Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Karta miejska

Półdniowa wycieczka kajakiem po Wiedniu

Półdniowa wycieczka kajakiem po Wiedniu

Od 391,40 zł za osobę

Podążaj jedyną z przewodników w Wiedniu wiosłowaniem wzdłuż pięknych bocznych ramion i kanałów Dunaju, odkrywając nieodkryte rekreacyjne centrum Wiednia, przyjmując niektóre z jego najważniejszych współczesnych budowli.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po pięknym i uroczym Starym Dunaju w Wiedniu
 • Dowiedz się wszystkiego o tym, jak Wiedeń stał się prawdziwie globalnym miastem, przepływając obok Organizacji Narodów Zjednoczonych
 • Żyj jak miejscowy, odwiedzając ulubione wiedeńskie wyspy, takie jak wyspa Gänsehäufel
Pełny opis
Odkryj najbardziej osobliwą część Wiednia, Alte Donau; wioska nad jeziorem, która została odcięta od głównego kanału Dunaju w 1870 roku. To tam nocne bobry wędrują teraz na odcinku rzeki. Zobacz, jak Wiedeń utrzymuje swoją ugruntowaną reputację jako centrum dyplomacji, polityki i stosunków międzynarodowych, gdy przemykasz obok Organizacji Narodów Zjednoczonych, a także kilku innych najważniejszych współczesnych budynków w mieście. Ten widok miasta kontrastuje później z uroczymi chatami nad jeziorem, które zdobią brzeg wody, nadając brzegom żywe kolory. Najprawdopodobniej będziesz dzielić wodę z lokalnymi wioślarzami, dziwnym rybakiem i dużą ilością łabędzi i kaczek po drodze. Alte Donau jest wodną oazą w centrum miasta, doskonale zaprojektowaną do dalszych badań za pomocą kajaka. Jeśli jest gorąco, możesz również zrobić sobie przerwę na kąpiel w czystych wodach jeziora, poznając nowych przyjaciół, trochę słońca i będąc aktywnym. Dostaniesz także mnóstwo wskazówek od przewodnika, jeśli chcesz dalej badać „nowy” Wiedeń. Możesz wybrać się na lunch lub koktajl do wiedeńskiej Copa Beach, popływać w jednym z nadbrzeżnych pontonów wyspy, odwiedzić Wieżę Dunajską z 360 ° widokiem na panoramę Wiednia lub odkrywać urokliwy Park Dunaju w odległości spaceru od punktu końcowego.
Wliczone w cenę
 • Pojedynczy lub podwójny kajak
 • Na żywo natywny anglojęzyczny komentarz na temat trasy, dostarczony przez ratownika z otwartą wodą z certyfikatem RLSS
 • Napiwki dla Twojego przewodnika
 • Odbiór i dowóz do hotelu
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 6. roku życia
 • Osoby nieumiejące pływać
 • Osoby z istniejącymi wcześniej schorzeniami
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy okazać jeden z następujących dokumentów: dowód otrzymania pełnego szczepienia, dowód otrzymania pierwszej dawki szczepienia sprzed co najmniej 22 dni, dowód przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godzin przed rozpoczęciem atrakcji lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego nie więcej niż 48 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Spotkaj się przy wejściu do stacji U-Bahn Kaisermuhlen / VIC na linii metra U1, 5 minut przed rozpoczęciem zaplanowanej wycieczki. Wyjdź z pociągu po prawej i zejdź po schodach, aby spotkać się przy wejściu na stację w pobliżu sklepu z wyrobami tytoniowymi.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Kapelusz przeciwsłoneczny
 • Krem z filtrem przeciwsłonecznym
 • Klapki
 • Woda
 • Strój kąpielowy

Co trzeba wiedzieć

 • Po drodze możesz popływać w Starym Dunaju, dlatego zalecamy pływanie
 • Wycieczki zostaną anulowane w przypadku ulewnego deszczu i / lub burz, a trasa wycieczki może zostać zmieniona w dni przy silnym wietrze
 • Uczestnicy muszą być w stanie pływać i stąpać po wodzie przez co najmniej 1 minutę
 • Aktywność jest łagodnym wiosłem i jest odpowiednia dla większości osób o rozsądnym poziomie sprawności, ale należy pamiętać, że w wietrznych warunkach wymagany poziom wysiłku fizycznego wzrasta
 • Minimalny wiek to 9 lat. Dzieciom w wieku 9-17 lat musi towarzyszyć osoba dorosła
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 3 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Spływ kajakowy był prezentem urodzinowym-niespodzianką dla mojego chłopaka. Tak dobrze się bawiliśmy! James był świetnym przewodnikiem, doświadczonym, od kilku lat organizuje spływy kajakowe i wycieczki po Wiedniu i zadbał o wszystko za nas - mogliśmy po prostu cieszyć się wodą i zwiedzaniem miasta od strony Starego Dunaju. Jestem mieszkańcem Wiednia, ale uważam, że wycieczka jest prawdziwą ucztą, dającą mi nowe spojrzenie na moje miasto. To był relaksujący, piękny dzień na wodzie, wiosłowanie, pływanie i poznawanie Wiednia. Polubiłem naszą małą grupę ludzi na trasie i zakochałem się w moim mieście w zupełnie nowy sposób. Wysoce rekomendowane.

Czytaj dalej

23 sierpnia 2020

Das ist Urlaub in Wien! Tolle Tour auf der alten Donau. Informativ, sportlich und doch sehr entspannend. John schafft es hervorragend die lebenswerten Seiten der Grossstadt Wien zu zeigen. Wir können diese Tour allen empfehlen die Urlaub in der Stadt machen wollen und schon genug durch Museen, Shop's und Strassen gelaufen sind.

2 sierpnia 2021

Przetłumacz

Ich hatte einen wundervollen Tag! Diese Kajaktour ist sehr für Anfänger zu empfehlen! Das Kajak ist sehr stabil!

31 lipca 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 279917