Wiedeń
w 2 dni

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1811 opinii

Wiedeń i Schoenbrunn

Opinia składa się z oceny : sprawności organizacyjnej imprezy, poziomu pracy przewodnika/pilota, programu objazdu autokarem miasta, organizacji zwiedzania Schoenbrunnu i ta ocena to ocena najwyższa. Bardzo sprawne zebranie grupy, jej alokacja w trudnych warunkach wielkomiejskiego ruchu, "zaokrętowanie" w autokarze z podziałem na 2 grupy językowe, bardzo ciekawe informacje od dwujęzycznego, bardzo profesjonalnego Pana Przewodnika (niemiecki, hiszpański), wzdłuż całej, znakomicie ułożonej trasy objazdu miasta, kończącej się przez Pałacem Schoenbrunn, oraz w drodze powrotnej (warte podkreślenia). Ale bardzo niska ocena obsługi kuponowej. Kupon bardzo późno (niezrozumiałe - czemu) nadesłany wskazuje na to, że GetYour Guide zakłada iż każdy nabywca wycieczki MUSI mieć komórkowy internet. Proszę przyjąć do wiadomości, że są na świecie osobnicy, którzy NIE MUSZĄ korzystać z takiej łączności, lub może NIE CHCĄ, za to ładne kilka dni wcześniej wykupili, chcieli mieć kupon sofort, a nie w hotelu

Nasz przewodnik, Erik, wykonał niesamowitą robotę, prowadząc tę trasę. Chociaż pogoda nie do końca współpracowała, ten dzień był jednym z naszych najlepszych w Wiedniu. Wycieczka autobusem do Krems i Spitz z komentarzem do historii Austrii była interesująca, a rejs statkiem ze Spitz do Melk był przyjemny. Opactwo Melk to piękny stary budynek z długą historią, którą przewodnik starał się przekazać. Język był czasem problemem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo opłacalna wycieczka.

Tak się cieszę, że dołączyliśmy do tej wycieczki i mogliśmy zobaczyć uroczą dolinę Wachau i inne atrakcje, takie jak malownicze, ciche miasta Krems, Durnstein i Melk. Harmonogram był na czas i w sam raz dla nas. Thomas, nasz przewodnik, wykonał wspaniałą robotę, wyjaśniając historię Austrii od kontekstu monarchii po religię i wszystko inne pomiędzy. Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy.

Wspaniała wycieczka

Świetna jednodniowa wycieczka, na którą warto wybrać się będąc w Wiedniu. Przepiękne krajobrazy, opactwo Melk niezwykle urokliwe. Przy majowej, słonecznej pogodzie niezwykle przyjemnie spędzony dzień. Bardzo dobra organizacja.

Najbardziej zalecane. Bardzo przyjemne. Mieliśmy niesamowitego przewodnika, który był zabawny, ciekawy i pełen wiedzy i historii. Dziękuję za bardzo miły dzień