużą skalę, które można podziwiać podczas wizyty. W XVIII wieku austriacki generał książę Eugeniusz Sabaudzki zlecił budowę kompleksu znanemu architektowi barokowemu Johannowi Lukasowi von Hildebrandtowi. Po śmierci księcia Eugeniusza cesarzowa Maria Teresa przejęła cały kompleks i przekształciła Górny Belweder w miejsce ekspozycji kolekcji cesarskich – czyniąc z niego jedno z pierwszych muzeów publicznych na świecie. Dolny Belweder, dawniej rezydencja księcia Eugeniusza, jest domem dla znakomitych wystaw. Barokowe ogrody Belwederu należą do najpiękniejszych na świecie. Główny ogród znajduje się pomiędzy Dolnym a Górnym Belwederem i rozciąga się na trzech dużych tarasach. W parku Belvedere znajduje się również Ogród Botaniczny i najstarszy ogród alpejski w Europie.
Wliczone w cenę
 • Wejście do Upper Belvedere (Klimt's Kiss & Permanent Collection) lub Lower Belvedere (wystawy czasowe)
 • Jedzenie i napoje
 • Transport
 • Przewodnik audio
 • Przewodnik wycieczki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Posiłki i napoje
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Punktem spotkania jest wstęp
 • Nie ma przewodnika
 • Uprzejmie informujemy, że przed wystawą „Schau!” zostaną zakończone liczne prace remontowe! który zostanie otwarty 22.3.2023
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1264 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Osoba stojąca przy wejściu frontowym nie wiedziała, że nie powinniśmy czekać w kolejce i najpierw odesłać nas do biletów, potem czekać do kolejki, aż mu to wyjaśnię... a on w końcu otworzy nam drugie wejście przejść.... straciliśmy godzinę przez jego ignorancję. Uważam, że tak powinny wyglądać usługi biletowe, to bardzo ważne.

10 stycznia 2023

Naprawdę podobała nam się architektura i obrazy. to było wspaniałe. Zdecydowanie polecam kupowanie biletów stąd, ponieważ pominęliśmy q, a ci, którzy kupili bilety w samym miejscu, będą mieli czas na wejście. co jest stratą czasu, ponieważ przez bardzo długi czas q kupują bilety, a następnie ponownie q, aby wejść tylko po to, by kazano im wrócić w rzeczywistym czasie. tak szczęśliwy, że kupiłem tutaj n dostałem bilety elektroniczne i wszedłem do wszystkich w mniej niż 20 minut. idealny!

Czytaj dalej

1 stycznia 2023

Pojechaliśmy do Belvedere Alto, ponieważ jest tam wystawiony obraz Gustava Klimta Pocałunek. Pałac jest bardzo piękny i mieści inne prace innych znanych malarzy, takich jak Schiele. Twoja wizyta jest zalecana. Po obejrzeniu wnętrza warto wybrać się na spacer po jego ogrodach (jeśli jest dobry dzień, można usiąść i poopalać się i podziwiać piękne widoki)

Czytaj dalej

23 października 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 47912