Wiedeń
rekreacja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

To było wspaniałe doświadczenie!! Widzieliśmy wiele rzeczy, które bardzo nam się podobały, nasz przewodnik Erik był BARDZO pouczający, zjedliśmy prosty lunch w małej tradycyjnej austriackiej restauracji, a scenerie, które widzieliśmy, były fantastyczne! Gorąco polecam, a najlepsza była ostatnia, piękna opactwo w Melku! Zdecydowanie wart każdego grosza!

Hm Sam wygląd budynku bardzo ładny jest co podziwiać ogrody piękne, niestety bilet mieliśmy wykupiony na dolny i górny Belweder o okazało się ze dolny jest tymczasowo zamknięty i o tym niestety nas nikt nie poinformował. W środku piękna główna sala i obrazy, jeśli ktoś lubi sztukę i obrazu to jak najbardziej :)

Pałac i tereny były niesamowite. Nasza przewodniczka dała świetne tło przed wycieczką i była skarbnicą wiedzy, gdy oprowadzała nas przez każdy pokój. Następnie odbył się piękny spacer po ogrodach, które były pełne jesiennych kolorów i architektonicznych niespodzianek. Spędziliśmy dobrze czas.

Przesympatyczna przewodniczka, doskonale zorganizowana całość imprezy - łatwe określenie punktu zbiórki, punktualność, wszystkie wskazówki imprezy czytelne.

Bardzo fajna wycieczka w małej grupie. Dziękuję, Wolfgang!