Wybierz daty
Wiedeń

rekreacja

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 313
Sortuj według:
1 - 16 / 313

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rekreacja w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu rekreacja jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Zarezerwowane online, co było stosunkowo łatwe, opłacone przez Klarna, ale bilety można też kupić na miejscu. Możliwość bezpośredniego parkowania, zapłaciliśmy 9 euro za około 6 godzin. Więc jeśli nie jesteś tak dobry na piechotę, jest to świetna opcja. Sama podróż była bardzo przyjemna, statek był czysty, bardzo nowoczesny i stylowy. Personel był bardzo przyjazny, zarówno na MS Wachau, jak i na MS Dürnstein. Jedzenie też smakowało dobrze. Wróć na pewno.

Bardzo miły wieczór. Wspaniałe doświadczenie. Zarezerwowałem dla dwojga i faktycznie mieliśmy stolik dla siebie. To jest warte cztery gwiazdki z mojej prośby. Obsługa i załoga na pokładzie byli bardzo uprzejmi, a kuchnia wyczarowała naprawdę pyszne jedzenie. można było powiedzieć, że atmosfera była pieczołowicie przygotowana od początku do końca.

Warto odwiedzić Belweder. W górnej części z pewnością bogatsze i ciekawsze są obrazy Klimta, w tym słynne Pocałunek i Judyta. Ponadto z górnego piętra widać ogrody z góry i ta perspektywa jest bez wątpienia warta zachodu.

niesamowite miejsce że znakomitymi dziełami, fajnie zorganizowane, nie ma tłumów przy głównych działach, można spokojnie podziwiać

The concert was magical. If you can, choose places in the front to hear well and experience all of it.