Bilet wstępu

Wiedeń: bilet wstępu bez kolejki na wieżę Donauturm

Wiedeń: bilet wstępu bez kolejki na wieżę Donauturm

Od 66,84 zł za osobę

Podziwiaj widoki z wieży Donauturm, najwyższego punktu orientacyjnego w Wiedniu. W zależności od siły wiatru i pogody możesz cieszyć się widokami na tarasie lub przeszklonej sekcji wewnętrznej. Skosztuj austriackich specjałów w kawiarni i restauracji.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zwiedź wieżę Donauturm, najwyższy punkt orientacyjny w Wiedniu
 • Podziwiaj fantastyczne widoki na miasto z zewnętrznego tarasu lub z przeszklonej sekcji wewnętrznej.
 • Skosztuj przepysznych austriackich specjałów w kawiarni znajdującej się 160 m n.p.m.
 • Pozwól sobie na przyjemność zjedzenia posiłku w restauracji znajdującej się na wysokości 170 metrów nad ziemią
Pełny opis
Zobacz wspaniałą wieżę Donauturm – najwyższą z atrakcji Wiednia. Skorzystaj z przejazdu autobusem wahadłowym ze stacji metra Alte Donau lub Neue Donau w kierunku wieży i udaj się prosto do wejścia ze swoim biletem wstępu bez kolejki. Taras wieży ma w pełni dostępną, odkrytą platformę i dwupiętrową, przeszkloną sekcję wewnętrzną, dzięki którym możesz podziwiać niezapomnianą panoramę wspaniałego miasta Wiedeń. Przeszklony taras wewnętrzny pozwala odwiedzającym podziwiać widok na Wiedeń podczas złych warunków pogodowych i silnych wiatrów. Stał się on szczególnie popularnym miejscem na specjalne okazje. Kawiarnia znajdująca się na wysokości 160 metrów serwuje domowe wypieki, strudle i ciasta, a także oferuje szeroki wybór wyśmienitych wiedeńskich kaw i austriackich specjałów na ciepło. Na następnym piętrze, na wysokości 170 metrów znajduje się restauracja wieży Donauturm. Oba piętra wieży co 26 minut wykonują pełny obrót wokół własnej osi i dzięki temu zapewniają zróżnicowane i wspaniałe widoki na miasto. Rozszerz swoją wycieczkę i skosztuj słodkiej przekąski w Turmrestaurant. Zamów strudla z twarogiem, strudla jabłkowego lub tort Sachera. Ta opcja obejmuje również 1 napój (niewielki napój bezalkoholowy, małe piwo, lampka wina, kawa lub herbata).
Wliczone w cenę
 • Wstęp na wieżę Donauturm w Wiedniu
 • Przejazd autobusem wahadłowym w obie strony
 • Jedzenie i napoje (jeśli wybrano odpowiednią opcję)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód pierwszego szczepienia podanego co najmniej 22 dni temu, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Udaj się na miejsce zbiórki w wieży Donauturm pod adresem Mispelweg 8, 1220 Wiedeń. Na miejsce możesz dojechać linią metra U1 w kierunku stacji Alte Donau lub linią metra U6 w kierunku stacji Neue Donau. Z obu stacji metra można dotrzeć na miejsce zbiórki w 5 minut, podróżując elektrycznym autobusem wahadłowym.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że nie gwarantujemy miejsc siedzących.
 • Ostatnie wejście na wieżę jest o godzinie 23.30.
 • Wstęp dla dzieci w wieku poniżej 6 lat jest bezpłatny.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 228 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  3,2/5
 • Transport
  3,1/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Gorąco polecam odwiedzenie i wypicie ciasta i cappuccino w kawiarni na górze. Jedną z wizyt jest zachodnie popołudniowe słońce w miesiącach jesiennych, które mogą zasłonić widok na większość Wiednia. Świetny sklep z pamiątkami na dole. Zarezerwowałem bilety w autobusie 10 minut od hotelu, a bilety były pod ręką, aby pominąć linię. Opcje karnetów mobilnych byłyby lepsze, ponieważ wstrząsanie biletem przy bramkach było trudne. Nie czekaj na swoim sadzie Skip the Line bilety. Wąż wokół wszystkich i uderzaj bezpośrednio w bramki. Lepsze oznakowanie może uniknąć nieporozumień. Potrzebują lornetki do oglądania na górze ... nie ma żadnych.

Czytaj dalej

28 października 2019

Trochę drogo za to, co było.

Widok jest dobry, ale czułem, że to było trochę drogie. Również trochę daleko od transportu publicznego. Dopiero potem zdałem sobie sprawę, że jest transfer z najbliższej stacji, ponieważ transfer nie był w ogóle reklamowany. Obsługa w restauracji na dole również nie była świetna, czekaliśmy na 15 minut na menu, i dwa razy pomylili nasze zamówienie. Bilet mobilny był również bardzo temperamentny, nie skanował bardzo łatwo, prosił o pomoc, a po prostu kazano mi skanować kod kreskowy.

Czytaj dalej

19 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy na początku marca, więc nie było tak tłoczno. Winda ma szklany dach, dzięki czemu można obserwować, jak życie wznosi się na szczyt wież. Widok z wieży jest niesamowity! U góry restauracja / kawiarnia obraca się powoli, czego właściwie nie zauważasz. Personel jest przyjazny i uprzejmy.

13 marca 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 41960