Bilet wstępu

Wiedeń: bilet wstępu bez kolejki na wieżę Donauturm

Organizator atrakcji: Donauturm Wien

Wiedeń: bilet wstępu bez kolejki na wieżę Donauturm

Organizator atrakcji: Donauturm Wien
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 74,93 zł za osobę

Podziwiaj widoki z wieży Donauturm, najwyższego punktu orientacyjnego w Wiedniu. W zależności od siły wiatru i pogody możesz cieszyć się widokami na tarasie lub przeszklonej sekcji wewnętrznej. Skosztuj austriackich specjałów w kawiarni i restauracji.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź wieżę Donauturm, najwyższy punkt orientacyjny w Wiedniu
 • Podziwiaj fantastyczne widoki na miasto z zewnętrznego tarasu lub z przeszklonej sekcji wewnętrznej.
 • Skosztuj przepysznych austriackich specjałów w kawiarni znajdującej się 160 m n.p.m.
 • Pozwól sobie na przyjemność zjedzenia posiłku w restauracji znajdującej się na wysokości 170 metrów nad ziemią
Pełny opis

Odwiedź wspaniałą Wieżę Dunaju i poznaj najwyższy punkt orientacyjny Wiednia. Wsiądź do autobusu wahadłowego ze stacji metra Alte Donau lub Neue Donau do wieży, a następnie skieruj się prosto do wejścia z biletem wstępu bez kolejki. Taras w Wieży Dunaju składa się z w pełni dostępnej platformy zewnętrznej i dwupiętrowej, przeszklonej części wewnętrznej, z której można podziwiać niezapomnianą panoramę przepięknego pejzażu Wiednia. Przeszklony taras pozwala odwiedzającym cieszyć się widokiem na Wiedeń przy silnym wietrze i złych warunkach pogodowych i stał się szczególnie popularnym miejscem na specjalne okazje. Na wysokości 160 metrów kawiarnia oferuje domowe wypieki, strudle i ciasta, a także szereg pysznych wiedeńskich kaw i ciepłych austriackich przysmaków. Na kolejnym piętrze na wysokości 170 metrów znajduje się restauracja Danube Tower. Oba piętra wykonują jeden pełny obrót na swoich osiach co 26 minut, oferując urozmaicone i fantastyczne widoki na miasto.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Wieży Dunaju w Wiedniu
 • Jedzenie i napoje (jeśli wybrano odpowiednią opcję)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Maski są wymagane w pomieszczeniach
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać dowód pełnego szczepienia albo dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wszyscy uczestnicy w wieku 6–12 lat muszą okazać dowód pełnego szczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji albo negatywny wynik testu antygenowego wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.
 • Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zabrania i noszenia masek FFP2. Niebieskie maski chirurgiczne nie będą akceptowane.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Należy pamiętać, że nie ma gwarantowanych miejsc siedzących.
 • Wstęp dla dzieci poniżej 6. roku życia jest bezpłatny
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 263 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  3,2/5
 • Transport
  3,1/5
 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wieża Dunaju jest doskonałym miejscem do zwiedzania z pięknym panoramicznym widokiem. Kawiarnia jest zbyt dobra z równie zapierającym dech w piersiach widokiem w znacznie spokojniejszej atmosferze, ale mniej bolesną niż punkt widokowy, gdzie dostaniesz bólu głowy z powodu silnego wiatru w zimie. Ale najbardziej bolesną częścią jest jego lokalizacja. Jako toyrist, jeśli nie jeździsz, musisz obowiązkowo chodzić przez około 1,5 km, a droga nie jest w ogóle oznakowana. Ale kiedy już tam dotrzesz, widok jest tego wart.

Czytaj dalej

23 stycznia 2022

Gorąco polecam odwiedzenie i wypicie ciasta i cappuccino w kawiarni na górze. Jedną z wizyt jest zachodnie popołudniowe słońce w miesiącach jesiennych, które mogą zasłonić widok na większość Wiednia. Świetny sklep z pamiątkami na dole. Zarezerwowałem bilety w autobusie 10 minut od hotelu, a bilety były pod ręką, aby pominąć linię. Opcje karnetów mobilnych byłyby lepsze, ponieważ wstrząsanie biletem przy bramkach było trudne. Nie czekaj na swoim sadzie Skip the Line bilety. Wąż wokół wszystkich i uderzaj bezpośrednio w bramki. Lepsze oznakowanie może uniknąć nieporozumień. Potrzebują lornetki do oglądania na górze ... nie ma żadnych.

Czytaj dalej

28 października 2019

Trochę drogo za to, co było.

Widok jest dobry, ale czułem, że to było trochę drogie. Również trochę daleko od transportu publicznego. Dopiero potem zdałem sobie sprawę, że jest transfer z najbliższej stacji, ponieważ transfer nie był w ogóle reklamowany. Obsługa w restauracji na dole również nie była świetna, czekaliśmy na 15 minut na menu, i dwa razy pomylili nasze zamówienie. Bilet mobilny był również bardzo temperamentny, nie skanował bardzo łatwo, prosił o pomoc, a po prostu kazano mi skanować kod kreskowy.

Czytaj dalej

19 sierpnia 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 41960