Wiedeń
koncerty symfoniczne i operowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4572 opinii

To było fantastyczne doświadczenie. Byłem podekscytowany oglądaniem koncertu muzyki Mozarta w pokoju, w którym kiedyś grał, iw domu, w którym kiedyś (na krótko) mieszkał. W końcu jednak to kwartet mnie powalił. Grali więcej niż tylko Mozarta, mistrzowsko przebijając się przez wielu wielkich - Bacha i Schuberta, żeby wymienić tylko kilku. Każdy z muzyków był mistrzem na swoim instrumencie i występował z synchronią i pasją. Naprawdę nie chciałem, żeby to się skończyło. Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek opuszczał to doświadczenie niezadowolony! Gorąco polecam.

Absolutnie niesamowite wrażenia, wykraczające poza zwykłe! Wow, gołe wow. Zarówno „Get your guide”, które było niezwykle łatwe w nawigacji i kupowaniu biletów, więc sam koncert był absolutnie magiczny. Niesamowicie utalentowani muzycy i super piękna muzyka. Kilka razy dostałyśmy gęsiej skórki! To na pewno nie ostatni raz, kiedy używamy „Get your guide” lub znowu idziemy na koncert Vivaldi :-).

Bardzo mi się podobało. Nie jestem nawet w muzyce, nie wspominając o klasycznej, ale przywiozłem mojego syna na doświadczenie. Cały czas byłem zahipnotyzowany i czułem pewien spokój. Gorąco polecam.

Cudowne doświadczenie, które ukoi duszę i ducha. Znakomici artyści we wspaniałej kopule. Po prostu niebiańskie!

Miło i przyjemnie, orkiestra niezwykle przyjazna. Było wesoło i sympatycznie. Polecam serdecznie