Wybierz daty

Wiedeń Widowiska

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Wiedeń

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wiedeń?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń to:

Hallstatt

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 3039 opinii

Znakomici muzycy grający ponadczasowego Vivaldiego. Siedzieliśmy w jednym z pierwszych rzędów ze wspaniałym widokiem. Nie miałam pojęcia, że dostaniemy tak wspaniałe miejsca. W grudniu w kościele może być dość zimno, ale mieliśmy na sobie płaszcze, a nawet dali nam koce, żeby się ogrzać. I oczywiście jest to jeden z najpiękniejszych i bogato zdobionych kościołów w Wiedniu. Niezapomniane przeżycie. Gdybyśmy mieli więcej czasu w Wiedniu, na pewno wybralibyśmy się na kolejny koncert w innym kościele. A kiedy (nie jeśli) wrócimy, koncert w kościele będzie pierwszą czynnością, którą ponownie zarezerwuję.

Są bardzo utalentowani (wszyscy trzej artyści) i piękni (wiolonczelista i pianista, ok, skrzypek też ok), ale najważniejsze jest to, że potrafią grać i cieszyć się chwilą. Muzyka klasyczna to rzecz duchowa, Wierz lub nie. To bez wątpienia radosne przeżycie i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę ich na kolejnym koncercie.

To był bardzo przyjemny koncert. Muzycy byli znakomici, a pasja i entuzjazm, z jakim grali, zwłaszcza skrzypce prowadzące, sprawiły, że całe to doświadczenie było urzekające. Wzruszające było usłyszeć tak piękną muzykę w tak klimatycznej oprawie. Gorąco polecam.

Piękny koncert zagrany z fantastyczna energia. Duża muzyczna przyjemność. Jedno co ważne trzeba się ciepło ubrać. Organizatorzy rozdają koce ale w kościele mimo tego jest niezwykle zimno.

Piękne miejsce, koncert wyśmienity, wykonawcy i orkiestra Super. Jedno małe ale - za cicho, brak nagłośnienia w tak dużym kościele trochę słabe.